Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość male pytanie

czy tabletki po sa tylko na recepte?

Polecane posty

Gość male pytanie

i czy to wogoe zadziala wskoro sa dni plodne.. nigdy czegos takiego nie zazywalam, nie znam sie na tym, wydawalo mi sie ze postinor, ale on jest na recepte. Czy isnieje cos takiego jak "pogotowie" w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.wpadka.pl tam jest wszystko. Adresy lekarzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanie
no wlasnie czytam ale nic tam nie znajduje. nawet nazw tego typu lekow nie podali. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedna postinor -nie mogą pisać, bo jest na receptę a leków nie wolno reklamować. Najlepiej zadzownić do swojego gina , albo pierwszego lepszego . On da ci receptę, wziać trzeba do 72 h po ryzkownym stosunku. Im szybciej tym wyższa skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanie
dzieki, widzisz, to nie takie proste, ja bardzo chcialabym miec dziecko wiec wynik pozytywny mnie nie przerazi. Problem w tym ze chyba tylko ja chce z tej naszej dwojki, to on za ta tabletka dzis biega..chyba sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowilo
No to już głębszy problem. Ideał - to jak obie strony chcą dzidziusia jednocześnie. Pogadaj z nim - może on generalnie chce dzicka, tylko że w przyszłości, nie teraz. A jak wogóle nie chce, to pamiętaj też o swoich potrzebach - jeśli jeden z partnerów jest nieusatysfakcjonowany, to co to za przyjemność? W taim razie może z kimś innym zreaizujesz swoje pragnienie. Mój partner też na razie nie chce dziecka - ale dopóki mi się też nie śpieszy, to dzielimy ze sobą radość życia :) A jak już przyjdzie zadecydować - no to któreś z nas będzie musiało wybrać co robić. A może dojdziemy do tego jednocześnie. Więc, bierz byka za rogi, to twoje życie, pamiętaj, co dla Ciebie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanie
widzisz, to jest wlasnie JEDYNY facet z ktorym kiedykolwiek wyobrazalam sobie miec dziecko, a czekalam 27 lat.. nie bede wiec juz Go zmieniac, ja nie odejde, za bardzo Go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×