Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna stara w dodatku

wreszcie nie będziemy starymi pannami

Polecane posty

Gość up..
dla mnie stara panna to sorki ale tak ok 40 -tki,iSAMOTNA Bo tu czytam,ze kobiety ,które są w zwiazkach(np ta co założyła topik)nazywały siebie starymi pannami . bzdura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka, ja tez nie wiem jak to sie dzieje, ze na jakim topiku bys sie nie wypowiadała to zaraz go zamykaja normalnie magia :D macham łapka koffanej mirabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
ty Fifetka a sekunde temu powiedziałam,ze sobie fifetke zaczernie hm,moze zostane Fifetką 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh..mnie nawet Moderatoreczki przesladuja koffane..a ja dla nich milusia jestem i nic do nich nie mam :P pragnęłabym tylko żeby one obiektywne były..i nam sasetkom wypowiedziec sie dały..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka chyba nie rozumie ze tu jej nie chcemy nawet moderatorzy ja ciagle kasuja ale to do niej nie dociera przykre po co sie pcha gdzie jej nie chca ps nie to co ja, jestem slawna na cała kafeterie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka chyba nie rozumie ze tu jej nie chcemy nawet moderatorzy ja ciagle kasuja ale to do niej nie dociera przykre po co sie pcha gdzie jej nie chca ps nie to co ja, jestem slawna na cała kafeterie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie twoja postawa jest żenująca. Jesteś jedną z nich a bawisz się jak dzidziuś w przedszkolu,ale takim też trzeba udostępnić miejsce;) bez was byłoby smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafetka i fifetka ...nio witajcie córcie wy moje niech no was po matczynemu uscisnę...wasze grzechy wam wybaczam ża na mnie tak plujecie fafetki sasetki..:P wracajcie Moderusie do siebie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnikowa.
te a po kiego grzyba ten kozioł????:o (patrz sexportal) to jakas nowoczesna gra wstepna?:p nowa pozycja: na kozła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexshop sex shop
Sexshop, Sex shop, Sexishop, Sexi shop, wibrator, dildos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-erotyka.pl
Witam serdecznie ja zapraszam na e-erotyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×