Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kati24
Muszę się wam pochwalić, że dziś przyszła do mnie torebeczka od Kwiatka i jest SUPER :) Naprawdę polecam wszystkim. Dzięki Kwiatku raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missrenowka
oj, coś mi się te linki nie otwierają. Może któs podpowie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloskia
kurcze, a piasku już nie ma? Czaje się na te torebki, czaję i jak dotrzxe do mnie że któraś mi się podoba to jej nie ma ;). A tak poza tym to ja bym uważała bo się coś skarbek państwa dosiada do sprzedająch coś na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
Kwiatek a tą torbę to mi przyniesie listonosz czy jakis posłanieć?? Bo nie wiem na kogo czekam i w jakich godzinach sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
aha Kwiatku jak nazwałaś topik w dziale moda i uroda?? Bo nie wiem jak szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
w dziale moda i ubiór, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
dobra juz znalazłam ten topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarllet==Paczke przyniesie chyba listonosz albo facet co rozwozi paczki z Poczty Polskiej w godzinach dopołudniowych pewnie,jutro rano wyśle paczke więc w Piątek będzie u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka153
a ja dostałam wczoraj swoje torebeczki i jestem bardzo zadowolona tylko musialm sobie ramiączka skrócić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
Dopiero w piatek................ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarllet===== paczke wysłałam godzine temu więc jutro będzie u Ciebie, dzisiaj wysyłam bo wczoraj wpłyneły pieniążki, a wieczorem już nie mogłam lecieć na pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlett19
Cicho, jak wysłałaś o 10 to może jeszcze dojdzie bo listonosz u mnie chodzi ok 12 :D a że mieszkamy bliziutko siebie to może Poczta Polska stanie na wysokości zadania, w koncu priorytetem ma przyjść :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaa
jestes jeszcze kwiatek ?? bo ja własnie wybieram te torebeczki i rozkminiam wiec za chwile napisałabym które chce zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczka
fajne te torby, w sprawie jednej napisałam do Ciebie ale z tego co czytam to pewnie już jej nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recover
Kwiatek12---> czy jeżeli dałabym Ci zdjęcie jakieś torby, to czy byłabyś w stanie uszyć podobną? jeśli tak, to ile by kosztowała??? tzn. jak drogie jest u Ciebie szycie na zamówienie;) ? odp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recover=========najlepiej napisz na poczte joga.23@poczta.fm a wszystko zależy jaki fason :-) i czy miałabym materiał odpowiedni bo firmą to ja nie jestem hahahha ale czekam z ciekawością na zdjęcie torby :-) A na zamówienie kosztuje 23zł o ile dam rade uszyć hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiura
a masz moze swoja jakis katalog tych torebek, czy te co sa na forum to wszystkie dostepne modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiura========= oj nie katalogu nie mam tylko te co na forum a i tak już wiele z nich sprzedanych nowe będą po 25 czerwca bo za tydzień wyjeżdżam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella bella lalalalal
A po Twoim powrocie będzie coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowa kobietka
ooo t już o złotówke zdrożały na zamówienie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zamówienie dotyczy tylko innej tkaniny to torba kosztuje nadal 20 zł a np jeżeli dotycze innego fasonu gdzie musze forme opracować czy troche pokombinować to kosztuje 23 zł :-) Acha i po powrocie bo jak wspomniałam 17 zmykam na tydzień będzie kilka nowych propozycji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
dzisiaj dostałam paczke :) torba po prostu sliczna :) polecam naprawde solidne wykonanie i miły kontakt :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wyjeżdżam nad morze i wracam 22 czerwca więc od 25 jestem do dyspozycji klientek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×