Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rossmannka...

Brązujący balsam DOVE - używałyście?

Polecane posty

Gość rossmannka...

Zastanawiam się który balsam wybrać J&J, Garnier, czy Dove. Skłaniam się ku temu ostatniemu, bo mam J&J do twarzy i mi nie odpowiada, Garnier podobno śmierdzi, a o Dove nigdzie nic nie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że Dove ładnie pachnie. Też się czaję na ten balsam. Czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kupiłam go
ładnie pachnie przez 2h potem zajerzdza samoopalaczem. Kupiłam go chodz chodze na solarium i jestam bardzo opalona mam straszne zacieki po nim zwłaszcza na stopach. boze a jak okropnie musi wygladac osoba o jaqsnej karnacji ona dopiero bedzie miec zajebiste zacieki. Odradzam!!Nie polecam ,smierdzi po 2h jak samoopalacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetjas
to sie musisz porzadnie i rowno wyspmarowac to nie bedzie zacieków nie czytałas w instrukcji ob sługi jak to sie robi i głupijesz/.? blondynko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są 2 wersje tego balsamu: do jasnej i ciemnej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAMW12W3W3
JA MAM DO JASNEJ A JESTEM OPALONA WIEC TYM BARDZIEJ TAKICH ZACIEKÓW NIE POWINNO BYC .DZIDOSTWO I TYLE A DOTEGO ZA 16ZŁ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwii
j tez mam ten balsam i uwazam ze robi zajebiste zacieki ,pachnie tylko chwilke potem smiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa27
Ja kupiłam ten do ciemnej karnacji. I uważam ze jest swietny. Po pierwsze jest bardzo delikatny. Po pierwszym użyciu efekt bardzo subtelny. Każde kolejne uzycie "pogłębia" opelaenizne. Pachnie jak zwykly balasm Dove. Nie zauwazałam po 2h jakichkolwiek zmian zapachu. Co do zacieków. Owszem po pierwszym uzyciu mialam bo sie nie rowno posmarowałam. Ale ponieważ jak pisalam pierwsze uzycie daje minimalny kolor to zaciek był zupelnie nie widoczny i już kolejny posmarowanie tatalnie go zniweczylo. Jak ktoś sie niedokładnie posmaruje to zaden balsam ani samooplacz tego nie naprawi sam:) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugałka
a ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze zlej pogody
wydaje mi sie,ze to czy balsam smierdzi czy nie zalezy tez od rodzaju skory na ktora jest nakladany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma ten do jasnej karnacji
i dla mnie jest super. a te zacieki to chyba sciema. trzeba sie dokladnie posmarowac, a nie ochlapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja19811
polecam johnson holiday skin. Dove nie miałam ale nie upię bo johnson jest świetny. Raz na tydzien robię peeling i jestem bardzo zadowolona. POlecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez proszę
a ten balsam brązujacy to ma zastapic samoopalacz? czy ma takie samo działanie jak samoopalacz? a jesli sie chodzi na solarium to po co go uzywac skoro na solarium sie opalamy przeciez,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez proszę
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny chcialam wam
powiedziec, ze WSZYSTKIE balsamy brazoujace smierdza, jak nie od razu to po kilku godzinach !! Bo wkoncu ma was troszke opalic, wiec musi tam byc ten skladnik co w samoopalaczach, choc w mniejszej ilosci ale jest !! Kwestia rozsmarowania to czysta praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
Kupiłam za 18 zł jestem zadowolona zacieków nie ma,kwestia rozsmarowania zapach w miarę,bo miałam z serii sopoty to śmierdział a ten to przytym nie śmierdzi i nie powiedziałbym ze pachnie ogólnie jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2859
A właśnie że z DAX Cosmetix jest fajny - karmel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dax karmel
też brązujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ja
wam proponuje najpierw solarium lekki brązik , a na tą opalenizne Dave ale jedwabisty. Po prostu rewelacja Skura alabaster i dodatkowo ślicznie połyskuje zwłaszcza w słoneczku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tem balsam
i czy jak bede robic peeling 2-3 razy w tyg. to on bedzie schodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarówka
"Zastanawiam się który balsam wybrać J&J, Garnier, czy Dove. Skłaniam się ku temu ostatniemu, bo mam J&J do twarzy i mi nie odpowiada, Garnier podobno śmierdzi, a o Dove nigdzie nic nie wyczytałam" Kobitki czy orientujecie sie czy tych balsamów mozna uzywac w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka29__--
o to tez mnie interesuje (dotyczu mnie) czy którys z tych balsamów moze uzywac kobitka w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dove do jasnej karnacji choć mam średnią karnachę.jest super.Juz po pierwszym razie mnie opalił.Leciutko a juz było widać,2,3 raz -jeszcze lepiel,Staję sie coraz bardziej brązowa i nie robi smug.Trzeba sie tylko dobrze posmarować POlecam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest naprawde fajny.Na poczatku stosowalam do jasnej karnacji ale teraz mam ten do ciemniejszej i jest dla mnie lepszy bo juz po pierwszym zastosowaniu widac efekty.Zaraz po rozsmarowaniu pachnie jak samoopalacz ale pozniej ten maly swondek znika i zostaje ladna lekka opalenizna i co najwazniejsze bardzo fajnie sie zmywa tzn nie robia sie zacieki i plamy.Polecam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takowy do jasnej karnacji, dokladnie sie wysmarowalam i porobily sie zacieki a probowalam przez 4 dni :D:D pozniej zmywalam zacieki :D ogolnie badziewie bo np po J&J nie mialam zaciekow wiec nie polecam chociaż balasamy Dove ma dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Mam i polecam,koleżanki też są zadowolone.Kup do jasnej cery i dobrze rozsmaruj.Działa po ok12h i śmierdzi samoopalaczem niestety ,ale warto.Poza tym wyjdzie taniej niż solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybami jedzie
też kupiłam, posmarowałam się dwa razy, efekt ok bez smug. Byłam już opalona i chciałam pogłębić efekt, ale...ten zapach. Masakra. Po posmarowaniu przyjemny (posmarowałam się na noc) i rano otwierając oczy poczułam ten dziwny zapach i pomyślałam ... grzyby normalnie pachnę grzybami. Kąpiel, kolejna aplikacja i po kilku godzinach to samo. Nie mogę znieść tego zapachu, chyba tylko nogi będę smarować bo drażni mnie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dove od kilku tygodni. bardzo dobrze się wchłania i zapach też mi odpowiada. moje nogi są mu tym bardziej wdzięczne, bo byly megablade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×