Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buczyna

Co robicie jak wychodzą Wam druty ze staników??

Polecane posty

Gość chłopy to też pustaki
mi sie tak nie dzieje ze stanikami bo piorę je w rękach w lekko ciepłej wodzie i odpowiednim środkiem a jak gotujecie jak bawełne z pościelą na 90stopni potem wirujecie i suszycie w suszarce bębnowej to każde staniki się poniszczą mi nawet staniki po 5zł wytrzymują dłużej niz 2-3 miesiące noszenia i im ani druty nie wyłażą ani się nie deformują....bo zadam sobie trud i upiorę w rękach a ,że nie przestrzegacie zaleceń prania to wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie wyłażą druty nawet w tanich stanikach bo zadaję sobie właściwy trud i piorę w rękach w odpowiednich do tego środkach a jak pralka to odpowiednie woreczki i pojemniki ale włączam wtedy pranie na delikatne i bez wirowania o suszarce bębnowej zapomnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zajebisty fajny
ja w rękach też piorę to mi nie wyłażą druty acha i noszę odpowiedni rozm a jak ma sie źle dobrani to też tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ktoś się pyta o zużyte staniczki? mi to zajechało jakimś zboczeniem ;) a co ja robię żeby mi druty nie wyłaziły? piorę w rękach ;) jak wrzucacie do pralki na 95st i wirowanie to czemu sie potem dziwić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczurra
Ja piorę w pralce (w 30 stopniach), bo jak wypiorę w rękach, to zawsze mi sie wydaje niedoprany i lepiący od nadmiaru proszku czy płynu do prania :/ Jak komuś potrzeba drutów, bo bez drutów stanik podjeżdża na cycki w czasie podnoszenia rąk, to ma po prostu za szeroki obwód. Stanik musi obwodem bardzo ciasno przylegac do ciała, inaczej cycki wiszą na tych paskach, na ramionach, i ogólnie jest dosć niekomfortowo, pomijając już fakt, jak to wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczurra
Co nie znaczy, ze mam cos rpzeciwko drutom - druty są bardzo przydatne. Tylko obwód musi byc odpowieni, a nie luz blues i cycki leżą na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie autorka życzy
jak sie lepi od nadmiaru proszku albo płynu to sie płucze kilka razy :P to wy nie wiecie że tak trzeba ?? ja nie moge chyba przedszkolaki tu piszą albo gimnazjalistki WSYT NIE WIEDZIEĆ O TAKICH RZECZACH jak płukanie 2-3 jak za dużo proszku albo płynu (przecież pralka gorzej płucze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie autorka życzy
WSTYD sorki literówka acha dobierać właściwie stanik to raz a dwa czytać metki i przepisy prania bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi wyjdzie drut i kluje, to obcinam końcówkę nożycami do metalu :D i zaszywam. ale to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie w rączkach pozostaje
a jak sie nie chce wam leniuszki leniuszki to są do tego odpowiednie koszyczki ,do prania staników albo takie kulki w to sie wkłada stanik i do pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zbok ma znajomości
u modków,inaczej dawno by go zbanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeee
Wyrzucam i kupuję nowy...znoszone staniki są po pierwsze nieestetyczne, niewygodne oraz mogą deformować wizualnie kształt piersi...wolałabym, żeby chłopak nie widział mnie w czymś takim. Najlepiej decydować się na kupno porządnej bielizny i poprawnie ją prać, po to by przedłużyć jej żywotność. Na tej stronie znajdziecie dobrej jakości bieliznę. www.dladziewczyny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne, śmieszne
chyba sobie żartujesz z tą stroną ;) byle jakie marki, tabela rozmiarów to jakieś nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bardziej podoba się optymal
po prostu kolejna spamerka wkleja tandetne reklamy jeszcze bardziej tandetnych staników bo co to za staniki ava czy krisline , porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnn
zjadamy je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowy czyli ecrui
mi nie wychodzą bo piorę staniki w rękach i mam idealnie dobrany rozmiar , więc nie ma szans .że coś wylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy bylam nastplatka
Kiedyś kupowałam na bazarach, wiecznie niedopasowane 75B :O Druty zawsze wychodziły, unosiłam ręce, a wraz z nimi stanik, a innego rozmiaru nie dało się dostać. Potem przerzuciłam się na staniki niby średniej jakości h&m, ale chwalę sobie do dziś. Ani razu drut mi nie wyszedł, mam też kilka drogich i też są dobre. Nie rozciągają się w obwodzie i nie niszczą się, nawet w pralce. Na wakacjach w anglii spróbowałam kilka z taniego sklepu (primark) i też były git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara stracon
u chińczyka staniki za 8 zeta, druty nie wyszly mi ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś kupuje na ebayu
jak się pierze w pralce i nie wyłącza wirowania to wychodzą, jak się kupuje tandetną bieliznę to też wychodzą a przede wszystkim jak sie nie ma dobranego rozmiaru to wtedy już na pewno wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo bym tego
kupuje staniczki na allegro za 15 za sztuke i zadne druty mi nie wychodzą :D trzeba miec we lbie nasrane zeby za glupi stanik dawac 100 zl :D a druty i tak z takich moga wylazic bo to wszsytko i tak chinskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poza tym
lepiej mieć chyba kilka tańszych biustonoszy, niż jeden bardzo drogi. W końcu chyba nikt przez okrągły rok nie będzie chodził w tym samym staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mofdafaaaa
Domowy sposob na uratowanie stanika: wystarczy wyjac drucik, zagiac oba konce po 2cm, potem wlozyc spowrotem do stanika na srodek, przyszyc za te zagiete druciki tak zeby sie nie przesowal i gotowe, wiecej juz nie wyjda, nie wiem dlaczego wlasnie tak producenci nie robia, tylko nalewaja jakas biala farbe na konce drucika ktora odpada i drut wychodzi. Swojego czasu mialam kilka stanikow gdzie w drucikach byly dziorki i za nie wlasnie byly przyszyte do stanika, tez bardzo mocne byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć 3 staniki dobrej jakości i droższe, niż 10 tanich, w których po dwóch założeniach wyłażą druty. BTW to z zaginaniem to jakiś absurd, przecież fiszbina skrócona o 4 cm traci sens bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że lepiej byłoby mieć droższy stanik niż tańszy z którego druty wychodzą po 2 założeniach, tyle, że najbardziej badziewna firma nie produkuje staników, w których druty wychodzą po 2 założeniach :D nie ma takich po prostu. A więc po co przepłacać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny !!!! nie kupujcie staników za 15 zł , no chyba że nie żal wam waszych biustów. A wychodzące druty można naprawić u gorseciarki np. w gdańsku wrzeszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zgryźliwiec
a nie słyszałyście o czymś takim jak gwarancja? Taki stanik pakuje się w oryginalne pudełko i odnosi do sklepu wraz z paragonem. Sprzedawca wraz z producentem niech się martwią co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuje staniki dobrych firm
i nic nigdy nie wychodzi (to sie po prostu nie ma prawa zdarzyć i nie zdarza sie). Kiedys kupowałam dziadostwo, ale to się nie opłaca po prostu, lepiej kasę dołożyc i kupić coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×