Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akcesoria

Zabawki z sexshop zalety i wady

Polecane posty

Gość Cycurycu
My z dziewczyną przetestowaliśmy sporo różnych zabawek. Jeśli chodzi o wibratory, to najlepsze są tradycyjne, gładkie i metaliczne. Żadne pseudo sztuczne skóry z żyłkami. Zamiast fajnych wrażeń drażniły dziewczynie pochwę i były szorstkie w użyciu. Za to zwykły wibratorek to fajna zabawka. Dziewczyna lubi nim drażnić łechtaczkę, a mnie z kolei najbardziej kręci wsuwanie go głęboko do pochwy. Lubię oglądać kiedy się nim bawi. Z innych zabawek to polecam też dildo żelowe, miękkie, delikatne, a moja dziewczyna lubi kiedy nią nim zadowalam. Ja natomiast uwielbiam zabawy z kulkami dopochwowymi. Ona za nimi nie szaleje, ale pozwala mi zabawiać się nimi we wkładanie ich i wyjmowanie z niej. Robię to powoli i mam przy tym wiele lizania, oraz cudowne, podniecające widoki. Niesamowicie podniecające jest również, kiedy ona ma je w sobie podczas normalnego dnia. Polecam wibrujący pierścień na penisa! Super sprawa, kiedy masz go na sobie i wchodzisz w nią, ona i ty czujecie wibracje. Kiedy wejdziesz głęboko i przyciśniesz do jej łechtaczki to wibrujące coś, wrażenia dla niej i dla ciebie są rewelacyjne. Tak więc podsumowując: wibrujący pierścień, gładki wibrator, kulki właściwie dla faceta bo ma mnóstwo frajdy kiedy ona je używa, no i odpuścić sobie wszelkie anatomiczne członki mające udawać prawdziwą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufałka
Ja ze swoim chłopakiem lubimy zabawy, kiedy jestem np. przykuta do łóżka, fotela, albo w jakiś sposób lekko unieruchomiona. Zaczęliśmy od kupienia kajdanek, ale to była porażka! Od razu wiadomo że robione w chinach. Tandetnie zrobione, ciężko się otwierały i zamykały, zrobione z cienkiej blaszki i przede wszystkim ZA MAŁE. Można sobie tym skrępować kij od miotły, bo nawet kobiecy przegub jest grubszy niż te kajdanki. Kupiliśmy więc kilka pasków skórzanych z tradycyjnymi zapięciami i to był strzał w dziesiątkę. Łatwo się "przymocować" do mebla, skrępować i nic sobie nie obetrzesz :) Mój chłopak najbardziej lubi kiedy leżę na łóżku z rękami przywiązanymi za głową do łóżka i z nogami zadartymi wysoko szeroko rozchylonymi i przywiązanymi za kostki nad moją głową. Mam wtedy kolana przy głowie. Robimy sobie wtedy takie sesje, kiedy jestem unieruchomiona i całkowicie poddana jemu, a on może robić ze mną co zechce. Nie miałam pojęcia ile skrytych fantazji zaczął realizować. Dopiero odkryłam jaki z niego napaleniec :)) Ale lubię to i strasznie mnie podnieca. Na początku trochę się krępował i to ja go namawiałam do śmiałych zabaw, a teraz już sam wymyśla. Bawimy się na dziesiątki sposobów. On spuszcza na mnie, we mnie, w usta, liże moje ciało, bawi moją cipką, pieści moje stopy, wkłada we mnie wibratory, kulki... dziesiątki różnych zabaw. Okazało się że kręcą go kobiece stopy, więc je liże i spuszcza na nie. Mówię wam, spróbujcie krępowania i całkowitego oddania a odkryjecie nowe fantazje i zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil33
Polecam lalkę MISS WORLD( taka w pudełku z otworem z celofanu przez który widać twarz).Używam jej już 2 lata , ma fajne piersi z sutkami i extra blond włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goumyyy
jak można się dupcyć z jakimś plasykiem, nie wyobrażam sobie podczas romatycznej scenerii wyciagania gumowego hujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goumyyy
co ty robisz z tą lalką? Potem wyrasta kolejny przymuł który nie rozumie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja zakladam czasem przed stosunkiem pierscien gumowy na penisa i jaja. Mowie wam ze penis dluzej stoi, i optycznie fajnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś jak miałem 15 lat to kupiłem przez net pompkę dla penisa :) w zasadzie małego nie mam ale jakoś presja środowiska , MTV itp no i chuj :) dałem 79 zł (po inflacji to dzisiaj z 300zł) a sprzęt był całkiem bezużyteczny ; składał się z pompki z wężem - to akurat działało poprawnie ; ale "obiekt" gdzie wkładało się zaganiacza, żeby go wyssać był nieszczelny kompletnie. jako żem urodzony majsterkowicz to zmodyfikowałem go trochę, uszczelniłem gdzieniegdzie no ale dalej cięzko było o 'próżnię' z powodu nieszczelności pomiędzy brzuchem a krawędziami przyrządu. po definitywnym rozkminieniu, że kupiłem dziadostwo- wyrzuciłem sprzęt w śmietnik. ot taka historia mi się przypomniała :) nigdy wcześniej ani później nie kupiłem nic w sex-shopie. zły dotyk trwa przez całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra123
Zadnych pompek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ostatnio zaprezentowalem moj pierscien gumowy mojej kolezance. Byla zachwycona. Zrobila zdjecie na pamiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
Tez mam pierscien gumowy, i zdjecie chyba tez gdzies mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×