Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taki temat

Czy ktoś z was był u PODOLOGA ?

Polecane posty

Gość taki temat

Jak wyglada taka wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a kto to podolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki temat
jak to, nie wiesz ? :o ;) chyba nie jest to zbyt rozpowszechniony specjalista, skoro mało znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podolog zajmuje się
schorzeniami nóg, np. żylakami, obrzękami, płaskostopiem, nadmierną potliwością, grzybicą ( stóp ) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka007
Zajmuje się leczeniem stóp, nóg pomaga w doprowadzeniu stóp do dobrej kondycji i pomaga przy wielu schorzeniach np. wrastające paznokcie, grzybice itp. Chodzę do podologa ze względu na drastyczny stan moich stóp. Na wizyty umawiam się do Pani Adriany Miniatorska-Węgrzyn, która ma gabinet w Tarnowie, jest to filia Centrum Podologii mają też gdzie indziej gabinety ;). Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz grzybice. Ja pedicure robie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są problemy, nie tylko grzybica – odciski, pękające pięty czy wrastający paznokieć- tym wszystkim zajmie się podolog. Ja chodziłam do gabinetu Gabiline http://gabiline.pl/uslugi/ z okolic Wrocławia bo miałam właśnie wrastający paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja w Tarnowie mogę polecić Instytut Podologiczny i Panią Adrianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarona

zdecydowanie Klinikę Zdrowych Nóg na Słowackiego! chodziłam tam do pani podolog  ze względu na wrastające paznokcie i elegancko wyprowadziła mi je na prostą 🙂 ceny też są w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja miałam problem z grzybicą na palcach prawej stopy. Zwróciłam się o pomoc do http://kosmetyka-podologia.pl/. Rozpoznali co to za grzyb i po kilku dniach miałam zabieg. Od tamtej pory żadnych nawrotów choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Miałam kiedyś problem z wrastającym paznokciem i byłam na zabiegach klamry na  wrastający paznokieć w lenartowicz clinic u Pani Patrycji. Po kilku miesiącach pięknie wyleczyła mi paznokcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u podologa w Warszawie polecam - https://podolog-warszawa.pro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altaya

W Warszawie to jest rewelacyjna pani Joanna Kowalewska z Gabinetu Zdrowej Stopy, przyjmuje na ul Sady Żoliborskie, najlepsza http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - nie boli ;) ja musiałam i szukałam jakiegoś dobrego, znajoma poleciła mi MO's Beauty zresztą widzę, że ktoś wspomniał wyżej,  i po kilku zabiegach problem zniknął , efekt rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na zabiegu rekonstrukcji płytki paznokciowej u Pani Karoliny Jędryczka w Poznaniu, jako facet myślałem że będę się czuł niekomfortowo w takim miejscu - ale ku mojemu zdziwieniu zabieg przebiegł w luźnej atmosferze, a z samego efektu jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest jak Sady Żoliborskie bardzo dobry gabinet Zdrowej stopy. Przyjmuje tu pani Joanna Kowalewska. Rewelacyjna podolog. Pomogła mi jak mi paznokieć wrastał, ucierpiałam się strasznie. Dziś, żałuję, że od razu tu nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam przygodę związaną z problemami, które rozwiązać mógł jak się okazało tylko doświadczony podolog. Poradę i zabiegi znalazłam w MOs Beauty, dzisiaj jest po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też słyszałam, że MOs beauty na Jana Pawła to bardzo dobre miejsce, jeśli chodzi o salon urody i opiekę medyczno estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam kilka razy u pani Joanny Kowalewskiej, świetna podolog. Przyjmuje w Warszawie na ul Sady Żoliborskie. W Gabinecie Zdrowej Stopy. Polecam. Za każdym razem wracam zadowolona z efektu. Mam dzięki niej zdrowe, zadbane stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak . Znam także Gabinet Zdrowej Stopy i panią Joannę Kowalewską, polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim największym problemem był wrastający paznokieć, który doprowadził do pojawienia się stanu zapalnego. Domowe sposoby w ogóle nie pomagały, więc poszukałam dobrego podologa - w internecie dużo osób chwaliło p. Agnieszkę Głuszczak z Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp, więc zapisałam się do niej na wizytę. Powiem szczerze, że bardzo bałam się samej wizyty - dużo naczytałam się o klamrach na wrastające paznokcie i myślałam, że również mnie to będzie czekać. Na wizycie okazało się, że bardzo dobrą metodą jest również specjalistyczna tamponada, która została również u mnie zastosowana. Przyznam, że na początku nie byłam przekonana w stu procentach do tej metody, ale kiedy szybko zaobserwowałam pierwsze efekty byłam bardzo wdzięczna p. Agnieszce za wybór tamponady zamiast klamry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodze do Pani Joanny Kowalewskiej, przyjmuje w Gabinecie Zdrowe Stopy na ul Sady Żoliborskie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Gabinet Zdrowej Stopy, doskonała podolog. Pomogła mi i z odciskami i jak synowi paznokiec wrastał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×