Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Tarara troszke mnie to pocieszylo lol;) Ja ide dalej sie pakowac:o Prawie sie wyprowadzam:P :D tez sie trzymaj:)🌻udanego tygodnia!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara🖐️🌻 ja zyje:D Widze, ze Ty tez:) I co z tym dyktandem? 35tys. czeka tylko na Ciebie!!!:D [czy 30tys.zl.?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr rano chciałam napisać, ale nie mogłam wysłać, miałam jakieś problemy... :O z netem. seti, jak tam minął pierwszy tydzień na studiach? no i jak się mieszka? i w ogóle co tam słychać??? a 14go jadę po W-wę, o czym się dowiedziałam kilka dni temu, więc odpada dyktando a do W-wy znów 21go też jadę :O normalnie ekstra... a dzis zakupiłam sobie czerwono granatowy polarek :P i brązową torebkę ze skółry w kwiatki :D noo śliczna jest ;) lecę czytać. napisz coś więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara🖐️ ja od rana cos robie:o, teraz np gotuje obiadek:D Wieczorkiem napisze wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara kochana🌻 sie nie martw!Ja topiku nie opuszcze, to nic ze nie ma tu tych wyzej wymienionych:P wazne , ze My sobie tu piszemy:) Pierwszy tydzin minal fajniutko az nie chcialo mi sie wraca za bardzo:D Na uczelni ok. Same nowe ciekawe przedmioty:classic_cool: zajec malo! Nigdy nie mam na 8ma! Dziewczyny zazwyczaj maja na 8ma , wiec mam superasne samotne poranki;), czas tylko dla siebie:classic_cool: Z dziewczynami z roku juz umowilysmy sie na czwartek ze idziemy sobie \"potrzachac\" biodrem:P Mieszkani przytulne, w pokoju mam fajna , stara ogromna szafe:classic_cool: Ogolnie mieszkanie stylowe;) A ja sobie wczoraj kupilam kurtke na jesien, bo w starej juz strasznie marzlam , a w tej mi jest cieplutko, dzis ja przetestowalam;) Ja tez sobie dzis cos kupilam:p Bluzeczke fajna, w paseczki z dekolcikiem a co:P A jakas fajna torebka tez by mi sie przydala;) Wyczytalam , ze wczoraj mialas dolka jakiegos:9 Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti kochana 🌼 z jednej strony to żałuję, że nie ma Cię w Ł., ale mam nadzieję, że się spotkamy kiedyś :D ja bym chciała. fajnie, że zakupik się udał, że bluzeczkę z dekolcikiem masz :P no i kurteczkę. No nie ma co marznąć, trzeba się ciepło ubierać zimą, bo łatwo wirusa można złapać :O no i fajnie, że dobrze się mieszka i że mieszkanko stylowe masz ;) ja mam bardziej młodzieżowe, taką małą kawalerkę, kuchnię z pokojem połączoną i na przecięciu kuchni i pokoju (a jedno i drugie ma inne podłogi drewniane) stoi wielki stół:) w ogóle bardzo mi się tam podoba... Tylko szkoda, że to nie moje :( i szkoda, że tu jesteś tylko w weekendy :( a torbę mam jasną brązową w kawiatki :P miałam tylko zieloną torbę zrobioną na szydełku,a le to tylko taka na niedeszczową pogodę... normalnie to miałam jakieś czarne, ale taki smutny kolor, że chciałam coś innego :) ano był jakiś dołek. Pewnie każdy ma takie. Myślałam, że ktoś mnie zradza a czasem jak widzę, to bardziej się z kimś nie rozumiem niż rozumiem... i potem tak to wszystko wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że nie masz na 8 => przynajmniej możesz sobie pospać dłużej :) prawda? a w ogóle to masz jakiś wolny dzień w tygodniu? a dużo zajęć? :D męczą was tam bardzo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja mam teraz torebke czarna z jakimis tam ozdubkami ale jest taka \"wiotka\' niesztywna, a chcialam miec jakas taka bardziej \"masywna\" jesli chodzi o material;) Mam poniedzialki wolne i co drugi piatek, a czasami sobie tez czwartki wolne zrobie, bo pan powiedzial ,ze nie musimy na kazdy wyklad chodzic:classic_cool: , wiec wtedy bede mogla juz w srody przyjezdzac:) Jakos to bedzie! Treoche nas juz mecza, juz dwie oprace do pisania , o dyplomowej nie wspomne:D ale nic to , dam rade:) ide powalczyc z mopem, sie wyzyje troche, bo mam pelno niespozytkowanej energii:D Pozniej kapiel w solach i filmik \"Dziennik bridget Jones\", bo jeszczenie widzialam;) Jeszcze cos tu dzis skrobne przed snem:0 Pewnie dzis sobie posiedze troszke, tak jak wczoraj, z tym , ze jutro spie do bolu:D Do napisania🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja torebka teraz jest bardzo sztywna ;) a noo to fajnie, że mało zajęć:D a z pisaniem pracy to zdązysz, jak się zabierzesz za to po Nowym Roku w lutym to wystarczy... :D A ten filmik widziałam chyba ze 2 razy :) bardziej mi się podobał niż książka ;) podoba mi się do niego muzyka ;) sole powiadasz? a wiesz, że ja nigdy czegoś takiego nie używałam, kurczę... :O zawsze szybko prysznic :O dobra, wyżywaj się, ja jakoś energii mam mało, chyba ktoś mi jej trochę zabrał, a może tydzień mnie wyczerpał tak? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaplanowane , to nie udane:o mama poszla sie moczyc, wiec podlog dzis nie umyje:P a na pewno nie teraz;) Sole polecam!!!Dobrze sobie w nich polezec po ciezkim dniu w b. goracej wodzie, pelen relaksik, jeszcze sobie swieczuszki zapachowe pozapalaj..i bedziesz czula sie, jak w niebie;) No to filmik musze koniecznie zobaczyc:D A tej energii, tonie wiem skad tyle we mnie, chyba taki temperament:D planuje zakup ciezarkow az!!1:D A pracy jeszcze nie zaczelam pisac ale wazne ,ze mam koncepcje i jakis zarys w glowie i wiem co mam robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zawsze jest z tymi planami :D nigdy nie wypalą:O świeczuszki i mówisz, że jak w niebie?? :P noo to muszę chyba spróbować ;) ważne, że masz zarys w głowie i koncepcję - to najważniejsze ;) a film obejrzę chyba po raz 3. mamy górę prasowania i powiedziałam, że mamie pomogę na filmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam dziennik Bridget. Lubię niektóre kawałki piosenek z tego filmu ;) nawet bardzo :D a Marc Darcy... mmm :D napiłabym się winka:D dobrej nocy seti. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny filmik;)lubie takie:D Muzyczka tez moze byc;) I co, wyprasowalas ta sterte??:D Kolorowych.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 i jak tam się masz? ja leżę sobie w łóżku słucham trójki i pykam testy :D taaa wczoraj wyprasowałam połowę tej sterty :D nawet to lubię, ale nie tak późno ;) piękna pogoda :D to teraz wybywasz w poniedz i wracasz już w środe? :D miłej niedzielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara sie mam dobrze🖐️a Ty?:):D Tez sobie slucham wlasnie trojeczki;) U mnie tez sloneczko ale na opewno za oknem jest b. zimno:o Dobrze, ze mam nowa kurtalke , to moze wybiore sie na spacerek:classic_cool: Moglabym teraz wrocic juz w srode, moglabym nawet jechac dopiero we wtorek:D ale jade jutro i wracam w piatek do poludnia jakos, bo w czw idziemy z dziewczynami na \"rockoteke\":P . Musze sie wyszalec , bo dawno sobie nie tanczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zapomniałam o tych tańcach :D w takim razie już teraz życze udanej zabawy!!! :D:D:D:D ja mam się dobrze. piękne słońce, ale na pewno jest chłodno - nie ma co się dziwić, jesień w końcu mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara lubie jesien w poczatkowej fazie:D Mam juz pelno kasztanow:) Wyczyscilam sobie pieknie klaw:) od razu lepiej sie pisze:D Amant🖐️ zapomniales dodac, ze jestes bardzo skromny;) Jak dla mnie idealny material na meza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz seti, że ja w pracy zbieram kasztany?? :D bo tam mamy wielkie drzewa i tyle kasztanów, że szok! no i je tak gromadzę powoli :) codziennie po trochu... lubię złotą jesień ;) wiesz, ja w końcu jestem dzieckiem jesieni:D:D tylko że w późniejszym jej stadium... O tak, Amant, bardzo skromny... :D:D:D no to seti, ekstra, że znalazłaś takiego kandydata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara prawie znalazlam! Jeszcze nie wiem czy amant potrafi gotowac;) , a to bardzo wazne dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :D:D:D:D oni wszyscy tacy sami są - najpierw niby mówią, że potrafią gotować, raczą kobietę różnymi potrawami, a potem... leń się w nich wstrętny budzi i nie chce im się robić nic i lepiej jak to będzie gotować kobieta :O:O:O nie daj się nabrać :P znalazłaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarra to chbya nie znajde:(:D:P Ja juz sobie wychowam , zebedzie gotowal z rogalem na twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! :( jak ten weekend szybko leci :O za szybko, zdecydowanie! a ja zacyztuję się w ONO, po raz kolejny. Bardzo mi się podoba :) I stwierdziłam, że muszę(!!!) kupić sobie też \'poczwarkę\' tej pani. Czytałaś te książki? ja zaraz wybywam do Ł. Wolałabym żeby było tak, że otwieram jedne drzwi i znajduję się już w innym miejscu, a nie, że mam się gdzie tłuc autobusami/pociągami :O Jak po 2 stronie lustra ;) miłego tygodnia seti i udanej czwartkowej imprezki ;) do potem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara czytalam \"poczwarke\" jeszcze w szkole sredniej;) Ja mialam ochote isc na spacer ale widocznie moja kolezanka sie na mnie obrazila:o Teraz chbya musze isc sama:o Dziecinada:o Tobie tez udanego tygodnia:0 Oby jak najszybciej on Nam minal:D!!!11 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×