Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rossmannka...

Brązujący balsam DOVE - używałyście?

Polecane posty

Gość loko loko
a używalyście dove do twarzy? jaki jest? bo mi kumpelka poleciła mówiąc, że nie zatyka porów. generalnie mam trądzikową cerę i szukam czegoś, co na mnie się nie będzie świecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia100
ja chodze na solarium chciałabym byc bardziej opalona . CZy moge stosowac balsam do opalania brazujący czy on szybko schodzi czy opale sie po tym balsamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompadur
garnier nie smierdzi, wg mnie ma b. ladny rumiankowy zapach, to zalezy od gustu, dla mnie on raczej pachnie i polecam go, nie robi smug a efekt jest ladny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowyraj
a ja wolę dove dużo bardziej odpowiada mi jego zapach konsystencja oraz co najważniejsze efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam Dave do ciemnej skóry
balsam oczywiście ten w wersji bez złotych drobinek, posmarowałam nim twarz bo byłam trupio blada i już po dwóch godzinach cera zrobiła się ładnie opalona, nie żółta, nie pomarańczowa ale złocista, pachniał owocami tropikalnymi, nie zmienił zapachu....byłam zadowolona nie rozumiem po co dziewczyny kupują specjalne balsamy opalające do twarzy skoro równie dobrze można użyc tego samego balsamu, którym smaruje się resztę ciała.....jedyny wyjątek to tłusta cera skłonna do pryszczy....no ale jeśli ktoś nie ma z tym problemu to po kiego licha wydaje kasę na balsam do ciała, którym smaruje się od brody w dół i krem opalający, którym smaruje tylko twarz ? jak balsam opala skórę na ciele to i opali twarz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akropolissa
ja mam osobny balsam do ciala brazujacy i krem do twarzy, tez dove. nie wyobrazam sobie jak mozna uzywac blsamu do twarzy - nie robie tak ze zwyklym, wiec tym bardziej nie uzywam w ten sposob broznera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycha
Ja uzywam tego i jest super.Posmarowalam sie cztery razy i jestem zajebi***e opalona.Nie mam zadnych smug ..jest luks.Nie polecam innych!Dove jest super!Serio :) i twarz tez nim smaruje.. :) jest miodzio :) uzywam tego do ciemnej karnacji..ale to tylko dlatego że byłam już trochę opalona i chcialam byc bardziej :) efekt-maksymalnie mnie zadowalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sycha
wszyscy mnie pytaja czy bylam na solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloom
hej dziewczyny!!!!!!!!! właśnie się zastanawiam nad kupnem tego DOVE, i po waszych opiniach chyba sie zdecyduję, ale ma m jedno pytanko.. czy ten balsam nie działa tak jak fluid itp.? chodzi mi o to czy nie powstają póżniej zmarszczki po długim stosowaniu?? i czy niszczy sie po nim cera? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
NIE SłYSZAłAM żEBY TEN BALSAM NISZCYł CERE WRECZ PRZECIWNIE MI DOVE POMAGA BO SIE PO NIM NIE SWIECE I TEZ UZYWAM GO TWARZY, TO JEST BEZPIECZNY KOSMETYK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam Dave do ciemnej skóry
Generalnie wszystkie samoopalacze lekko przesuszają skórę, ale chyba po to oprócz składników aktywujących "fałszywą opaleniznę" zawierają witaminy i inne nawilżacze.... Co do tego że fluidy powodują zmarszczki...hmmm co najwyżej źle dobrane mogą skórę przesuszyc lub powodowac wypryski a nie zmarszczki....Zmarszczki raczej wychodzą od "wieku" i tego że nie chronimy skóry przed słońcem, to ono uszkadza DNA skóry i wywołuje zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam Dove
no dokładnie cera niszczy sie od braku ochrony przed promieniami i braku nawilżenia a nie od używania balsamów brązujących czy fluidu. ja mam dove i nic mi sie nie dzieje wrecz przeciwnie skóra wyglada na zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoloniuszka
tez uzywam dove i nigdy nie mialam problemow z przesuszona skora, choc wczesniej mi sie to i owszem zdarzalo. moze to kwestia tego, ze ktos sie za rzadko smaruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno brązujący Dove jest bardzo dobry i nie robi plam - uzywać od razu po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam balsamu z L\'oreala i nie ma po nim zacieków, kolor jest naturalny i równomierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonamika
ja używam dove i jest to najlepszy balsam brazujacy jaki miałam .gorąco polecam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
ale wiesz loreal mi jakos sie nie wchłania za dobrze i musze długo czekac az moge coś założyc a z dove nie mam takich problemów bo mi wysycha od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOVE JEST BEZNADZIEJNY posmarowałam sie nim dwa razy i przy umyciu zchodzi jaby skóra schodział masakra beznadziejy jest trzyma sie na skórze nie wnika w nią! ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukub
Mam już drugie opakowanie tego balsamu (do ciemnej karnacji) i jestem zadowolona, tym bardziej, że uzyskanie naturalnej opalenizny w te wakacje jest w moim przypadku niemożliwe, choć uwielbiam sie opalać - biorę leki fotouczulające ;/ Wcześniej używałam J&J i uważam, że jest koszmarny, Dove pachnie dużo ładniej, kolorek także bardziej efektowny, poza tym Dove mogę nakładać codziennie i te kolejne warstwy nie wałkują się, kolor jest równomierny, wystarczą dwie aplikacje i jestem brązowa. O Garnierze nie mogę się wypowiedzieć, nigdy nie próbowałam i nie spróbuję, niecierpię tej firmy, ich balsamy strasznie się lepią, więc brązujący też pewnie by mnie nie zachwycił... Dodam tylko, że wolę wersję bez drobinek, ale ostatnio kupiłam tak dla odmiany, według mnie tego srebrzystego brokaciku jest za dużo... A wieczorem posmaruję się nim, bo już z tydzień tego nie robiłam, a taka bladziutka jestem... Jednym słowem - polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja odradzam ten balsam Dove. Po jednym posmarowaniu był fajny, ale już po kolejny robiły się \"zacieki\" chociaż smarowałam się nim w prawidłowych odstępach czasowych. Nie byłam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
może to też kwestia skóry jednej pasuje innej nie, no ja akurat nie zauważyłam zacieków po dovie i u mnie wsiąka w przeciwieństwie do innych balasamow tego typu dove jest dla mnie super. ważne jest tez umiejetne stosowanie:peeling, dobrze rozprowadzić balsam poczekac az wsiaknie inie smarowac sie 3 razy dziennie bo robia sie warstwy. jednym slowem ja polecam dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam przez rok balsamow opalajacych i teraz mam na nie cholerne uczulenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLINDA18
hm to dziwne a uzywałaś tez dove? czym sie objawia dokladnie to uczulenie moze mialas zle dobrane kosmetyki. ja jestem alergikiem ale nie spotkało mnie cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam balsamy Dove do ciemnej karnacji juz chyba z rok i nigdy nie zrobily mi sie zadne zacieki. Ale jak ktos ma niezluszczony naskorek albo smaruje sie niedokladnie albo na mokra skore to tak pozniej ma. Ja go bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka z pacanowa
ja tez polecam dove summer glow, szczegolnie do twarzy efekt jest super, do tego tylko delikatnie róż i buzia jest piekna zdrowa wypoczeta, bez zbednej tapety, jak dla mnie rewelacja, zdrowy wyglad i dobre samoopoczucie, i co najważniejsze w zupełnie bezpieczny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikruska
używałam i wole od opalania słońcem czy w solarium bo nie muszę sie bac o skore a efekt i tak jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
w aktualnej gazetce Tesco ten balsma jest w super cenie 19.90 razem z kremem. Ja za sam krem kilka tygodni temu zapłaciłam 16,50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm_19
Uważam ze jest godny polecenia bo korzystałam . Tylko trzeba dobrze rozsmarowac najgozej na stopach . żle rosmarowalam i mialam plamy ale znikły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloom
cześc wam.. dawno mnie nie było.. no i jednak nie... nie kupiła sobie dove tylko Loreal:( przekonała mnie firma,ale nie wiem czy dobrze zrobiłam,bo owszem po kilku dniach wytwarza sie super opalenizna,ale gdy nie posmaruje twarzy ze 3 dni opalenizna szybciutko się zmywa... lub gdy oczyszczam twarz na noc husteczką nawilżającą to zostają takie delikatne ślady opalenizny tj. lekki odcień fluidu.. dzieje się tak w ten sam dzień w którym smarowałam twarz:-oco o tym sądzicie czy któraś z was miała loreala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×