Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana tym zjawiskiem

dlaczego tyle kobiet cierpi przez swoich mężów/ chłopaków??

Polecane posty

Gość zszokowana tym zjawiskiem

co się dzieje na tym świecie? czy facetom ,,odbiło"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
dla czego tylu faceto cierpi przez baby? potem przez ich fohyc, gry, zagrania i falszywe granie facet ucieka przed miloscia, nie wierzy.. nie jest z ukochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
bo się nimi babki za bardzo przejmują, uzależniają się od nich, nie mają własnego życia, zdania, nie stawiają wymagań, są opętane myślą o byciu z kimś, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana tym zjawiskiem
faktem jest jednak że to kobiety przeważnie płaczą że zdradza a nie odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana tym zjawiskiem
bo niestety w społeczeństwie pokutuje stereotyp, że jak nie masz faceta to dlatego że nikt cię nie chce a nie dlatego że nie chcesz i stąd ta pogoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
faktem jest jednak że to kobiety przeważnie płaczą że zdradza a nie odwrotnie! - babki maja skonnosci do teatrzykow, histerii, no i nie czarujmy sie wyolbryzmiania wad meza ex itp chca aby ktos widzial w nich ofaire i im wspolczul, byl znimi, cwane jak nic:) nie placza? a jak dusza placze nikt nie widzi, zareczam ci ze ten placz bardziej boli niz łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpią (kobiety i mężczyźni), ponieważ sami tego chcą, tak się dobierają, pośpiesznie, bezmyślnie, byle tego roku...zgadzają się na poniżanie, zastraszanie, krytykowanie, upadlanie. Odejść nie mają odwagi, boją się pustki, samotności, ciszy, prawdopodobnie wolą przebywać w \"znanym sobie świecie\", mają niską samoocenę, brak im konkretnych zainteresowań w innych dziedzinach wiedzy oraz brak umiejętności wykorzystania ich w praktyce. Muszą cierpieć, są na cierpienie skazani, boją się jak by to powiedział Paulo Coelho - zostawić swoje owce,iść dalej by poznać siebie i świat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana tym zjawiskiem
prawda jest taka że kobieta rzadziej zdradza a dla mężczyzn zrobiło się to czymś w rodzaju sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotko bardzo
mądrze napisane. Sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
Muszą cierpieć, są na cierpienie skazani ale na własne zyczenie i wybor, boja sie odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
Muszą cierpieć, są na cierpienie skazani ale na własne zyczenie i wybor, boja sie odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
Muszą cierpieć, są na cierpienie skazani ale na własne zyczenie i wybor, boja sie odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wynika z tego...ze facefci sa za plytcy by myslec np.o tym,ze ich zachowanie rani itd..nie probuja nawet sie wczuc w role... bab ysie zawsz eprzejmuja...podaja argumenty za i przeciw.. a facet..powie cos,zrobi i wisi mu to,czy kobieta poryczy sie,bedzie zle sie czula itd.... brak im wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaaaa
mnie moj chłopak bardzo denerwuje.. bo spotyka sie z przyjaciółkami na kawe, lody, spedza z nimi raz na jakiś czas cały dzień.. a mnie to bardzo boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Zaklopotka :) Dodam tylko, ze niektore kobiety za bardzo chca wierzyc w milosc, nawet jezeli placza, dlatego czesto tkwia w zlych zwiazkach. Moze mezczyzni tez? Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...myślę, że dlatego, że mają problemy ze wzrokiem i nie widzą jak są robione \"w konia\"! :P (wiem, jestem brutalny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Miło Cię widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa....
=-> jestes brutalny........? Nie jestes po prostu prawdomówny, tak trzymaj, już Cię lubię ❤️, mimo, ze jestes chłopem :D Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniaaa
Myślę, że oni są po prostu niedojrzali. Przeważająca większość.. tak jak napisała poprzedniczka - nas boli jak oni się spotykają z innymi, nic nie można powiedzieć bo wtedy jesteśmy przewrażliwione, bo przecież to tlyko koleżanka.. wogóle według nich powinnyśmy się niczym nie przejmować mięc "zajebiste cycki i dupę" żeby mogli się z nami pokazać noi broń boże nie robić scen. Cóż, dzisiaj nie liczą się już chyba uczucia? Wartościowi faceci to wymierający gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:)mnie zawsze milo widziec;) no dobra, poslodze Ci, Ciebie tez milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa....
Ewuniaa ostatnio usłyszałam stwioerdzenie, ze ten podgatunek jest już na wymarciu.........;) Juz widzę reakcję panów, ale co mi tam.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
nie niedojrzali tylko maloempatyczni kobiety badzcie na tyle dorosle i uzwyajcie slow adekwatnie do zjawiska od niedojrzałe niedobrze mi sie robi, bo kojarzy mi sie z bardzo nadasana i niedojrzała kobieta. i tym, ze ponizyla tym slowem kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co? Prawda... szczera! :) Mewa, nie mam zamiaru oponować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniaaa
Jak się takiego zapytać to każdy się wypiera, jest inny i lepszy, bardzo nam współczuje i potępia tych zboczeńców, a naprawde ogląda sie za dupami i po nocach ogląda je na necie, a potem porównuje ze swoją "ukochaną". Najbardziej mnie wkurza to że teraz wszystko rozchodzi się o seks, ciało itp. Uczucia, więź, już nie mówiąc o wspólnych zainteresowaniach, to jakiś tam element w kąt upchnięty. A nam na tym właśnie zazwyczaj zależy, i jak tu nie ryczeć przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniaaa
przepraszam za to słowo jeśli kogoś obraża. Moj punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppone
We wszystkich badaniach niewierności kobiet i mężczyzn wychodzi, że kobiety wcale rzadziej nie zdradzają, a co najwyżej lepiej się z tym maskują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W większej cześci przypadków tak jest, zmora czasów, dziś seks dla niektórych to jak jedzenie, spanie czy inna codzienna czynność, bo akurat mam na to ochotę! Nonsens! Zresztą poszukajcie sobie, jest tu kilka takich tematów! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, TO KOBIETY NA SILE TRZYMAJA PRZY SOBIE MEZCZYZN KTORZY NIE SA DLA NICH DOBRZY ANI ODPOWIEDNI. Rada? Czytac, czytac i bys swiadomym. Te, ktore takie chca byc, ktore wola gorsza prawde od najslodszego klamstwa zapraszam na moja stopke aby wybrac cos dla siebie. Wpisy z propozycjami rowniez mile widziane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
przepraszam za to słowo jeśli kogoś obraża. Moj punkt widzenia to raczje ocena czlowieka, nie unkt widzenia a madrasc mowi, ze jak ktos nie mysli, nie wczuwa sie w emocje innego to maloempatycznosc. natomiast jak wie, ze nie mozna pic i pije i jedzie busem wiozac ludiz to jets ewidentna niedojrzalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×