Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia1977

nowa ciaza po odbytej skrobance

Polecane posty

Mam pytanie ktore mnie nurtuje a moze ktoras z was jest lub byla w podobnej sytuacji, a mianowicie jestem w 7 tyg ciazy z czego sie bardzo ciesze jednak spokoju mi nie daje skrobanka wykonana 6 lat temu przez dobrego lekarza ale zawsze, tak wiec czy nie bedzie to mialo negatywnego wplywu na moja obecna ciaze i czy powinnam o tym poinformowac lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ten zabieg był dobrze wykonany to nie powinno mieć wpływu na ta ciąże a lekarza to chyba lepiej poinformować. Jak byłam w ciąży to na pierwszym wywiadzie lekarka pytała która to ciąza i czy wcześniej miałam jakie4ś zabiegi. Wydaje mi się, że lepiej lekarzowi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew nieco mnie to uspokoilo zadzwonie wiec do lekarza i poinformuje go o tym :000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111
no chyba nie musisz od razu dzwonic,jak Ci bedzie zakładał karte ciąży to bedzie zadawał pyt. typu,która to ciąża,czy były poronienia itp to wtedy mu powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta80
powinnas poinformowac lekarza dlatego ze kiedy wiedza takie czy inne rzeczy moga przeprowadzic jakies dodatkowe badania lub testy, ja tak mialam. nie wiedzac moglby cos przegapic albo po prostu nie zwrocic na cos uwagi. lepiej dmuchac na zimno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×