Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna niedoswiadczona

w jakiej pozycji robi sie ktg?

Polecane posty

Gość taka jedna niedoswiadczona

pytam bo na wznak to ja nie uleze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedzat
nie na wznak tylko na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od wieku ciąży-i od położnej też. Jak ciąża jest już zaawansowana bardzo, to na boku-ale mi raz nie chciała położna zrobić na boku, choć to już 38 tydzień był...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alias12345
niestety na wznak, ewentualnie na boku, ale żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niedoswiadczona
i z tego co czytam to ok.30 min trzeba wytrzymac?oj ciezko bedzie:(w domu 2 min nie uleze taki czuje ucisk-nie wiem na przepone czy zoładek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Na wznak! Ja leżałam godzinę na wznak bo nie czułam ruchów ale mogłam się odwrócić na lewy boczek bo już drętwiał mi kręgosłup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Na wznak! Ja leżałam godzinę na wznak bo nie czułam ruchów ale mogłam się odwrócić na lewy boczek bo już drętwiał mi kręgosłup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie na wznak, bo najlepiej słychać, ale ja się uparłam na bok bo na wznak nie wyrabiałam i zgodzili się. Ale przy pierwszym porodzie na boku nic nie było słychać i jak już nie mogłam wyleżeć i się przewracałam na bok, to zaraz położna wołała : nieee słyyyszeee tęęętnaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione 5 razy i jedno odbyło się na boku (chyba lewym) a pozostałe na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wznak, ale ja wtedy niestety odrazu wymiotowałam, więc siłą rzeczy robili mi to badanie na boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
ile trwa takie badanie? jak czestosie je wykonuje? całkiem na płaskosie lezy? asystuje ktos czy idzie sobie i przychodzi po wyznaczonym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ostatniego porodu, miałam robione ktg bezprzewodowo. Miałam na szyi zawieszony czytnik, przez pochwę do główki dochodziły dwa przewody, które odczytywały pracę maluszka i cały wynik dochodził do aparatu- matki. Dzięki temu mogłam chodzić. Dodam że rodziłam w polskim państwowym szpitalu. To był mój piąty poród, chyba najlepszy w doznaniach, poprzednie ktg na plecach lub na boku. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba źle Was zrozumiałam, bo chyba chodziło Wam o ktg przed porodem, ale to chyba podobnie albo na wznak albo na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie położne ZAWSZE pytały w jakiej pozycji chcę mieć robione ktg. Leżałam w szpitalu ponad tydzień i ktg wykonywano mi 2 razy dziennie. Kładłam się zawsze na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie 30 minut? Ja nie wiem o co chodzi, czy o KTG przy porodzie? Bo ja przy obydwu ciążach miałam podłączone przez cały czas trwania porodu i prawdę powiedziawszy szczerze mnie to irytowało. I przy pierwszym musiałam leżeć cały czas na wznak bo inaczej nie było słychać, ale to było dawno. Przy drugim pozwolili na boku. Ale w obydwu przypadkach zdjęli mi to przed samym porodem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×