Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rossmannka...

Brązujący balsam DOVE - używałyście?

Polecane posty

Gość majjjjja
używałam ale wole dove :)) bo też mi sie l'oreal z twarzy zmywał...dokladnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarella
ja nie uzywalam nigdy i trzymam sie dove, a jak czytam takie komentarze jak wyzej, to zupelnie nie mam ochoty zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten balsam raz go
zastosowalam i stoi na polce i wiecej go nie rusze !! Pachnie moze ladnie, ale w opakowaniu !! Jak sie posmaruje to tak masakrycznie SMIERDZI ze caly czas go czuc, dopoki sie nie wyszorujesz... po prostu smiedzi tymi skladnikami samoopalacza..mimo iz jest to tylko balsam brazujacy !! Do tego zostawia smugi !! BEZNADZIEJA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
ja nie wiem ja też używam przeciez tego balsamu i mi nie smierdzi w stosunku do innych kosmetykow tego typu to powiem nawet ze pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alieeee
ja po balsamie brazujacym DOVE wogole nic nie widac, ledwo ledwo, poglebia moja oplalenizne, ale jest slaby.I malo wydajny. Zapach mi nie prszeszkadza, nawet fajny, brudzi strasznie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wręcz przeciwnie. juz od nie wiem jak długiego czasu używam tylko balsamu brązującego Dove summer glow. obecnie fakt tylko na nogi bo podczas spacerków z synkiem ramiona, dekolt i buzia jest łądnie opalona. tylko właśnie te nogi. jak dla mnie dove spisuje się nieźle, ładnie pachnie a i dobrze sie rozsmarowuje. a może powinnaś kupić ten do ciemniejszej karnacji?? jak masz słabe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikelesz
Ja używałam, ale wyskoczyły mi jakieś krostki, poza tym miałam smugi i robią się takie brzydkie wałeczki podczas zmywania na drugi dzień ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdd
ja uzywam ale tego na noc i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajna
ja miałam dove i jonson...dove pachnie zdecydowanie lepiej, zacieków nie miałam od żadnego(kwestia rozsmarowania), obydwa brudzą ubrania-teraz yżywam dove i może być tylko ten minus z białymi ubrankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalaaaa
balsam DOVE jest xtra.niewiem czemu macie zacieki,a eem stop sie nie smaruje samoopalaczami:D::D ja niemam rzadnych zaciekow codziennie aldnie delikatne opala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trioza
Jedyny balsam, który naprawdę w moim przypadku sprawdza się to DOVE ( jeszcze ten summer glow jest genialny ! ) Używam do jasnej karnacji. Zapach jak najbardziej mi odpowiada ( może dlatego, że nie wiem jak 'śmierdzą' samoopalacze ) , tylko raz miałam zacieki właśnie przez szybkie i niedokładnie rozsmarowanie i raz na zgięciach rąk. Mam kilka rad, u mnie skutecznych: -smaruję się zawsze od razu po kąpieli, na suchą skórę -dokładnie i równomiernie wcieram balsam ( kilka razy pocieram jedno miejsce ) -stopy niewielką ilością tylko od góry - czasami. -na twarz warto za pierwszym razem nałożyć cienką warstwę kremu nawilżającego i dopiero na to balsam brązujący- dla sprawdzenia. -jeśli po dokładnym rozłożeniu balsamu pojawiają Ci się zacieki , warto mieszać balsam brązujący ze zwykłym nawilżającym np. też z serii dove ( rozmieszać troszeczkę na dłoni i nałożyć ) efekt opalenia pojawi się po prostu po dłuższym czasie - mniej ryzykowne - staram się po posmarowaniu się balsamem brązującym trochę siedzieć wyprostowana ( chodzi o unikanie zagięć na ciele, gdzie mogą pojawić się zacieki. ) - i smaruję się na noc, nie mam problemu z brudzącymi się ubraniami - choć tu trzeba przyznać balsam Dove trochę brudzi. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krylana
ja jestem bardzo zadowolona z tego balsamu, nadaje piękny złocisty kolor, bez opalania, a gdy nałożyłam go na lekką opalenizne dał powalający efekt. Rzeczywiście należy go DOKŁADNIE nałożyć. Ja po posmarowaniu staram się nie dotykać już w tych miejscach, nie siadać za bardzo gdzieś. Czekam aż się wchłonie. Moje koleżanki też są z niego zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi kocham życie
Hej:) Dziewczyny ten balsam jest boski... Trzeba tylko się wykompać, zrobić piling lub wyczyścić skórę specjalną gąbka. Potem wysmarować się oliwką taka dla dzieci lub zwykłym balsamem do ciała i jak się wchłonię to nakładamy dokładnie samoopalacz i mamy śliczna opalenizne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×