Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orange230506

wciąz tesknie....za Tobą M.

Polecane posty

Gość orange230506

Mineło juz tyle czasu odkąd los nas rozdzielił przez tak głupi przypadek...nie łatwo mi było rozmawiac z Tobą w ten dzień kiedy po raz ostatni Cie usłyszałem..piszę do Ciebie M. choc nie wiem czy czytasz...Tesknie choc nie wiem czy Ty też.. Jedno wiem...ze wciąz za Tobą tesknie..wierze ze Ty tez...Ze tak łatwo nie zapomniałas..ze te wszsytkie słowa nie były tylko pustymi literami lecz płyneły z głębi Twej duszy...Te chwile kiedy byłas tak blisko.....Tak do nich tesknie..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M jak Madzia, ale to chyba nie do mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez macie pomysly 🖐️:) Mnie przychodzi do glowy jedynie M jak mop, no ale jak wiadomo na kafeterii, ze mop to najlepsze, uniwersalne narzedzie do masturbacji dla mlodych podszywaczy onanistow, wiec nie wykluczam ze autor to mial na mysli:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież wiesz
dlaczego nie możemy rozmawiać,tak wiele nas dzieli ,nie pokonamy tych przeszkód - niestety M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta123
a on ma cię w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież wiesz
chyba ona:P co za facet zeby wypisywać takie farmazony na forum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to facet
przeczytaj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz więcej tęskniących na kafe...no to nic ,że niektórzy tęsknią za maczugą czy mopem:Dteż można...ta ciepło sie zrobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to co niektorzy tu wypisuja... ja i tak wierze w to ze pewnego dnia moj telefon zadzwoni i znow ja usłysze jej anielski głos...znow poczuje ze jest blizej mnie....Bardzo za Tobą tesknie M. Odezwij sie choc na chwilke.Wiem jaka jest sytuacja..ze jest cięzko ale....Czy nie tesknisz ..... A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...jak Malwa
eh, a juz myslalam ze w podpisie pod twoją wypowiedzią bedzie literka J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalam ze Ł
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię moj najdroższy A.Tęsknię codzień, tęsknię co noc, czekam az zadzwonisz......czekam bo mam nadzieje. Pamiętaj, że na zawsze pozostaniesz w mym sercu. Na zawsze Twoja M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do teskniącej M. Napisałem do Ciebie na adres w ktory podałas w stopce.Mam nadzieje M cze to Ty.Ciesze sie ze dalej jestem w twym sercu... Tesknisz w dzień w nocy..ja tez.... Zajrzy do maila. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×