Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

a teraz wy kobietki podpowiedzcie ....jak mozna wpisywac opis na bobasach obok zdjecia??? .a i prosilam o podanie mi stronki ,gdzie i jak mozna zrobic "oprawke" w bobasach?? chyba !"szytka" dawala albo paola?? kurde nie pamietam kto juz rozsylal..ale ja tez bym chciala..:(:(:):): evelinb@o2.pl dajcie...:):):):) miiiiiii sirocie hiihih:):):):moze mi sie uda.... hhahaahihiihih i to zalapac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :O :) :( :D zobaczymy teraz Zuzanka ale Lea pani prezes w fotelu siedzi a co!!! faaajne masz dwie male slicznoty,,,pocieszne pewnie cooooo????? poczekaj gdy zaczna sie wojny o zabawki heee hehe ja cie nie strasze he he nic a nic nieee tam benda sie ladnie bawic co nieeeee????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P to mi sie podoba :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P bylismy dzis ogladac kuchnie na razie zrobilismy termin na mierzenie to juz cos a potem bedziemy zamawiac, ale jestem napalona:D jak juz dawno nie pamietam na co heheheeh:P Zuzanka z tym to do p. Siwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka uwielbiam tiramisu-dzięki za przepis 👄 Kristen usta -piszesz słowo usta w nawiasie kwadratowym [ ] ;) widze ze buźki ci wkońcu wyszły :) Zuzia jak dodajesz fotki na bobasach to jak najedziesz myszką na tą fotkę pokaze się napis ze \"ta fotka nie ma opisu\" klikasz więc na nią i pokaze się okienko gdzie możesz dodać opis. stronkę gdzie mozna zrobić te fajne slajdy postaram ci się przesłać ale znów poczta mi coś nawala i nie moge nic wysłać ale postaram sie...zobaczymy ;) a dziś dowiedziałam się ze siostra mojego męza jest w ciązy!!! po 10 latach związku i 3 miesiące po ślubie!!! ma 28 lat jest starsza od mojego męza więc czas najwyzszy....hehe :D ja juz jej sama przygadywałam ze mogłaby zajsc w ciąze to Natala by miała sie z kim bawić :D no i szybko się potarali :) no to dziś na parapetówie bedzie następny powód do opijania!!! :) zrobie foty mieszkania jak tylko bede miała aparat bo teraz nie mam :( ja tu piszę a natala siedzi koło mnioe w lezaczku i pochłania chrupki-nagle patrzę na nią a ona taki łobuziarski uśmiech na twarzy -patrze na jej rękę a ona trzyma za ucho moją sunię :D która błagającym wzrokiem patrzy na mnie aby jej pomóc...:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady wysłać tu podam link do tych stronek http://www.rockyou.com/ http://www.slide.com/ zeby zrobic taka prezentacje to trzeba wejsc na strony internetowe (obojetnie ktora z tych co podaje) to sa dwie stronki jakie dotychczas znam do obrobki zdjec. wchodzac na strone rockyou pojawi sie pomaranczowy kwadrat z napisem CREATE NOW a na stronie slide bedzie napis CREATE SLIDE SHOW i trzeba wejsc w te opcje ( dziewczyny ktore znacie angielski to pewnie juz przeczytacie co dalej robic) jak juz otworzy sie wam nastepna strona po kliknieciu tych napisow to pojawi sie duzy kwadrat przedstawiajacy opcje bajerkow jakie mamy zaznaczone a pod spodem beda dwa kwadraty w jednym dodaje sie zdjecia a w drugim tworzy cala oprawe zdjec jak maja sie wyswietlac na jakim tle jaka muzyka itd tam z boczku beda takie malutkie napisy na ktore trzeba kliknac zeby moc wybierac oprawe zdjec, a u gory na tym pierwszym kwadracie jest podglad tego co zaznaczylyscie, nastepnie na dole jest napis SAVE trzeba go kliknac zeby zapisalo to wszystko, nastepnie trzeba sie zalogowac podajac w ramkach adres mailowy i haslo i pod spodem pojawi sie w ramce kod ktory trzeba skopiowac na swoj profil tam gdzie chcemy zeby prezentacja zdjec si4e pokazala; niestety nie zawsze jest tak ze kopiujac ten caly kod preezentacja sie skopiuje tam gdzie chcemy, ja dawno robilam swoje wiec dokladnie nie pamietam ile linijek trzeba skopiowac moze ktoras z was do tego dojdzie sama, ja ze swojej strony dowiem sie od kolezanki ile trzeba skopiowac tego kodu i dosle wam mailem to słowa Paoli -która wyjaśniała jak zrobić te pokazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego kodu trzeba skopiować tyle ile jest pokazane w ramce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:)))) siwek co to za plagiat moich slow sprzedajesz na forum heheheh!!??? dawno mnie tu nie bylo, ale jak wrocilam do pracy to czasem nie wiem gdzie rece wpierw wlozyc, czy usiasc do kompa, czy zlozyc pranie, czy pobawic sie z Olka:) postaram sie czesciej cos popisac ale tez za bardzo nie wim co ,poniewaz u nas tzn w mojej Rodzince stara bieda czyli wszytsko ok, jedyne co wart podkreslic to fakt ze za dwa dni mam druga rocznice slubu hihihi gdzies wyczytalam ze to bawelniana rocznica, kurcze szybko te dwa lata przelecialy... dobrze ze jest dzidzia... milego wieczoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzieki za podpowiedzi!!! ihiihihihii za stronki!!! dziekuje za komplementy pod adresem moich coreczek ihihih:):):):):) Siwek? jak tam po parapetowie??!!! dziewczyny...mam pytanie,bo ile razy komus opowiem,pochwale sie ze moja lea tak mi ladnie spi i ze duzo,( ok.ostatnio tez gledzi ale to przez zeby bo szoruje palcami dziasla ze hej) ze jak zje to ok.1,5 h klade ja spac i spi. a wiec wstaje miedzy 7-8 rano i ok 9:30 idzie spac normalnie spi do ok 11-11:30 to roznie dzis spala nawet do 12 ale to dlatego ze wczoraj bylismy caly dzien po za domem i nie spala prawie nic, no i jak wstanie w poludnie to idzie ok 14 spac i spi troche tak do ok 16 bo musze po 16 Olivie z przedszkola odebrac i po tym je i idzie spac ok 18 na pol godzinki lub godzinke i jak wstanie to zje i ok.20-21 idzie spac na wieczor, dodac musze ze jak wstaje to po jedzeniu ide z nia na spacer ,zalezy od tego jak wczesniej dlugo spala i czy jest juz marudna, 3 razy to na 100% jestesmy na spacerze......czy jestem wyrodna matka a moje dziecko ma anemie bo spi duzo??? jedna to jak uslöyszala ze ona tak duzo spi i ze jak do niej dzwonie to przewaznie Lea spi.--ale to chyba normalne ze jak chce zadzwonic to wtedy kiedy mala spi??? a nie dzwonie do niej po 15 razy dziennie!! i codziennie!!! i ona stwierdzila ze jej corki-sa teraz w wieku Olivii- to one nie spaly tak duzo i tak czesto!i ze jak 2 razy w ciagu dnia spaly po ok 2 godziny to i tak bylo duzo,a ze lea to juz ma prawie 7 miesiecy i nie do uwierzenia ze ona az tak spi,i ze napewno ma anemie! ale miec jej nie moze miec bo ma badanie regularnie ropbione przez moja tarczyce i sprawdzaja wtedy wszystko! a dodam ze olivie tez mi czesto spala i do pozna rano nawet!! do ok.10 rano to mi potrafila wtedy spac,lea wstaje wczesniej bo musze oli zaprowadzic do przedszkola no i my tak wstajemy...i ona sie budzi z nami!ale ze z Oli nie musialam z rana wychodzic ani tak wczesnie wstawac ,tylko spalam do tad jak opna spala!to znaczy ze cos robie nie tak! i ze to niemozliwe=?! przeciez moze sie wszystko jeszcze pozmieniac! ale nie wpadlo mi do glowy bym dziecko z rana budzila!!! tak jak ona!jak widze ze jest dziecko space to nie ide na spacer tylko klade do lozeczka ,bo wiem ze ona nie umie spac dlugo w wuzku.....czy to zle ??ze chce pozwolic sie dziecku wyspac??i zaklucac jego rytm?! jesli my czegos nie chcemy robic i zostajemy zmuszane to tez jestesmy wscielke i tez nie jest dobrze,a zadamy od naszych malych tego??? kurde ja juz nic nie rozumiem! ja slyszalam ze dziecko gdy dobrze spi ,i dlugo to jest zdrowe i zadowolone i sie dobrze rozwija...czy to prawda???ona powiedziala ze dlka niej jest waze by dziecko bylo caly czas na dworze>! a spac nie musi dlugo?! ......juz nie wiem!!! npo kur++++++de wkurzyla mnie ona na maxa!!!!! co wy na to??? czy ja sie myle??? sorry za kaos w moim opisie ale pisze to co mi slina na jezyk przyniesie! hiihihih:):):))::):):))::):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAOL TO DZISIAJ wszystkiegoNAJ!!!!!!!!!! Z KAZJI 2 ROCZNICY!!!!!!! u nas za pare miesiecy bedzie 7 !!!!!!! ihihihihih ponoc mowia ze to papierowa bo sie duzo rozwadzi w tym roku malzenskim! hiihihihhiihihih zobaczymy na razie sie nic nie zapowiada hiihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek!!!!!!! Zuzanka kto Ci takie bzdury naopowialdal moj Oliverek tez duzo spi w sumie 2 do 3 razy dziennie i tak jak u ciebie jezeli na pierwszej drzemce krotko spal to nadrabia to na drugiej, ja tylko gdy widze ze zaczynna marudzic to w bety a zreszta Oliverek sam ziewa jak smok przeeeeslodko z szeroko otwartym buziolem :D wiec nie ma wyboru idziemy nyny, i mojej znajomej ponad roczna tez duuuuzo jej spi, zas innej nie, wydaje mi sie ze to indywidualna sprawa kazdego dziecka, ja sie nie sugeruje w towarzystwie czyimis radami bo kilka razy wyszlam jak zablocki wiec ty tez nie sluchaj oprocz nas oczywiscie:P a z reszta przeczytalam wczoraj na Gazeta.pl dziecko ze 6mczne spi ok 2 razy dziennie od 1 do 3h wiec wsio wporzasiu a roczne od 1do2 razy dziennie tak samo jak ludzie my z mezem jestesmy spoichami a inni nie umieja spac w dzien Oliverek gdy tak sobie ladnie pospi to potem chodzi i rozprawia jak najety glosikiem jak maly jastrzabek OOOOKa!!!! KKKRRRRRAAA RRRAAA itd,:D w przeciwnym razie wierci dziure w brzuchu wiec teraz tak sie nauczyl tfu tfu ze gdy tylko lapie go zmeczenie to do luzeczka chocby na pol godz kulde felek pogoda zaczyna sie psuc Ksieciuniu spi a ja chcialam wyskoczyc do sklepu, mezu wybyl do pracy, juz po obbiadku ide poodkurzac domek narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie wszystkie podziewaja:(:(:(:( kurcze obejrzalam blair witch project na ale kino i mam gasiora na skorze dobrze ze maz wraca zaraz z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen a która czesc filmu ogladałas 1 czy 2? pierrwsza lepsza zdecydowanie;) mnie przeraził film jak ogladałam w ciazy-\"wzgorza mają oczy\" chwilami zasłaniałam oczy-maz sie dziwił bo ja lubie takie filmy:) parapetówa sie udała goscie najedzeni hehe ledwo buty zakładali:D a dzis w tel moj ulubiony film oszukac przeznaczenie2-zajefajny film:) 2 czesc lepsza od1 co sie raczej nie zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEE SIWEK!!!! NIOOO juz widzialam Oszukac......obie czesci po tej drugiej to balam sie potem do polski jechac (1000km autostrada) troszke realistyczne:D:D, a ten wczorajszy film to akcja w lesie 3 mlodych ludzi nakreca amatorska kamera i na koniec znajduja swojego kolege w jakims opuszczonym budynku i niby go wczesniej slyszeli i ta dziewczyna krzyczy ponoc jest to oryginalny film znaleziony po roku a oni nie wrocili, chyba jedynka a oczym byla 2 czesc bo juz nie pamietam, a tak kiedys lubilam u babci po lesie w nocy chodzic zwlaszcza na dyskoteki czy ogniska :D, kiedys siedzialam calymi wieczorami przed kompem i ogladalam te wszystkie filmy bylam z nimi na bierzaca teraz troszke juz mniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kristen :) to oglądałas jedynke w takim razie-druga czesc juz była lipna jakas grupa nastolatków pojechała do tego lasu po obejrzeniu tej kasety przekonac sie czy rzeczywiście tam coś straszy....mieszkali w jakims domu, coś ich opętało latali na golasa, zabijali się nawzajem a pozniej nie pamiętali...beznadziejny...:O pierwsza część nawet spoko. a oszukać przeznaczenie oglądałam juz 3 cześć ale tez już lipna... tak samo piła 1 część spoko 2 jeszcze w miare ale 3 juz lipa efekt motyla też zajefajny film-polecam!!! mam juz 2 czesc ale nie moge sie zebrac zeby obejrzec... zielona mila, John Q i Gtohica....też superanckie filmy!!! :) wogóle to jestem filmo-manką :D hehe nie wspominałam nigy??? tylko odkąd Natala jest na tym swiecie to tez jestem troche do tyłu....z tymi nowościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe własnie przeczytałam mój poprzedni post....ci goście ledwo buty zakładali to nie z przejedzenia....hehe :D tylko z innego powodu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! efekt motyla ogladalam juz wciazy mile juz tez z takich blizej to polecam ci na wolne wieczory SPOSOB NA TESCIOWA ONA TO ON SZALONY AKADEMIK 1 I 2 MOJA WIELKA WSIEKLA RODZINA MOJA SUPER EX DZIEWCZYNA i najlepszy NAGA PRAWDA O MILOSCI aardzo fajna komedia w stylu JA WAM POKAZE a ten twoj tytul musze sobie zapisac i sciagnac na wieczory gdy nie ma nic interesujacego w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć Dziewczyny :) MAm niewiele czasu - JAnek ząbkuje, choruje i odstawiłam go od piersi kilka dni temu - nie wiem jak się nazywam, nie śpimy po nocach bo on tylko \"na rączkiiii!!!\"Teraz bawi się plastikową chochlą do zupy.... Po za tym - raczkuje na całego, wstaje w łóżeczku i próbuje dreptać trzymając się poręczy łóżeczka...JEstem zszokowana tempem jego rozwoju fizycznego... MArtynka do 10-go miesiąca tylko leżała i siedziała... KAżde dziecko inne... A do spaniua nadal jest nie bardzo... Jak czytam o dzieciach takich jak Lea albo Oliverek, to mnie skręca z zazdrości ;) On rano przesypia godzinkę max, potem ze dwie drzemki po 40 minut i koniec... I wkroczył niestety w fazę \"gdzie jest mamaaa\", jak tylko znikam mu z horyzontu, zaczyna się darcie... I jeszcze jedno... Jestem wyrodną matka... Pod koniec listopada zostawiam towarzystwo pod opieką taty na 3 dni i lecę do Irlandii na weekend ;) Bilet znalazłam za 180 zl w obie strony, grzech było nie wziąć.. ;) trochę się \"cykam\" jak to bedzie, czy Janek bedzie bardzo tesknil... ale co tam, nalezy mi sie :) pracuje tam moj brat - do niego pojade A tak naprawde to ciagną mnie te sklepy z ciuszkami dziecięcymi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podmienił ktoś dziecię...:( od 4 dni mała ma katar nie chce jeść, nie moze spać...ciągle tylko piszczy krzyczy marudzi i pokazuje swoją złość :( a ja juz nie wyrabiam psycha mi siada :( myślałam ze ten katarek dam rade sama zwaliczyć psikałam wodą morską , wyciągałam fridą (co kojarzy mi sie teraz tylko z maltretowaniem mojego dziecka bo tak okropnie przy tym zabiegu krzyczy i wyrywa się :O ) i smarowałam nosek maścią majerankową....ale pomysły mi się kończą a ten podły katar nadal męczy mi niunkę juz odechciewa mi się wszystkiego....:( nie wiem czy jej podły nastroj jest zwiazany z tym katarkiem czy moze ząbki idą ale niech już to minie....błagam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka nie przejmuj się pod koniec listopada to Janek juz pewnie bedzie sam śmigał ;) to juz duzy facet z tego co widze robi największe postępy z naszych dzieciatek-nie musisz sie przejmować ze jestes wyrodna matką przeciez jedziesz tylko na 3 dni ;) zaciązona o ile wiem to na czkawkę trzeba dziecku cos do picia podać. Jonka u mnie to samo nie moge nawet na sekunde wyjsc z pokoju bo zaraz krzyk....:O a ogóle to jak odstawiłaś małego od piersi to co on teraz zjada tzn. jak wygląda jego dzienny jadłospis? czy jak w tym wieku dziecko odstawia sie od piersi to trzeba jeszcze dawać mleko modyfikowane??? moze to głupie pytanie ale ja sie nie orientuje bo mała tylko na cycu od małego....czy same zupki kaszki deserki wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moi facieci spia od h :P tfu tfu tfu Siwek na mokry katar spobuj krople do noska otrivin ale nie dluzej niz 3 dni 3 do 4 razy dziennie a na zatykajacy zas sa inne ale nie powiem ci jakie, mi gdy bylismy w pl na urlopie tak poradzila lekarka i wit c i calcium w syroku 2,5ml i te kropelki bo wtedy mlodemu cieklo z noska i balam sie by zas nie mial powiklan ale teraz taka pogoda ze nie wiadomo jak ubrac by nie przegrzac i nie zmarzlo, oj oj oj Janek :)robi postepy bo Oliverek leniuszek, ale odkad jezdzi na spacerkach na siedzaca nie oparty tylko trzyma sie poreczy to umie sam lednie siedziec juz bez lecenia na twarz, ale musze uwazac bo zarzuca go zas do tylu, i asekurowac podusia stac tez stoi ale najlepiej u mamy na kolanach, u nas z jeszcze z zostawianiem nie jest tak zle o gdy skapnie sie ze zostal sam to zaraz biegnie za mna do drugiego pokoju a Kasiula pewnie nie ma czasu podejsc do kompa bo pewnie prowadza juz Kubusia za raczki po mieszkaniu :):):):):)??????? Jonka lec a co jak trafisz na dobre przeceny to za eurusia pokupisz super ciuszki ja uwielbiam przekopywac dziecie sklepiki zwlaszcza c&A izydzac hihihihih wybra maz doceni twoja prace w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki!! Jonka ja naprawde cie na 1000% rozumiem! z Olivia mialam tak samo jak ty teraz z Jankiem albo i nawet jeszcze\"lepiej\" :):)::( a jak juz zeby zaczely kielkowac to mialam horror w domu ihihh nie tylko w ekranie! mam pomysl zeby moze lepiej bylo janka wyczaic co i kiedy chce robic to zapisuj sobie przez pare dni co robil i o ktorej wstal o ktorej zjadl ja robilam tak przy leii i to mi duzo dalo,dzieciaki same sobie robia plan dnia i moze uda ci sie go wyczaic,,,,, ja sie na razie ciesze ale zobaczymy cza tak nadal zostanie mi z Lea .,..OBY! ale tez zapisywalam co robila i o ktorej wstawala o kroej zmeczona iiitp, itd. i znalazlam plan i wqiem mniej czy wiecej co moge oczekiwac,ale tez nasze dzieciaczki zaczynaja wchodzic dalej w zakatki zycia codziennego i wiele nowych rzeczy odkrywaja i to powoduje ze sa marudne i gledzace placzace i nie chca jesc..... na razie sama tak pisze a pewnie za miesiac bede ja wam zawracac glowe ze u mnie Lea sie rozszalala:):):) hiihihhiihihihhiihhiih ale trzymam kciuki ze sie uda \"wyczaic\" dzieciaczki!!!!!!!!! mam troche lepiej ze Olivia jest na caly dzien w przedszkolu to mam luzniej,ale zaczelam juz praciwac w domu i to tez ,jest tak ze mam termin i nie jest tak jak sobie zaplanowalam ,ale mam za to wyrozumialych klientow ihihhiih ze czasami ten czas przeciagnie sie o pol godzinki hiihhih albo musze odchodzic co jakis czas od nich i do Leii podejsc albo zagadac ihih ,a lbo oni sami \"glupie \" miny robia by ja rozweselic albo podaja zabawki ihihiihih smieszne ale fajnie!!! no i ja moge sobie pogadac jak wodospad!!! o byle czym nawet!!! oby gadac!!!:):):):):):):):) a jak jeszcze Lea sie do nas wtraci to mamy glosno ihihihihih pisalam wam ze wybieram sie na fitness.. BYLAM!!!!!!! we wtorek ,przeniesli mi prube treningu ihihh ...ale to nic odbyla sie!!!kurde zaje....iscie!!!!! supcio! cos dla siebie! ale na wczoraj bylo ok ale pod wieczor mialam zakwasy hiihihihihih a po treningu poczulam miesnie ktorych od dawna nie czlam hiihihihihihihihih ale supcio cos tylko dla siebie zrobic!!!! nie mowie ze mam dosc domu,ale czasami i tak tez bywa-ale swiadomosc ze to tylko dla ciebie!!!!!! z mysla o sobie!\" ale egoistka sie ze mnie zrobila hiihihhiihihihihihih ale to tak na zarty! ale pollecam jak ma sie mozliwosc ihih ja sie ciesze ze jest fitnmess 24 h twarty to mam czas!hiihih no ale i tak bede gdzies ok 21 chodzic ihihihihih jak juz wszystko \"odfajkuje! ihihihhi ale to nic! zamiast siedziec przed telewizorem bo sie spac nie chce to przynajmniej cos pozytecznego dla siebie zrobie!!! Jonka!! JEDZ I NIE PACZ NA NIC!!!! i to powinnas nie na 3 dni tylko na tydzien!!! hiihihi ja bylam w tamtym roku w maju `06 na 5 dni na wellnes w austrii z przyjaciolka i bylo zaje...... ale moj maz poszedl na wygode ihih i poprosil swoja mame czy by nie zamieszkala te 5 dni z nim i Olivia ...i ten chodzil do pracy a tesciowa sie zajmowala Olivia i domem! ihihihihhiih ale cwaniak! ale maz kolezanki tez tak zrobila tylko ze moja tesciowa na miejscu a jego mama az z polski przyjechala ihihihihihihihih:):):) a my smialysmy z naszych facetow!!! ze my mamy tak na codzien i nikogo nie wolamy! ale lepiej tak niz jak by dzieciaki wlazily na glowe ihihihiih a moja znajoma miala 2 dziecko w wieku ok roczku!!! ihihhi ale powiedziala ze musi sie ruszyc bo zwariuje! a jej maz to cukiernik i pracuje po nocach i jak jest w domu ok 12 to spi! i ona i tak nic z niegho nie ma! to niech tak przynajmniej odpocznie! hiih a tesciowa jej na to ze powinna tak robic czesciej w roku! hhiih i jak sie juz jej maz przyzwyczai jak to jest to ona nie bedzie nawet przyjezdzac !!!! ihihihih cool!!!A WIEC JEDZ I PRZEPIE:::::Rdziel TYLE PIENIEDZY ILE SIE TYLKO DA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek..ja robilam tak,jesli chodzi o katar moczylam pieluche woda i smarowalam ja troche wickiem mietowym i wieszalam ja za glowka albo z boku i ona nadawala mietowy zapach powietrzu w pokoju,i lepiej sie oddychalo wtedy. a puzniej wyczailam kropelki w aptece specjalne do zakrapiania rogu pouszki i to tez pomagalo ,zapytaj w aptece czy czegos tam nie maja , co do tych \"gruszek\" to bylabym ostrozna bo czasami mozna sluzuwke nosa.bo nosek jest bardzo delikatny:):(:) ale czasami jest duze katrzycho,ale sprubuj na razie nie szalec ze sprzetem.....odczekaj, oczywiscie jesli to mozliwe. papa trzymam kciuki by dobrze poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu dzieki za rady -a frida to nie to samo co gruszka -poleciła mi ją Kasia C i inne dziewczyny nie podraznia sluzowki nosa bo nie wkłada sie jej do noska tylko przytyka do dziurki ;) ale niunka tego straaaasznie nie lubi ja juz sie poddałam dziś idziemy do lekarza-mała wczoraj praktycznie nic nie jadła nawet piersi nie chciała :( musiałam pokarm ściągać bo miałam taki nawał :O dopiero wieczorem jak jej sciągnełam katarek to zjadła z dwoch piersi potem zwymiotowała i zasneła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie-pani dok przepisala nam 2 syropki pyrosal i clemastinum i kropelki nasivin...zobaczymy czy cos pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) PAskudna pogoda :O Zuziu - dzięki za radę :) od dziś zapisuję jak księgowa wszystkie przejawy aktywności Janka, może coś sensownego z tego ułożę ;) Siwku - współczuję Ci, wiem przez co przechodzisz, bo ja mam to samo... JAnek nienawidzi fridy, ale i tak uważam, że frida jest o niebo lepsza niż gruszka, którą używałam jak MArtynka miała katar... NIestety - katar u bobasów trwa dłużej niż u dorosłych :( Co najmniej 10 dni :( Janke od soboty bierze antybiotyk, bo zauważyłam, że ten jego katar zrobił się zielony, czyli ropny, poza tym gorączkował... TEraz już nie gorączkuje, ale katar ciagle mu furczy w nosku i co gorsza - zaczął się mokry kaszel... Ale może to tylko \"gluty\" mu spływają ;) Dziękuję Wam wszystkim za rozgrzeszenie mojego wyjazdu ;) Mąż jeszcze nie wie... To znaczy wie, że zamierzam, ale nie wie, że to już postanowione i bilet kupiony... Będę sięmartwić, jak w czasie tego mojego wyjazdu dzieci będą chore... Ale z drugiej strony wreszcie się wyśpię :D:D:D:D:D JAnek dziś przespał prawie całą noc!!! Położyłam go o 19.30 i spał prawie bez przerwy (raz musiałam go tulić, ale tuż po zaśnięciu) do 5 rano!!! Ciekawe, czy może tym razem będzie to początek zmian, czy dziś znowu wybudzi się w środku nocy... Ok, muszę spadać po MArtynkę do przedszkola. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - Siwku, w odpowiedzi na Twoje pytanie: Mały zamiast piersi dostaje Nutramigen - specjalne mleko dla dzieci alergicznych. Zjada to mniej więcej 3 razy na dobę po ok.200ml. Do tego raz dziennie papka jarzynowo mięsna i zmiksowane owoce. Nie daję mu kaszki łyżeczką, bo pluje... Dosypuję kaszkę do butelki wieczornej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pod wieczor!!!!:):):):):):) Jonka nie mysl tak na pewno zdaza wyzdrowiec twoje bable nie dadza mamie sie martwic badz dobrej mysli, Siwek wlasnie ja daje teraz Oliverkowi mleko nr3 od 8 mca HIPP probiotyczne, juz nie HA bo po nim mial zaparcia (mysle ze przez nie meczylismy sie z bolaMi brzusia gdy byl mniejszy) a ostatnio dostalam w probkach i zorbilam mu jedna porcje i zrobil po nim taka oleista kupke a to jest lepsze w smaku,dostaje rano po przebudzeniu potem deserek 2,5h-3 po mleczku potem drzemka po ktorej jest obiadek ok 13 ostatnio, potem drzema od ok 15-15,30 do 17 ale to tez roznie ale zazwyczaj o 17 pije nastepne mleczko bo kaszka jest teraz bleeee i ok 20,10 po kapaniu mleczko na dobranoc, ale ty gdybys chciala wprowadzac mleko Natalce to muslalabys to skonsultowac mysle z pediatra bo np ta 3 jest strasznie gesta i ja np nie musze dosypywac kaszki, chodzi mi ze stopniowo bylo zageszczane mleczko 1, 2 ,3 ,a twoje naturalne jest troszeczke wodnisciejsze i sa rozne rodzaje mlek by np nie dostala bolu brzuszka jeju to CI sie Natka wymeczyla, bidulka, a Oliverek uwielbia swoja gruszke zwlaszcza gryzc az slychac taki odglos jak jezdzi swoimi dziaselami po tej gumie ale na razie ma patent, a ja w tym czasie moge dokladnie wyczyscic pupsztala bez wygibasow albo pogonic koze z noska chusteczka higieniczna, fluidki zdrowotne dla wszytskich dzieciaczkow❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kurujcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucilam dwie foty jak JA ladnie siedze:):):):):):):) Siwek my tez mamy zdjecie jak mlody chetnie zassalby zawartosc kufla ale aleee :D:D rodzicie maja na nim taaaaakie rogale od ucha do ucha:D:D ze nie chcialam sobie szkodzic umieszczajac na stronce ze ucze dziecka pic:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×