Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka*

dziewczyny jakie podpaski uzywacie poradzcie

Polecane posty

Gość gość
A ja używałam do tej pory podpaski że stokrotki linea coś takiego ,opakowanie niebieskie w paski czarne.dla mnie rewelacja.swietnie trzyma klej,nie skręcają się i nie odparzaja jak perfectablue..Są mięciutkie i nie przeciekają.Ale ostatnio ich nie ma i kupiłam na próbę z Biedrusko.zobaczymy. Mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie mam swoich ulubionych podpasek,zawsze jednak staram się zaopatrywać w aptekach bo w sklepach niestety czasem zdażają się przeterminowane a wtedy najczęściej klej nie przykleja się odpowiednio mocno i podpaska przesuwa się podczas poruszania się dla mnie ważnym atutem jest chłonność podpaski gdyż mam dość obfite krwawienia w dodatku w pracy mam utrudniony dostęp do toalety i czasem muszę wytrzymać nawet 6-godzin bez zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sporą ilość pieluszek tetrowych ,które składam w prostokąt i wkładam watę do pieluszki -to moja najlepsza ochrona na te dni i poza .Pieluszki można wyprać i służą dalej.To tylko jak jestem w domu,a do pracy to długie i grube podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przyznam że jest to dość dobry sposób aby ustrzec się przed przemoknięciem zwłaszcza w nocy gdy jesteśmy mniej czujne ,ja miewam bardzo obfite okresy ,przyznam że w ciągu dnia jakoś można nad tym zapanować ale w nocy to jest tragedia i potop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam bella-perfekt, jednak dziś w nocy mocno się na nich zawiodłam, chyba powrócę do domowych sposobów radzenia sobie z okresem zwłaszcza w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam podpaski Naturella, bo mam obfite okresy. Na noc używam Naturella night, lub Always night i do tego tampon o.b. night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję za każdym razem inne, mam kilka ulubionych, najbardziej lubię Always Platinum Ultra Night to są na noc ale można tez w dzień nosić jak sie ma obfity okres są wygodne nie przeciekają. Naturella mnie wku*wia bo ma taki p/o/p/i/e/r/*/o/l/e/ñ/c/z/y zapach i odparza doope. Bella jest ok, ale tylko Bella Perfecta, a nie ta klasyczna Bella, wata jak w średniowieczu! Zauważyłam też że Bella wyprodukowała jakieś podpaski dla nastolatek "Bella for teens". Wie ktoś może, czym sie takie podpaski różnią od zwykłych? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:51 >>> pytałaś jaka jest różnica między normalnymi podpaskami a takimi "dla nastolatek". Ja uważam że to jest po prostu chwyt reklamowy. Taka 11-latka dostanie okres, zobaczy podpaski "dla nastolatek" i od razu mamę pogoni do rossmana żeby jej kupiła... W rzeczywistości te podpaski sie niczym nie różnią od zwykłych, może tylko tym, że są droższe, trudniej dostępne i mają ozdobny design. To jedyna różnica ale wystarczająca, żeby zachęcić naiwne nastolateczki do kupienia. Chcą zarobić, a na dzieciach najłatwiej. Niedługo zrobią osobne podpaski dla 10-latki, osobne dla 11- latki i jeszcze inne dla 12-latki. Może jeszcze miesiące bedą liczyć (np. Podpaski dla dziewczynek które mają 12 lat i 4 miesiące) :D zresztą teraz wszystko produkuje sie osobno "dla dzieci". Jest keczup dla dzieci, woda dla dzieci, podpaski dla dzieci, za niedługo będzie osobny srajpapier dla dzieci żeby se k**wa doopy nie odparzyły :D jak dostałam okres tez byłam nastolatką i nigdy nie używałam żadnych podpasek dla nastolatek, tylko zawsze używałam zwykłych, dla dorosłych kobiet, najczęściej Always, i żyję. Więc nwm po co takie wydziwianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×