Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Właśnie dostałam torebkę teatralną - jest przesliczna (jak zreszta wszystkie pozostałe które zamówiłam u Kwiatka:-)) Jest super wygodna i bardzo dziewczęca:-) Dziekuje Kwiatku:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorek
Ja dostałam na Mikołajki torbę zamówioną u Kwiatka:)"Czarną mambę"-jest bardzo fajna. Zresztą inne torby, które u niej zamawiałam też są super. Myślę, że na tym nie poprzestanę...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momkanorka
Kwiatku! bardzo dziękuje Ci za cuuudne torby. Zamówiłam szarą różę i ... na specjalne zamówienie granatowo-białą. Chylę czoła Kwiatku, świetna robota. Jestem bardzo zadowolona. Ale jak dla mnie rączki mogłyby być krótsze o ok. 8 cm. Mam torbę o identycznym kroju jak np. szara róża z właśnie z krótszymi i jest boska. No ale to najwyżej następnym razem. Będę zaglądać na nowości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne te torby!!! Muszę sobie jakąś zamówić. Kwiatku na jakiej zasadzie odbywa sie sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda torby są super, choc dla nie długość pasków akurat:-)) Ostatnie moje nabytki Indianka i Makowa Panienka na prezenty - prześliczne:-)))))) Dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczne te torebki
Kwiatek masz talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuddddooooooo
prześliczne torebki, dopiero teraz znalazłam na kafe ten temat mi bardzo podoba się z str 1 torebka ziemia i tu mam pytanie jest coś podobnego do niej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuuuddoo== przykro mi ale nie mam stosownych tkanin wszystkie aktualnie dostępne widać po kliknięciu linka podanego powyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuddddooooooo
szkoda ale te pozostałe i tak mi sie podobają więc napewno sobie coś wybiorę wiem ze jesteś z wlkp a skąd dokładniej jeśli mogę wiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbrodnia7==== tak mogłabym uszyć Czarną Mambę z żółtym kwiatkiem napisz tylko na pocztę joga.23@poczta.fm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka super-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×