Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość karolinqa23
karoinab87 ja używam jednofazowego i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka1234
5x zel MEGA ZESTAW @19@zele pilnik lampa tipsy PuP- kosztuje to 299 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatygrysek11
ja kupiłam tez zestaw ale za 199 zł i jrest super tez 5 zeli lampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka1234
wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia890620
Cześć dziewczyny! Mam pyt chce zakupić cały zestaw do robienia tipsów żelowych tylko nie wiem czy to dobry pomysł:( czy moze kupować wszystko osobno?? Jakie żele muszę kupić? znacie dobre firmy?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja osobiscie polecam złożenie zestawu a nie kupywanie go w całości gdyz zele w takich zwestawach są zazwyczaj marnej jakości. Jeśli chcesz moge Ci pomóc w tym, wejdz na mojego bloga tam masz r gg i napisz :)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka1234
Jakiej marki żele polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
A kto mi powie "co robi" płyn do usuwania tipsów? Usuwa sam tips, czy i np żel z paznokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka1234 ja polecam zele jednofazowe sun flower :)Super do nakładania nic nie odpada i pięknie sie błyszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab87
zel trzeba soilowac ;) plyn usuwa tylko tips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
doradźcie mi proszę jakiej firmy kupic tipsy do frencha z bardzo małą lub bez kieszonki?? oglądałam te z active i z sunflowera miał je ktoś?? warte są swej ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieremek
Powiedzcie mi prosze co oznacza żel DWUFAZOWY?????? Spotkałam się z 3-fazowym i 1-fazowym ale ki cholera 2fazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka1234
Ja bym prosiła o to, żeby ktoś opisał mi te wszystkie żele, bo ja się pogubiłam. Powiedzcie co oznacza żel jedno-, dwu-, trój-fazowy i co to jest żel budujący. Napiszcie tak na "chłopski rozum", proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holusia
dziewczynki od wczoraj mam zestaw do zeli! zrobiłam 3 osobom. Nie wiem czy ja to dobrze robie ... jeżeli ktoś ma instrukcje jak się je robi to bardzo bym prosiła :) magdzia14_14@o2.pl i jeszzce ejdno pytanko:) Kiedy wtapiamy ozdoby i czy te ozdoby potem przykrywamy żelem? czy od razu do lampy dajemy? .. Z góry dzięki za odpowiedz laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata___
Hej, Mam pytanie do osób mieszkających we Wrocławiu ;) Wie ktoś może, gdzie jest jakiś sklep bądź hurtownia we Wrocławiu, gdzie można kupić żele? :) Z góry bardzo dziękuję, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia890620
Hej dziewczyny! Mogłaby mi któraś podać schemat wykonywania tisów chodzi mi o poszczegone etapy. Bede wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) mam pytanie dziewczyny . Ostatnio robiąc pazurki , zalewając żelem wzorek zgrzałam 2 min jak zwykle . Po wyciągnięciu z lampki tylko na jednym paznokciu dokładnie na połowie paznokcia żel się nie zgrzał !! Pierwszy raz mi sie coś takiego przytrafiło . Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia890620
:classic_cool::classic_cool: j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać :D j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać :classic_cool: j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać :D j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać PiS j­e­bać j­e­bać PiS j­e­bać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_18
witam! mam malo prosbe czy ktoras z was mogla by wyslac mi na maila jak krok po kroku zrobic tipsy zelowe? bylabym bardzo wdzieczna. pozdrawaim pa;* moj mail: anulus6345@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana ale masz tupet
Jak ty myslisz, czy nam, manicurzystkom ktos sprzedał wiedze na meila???????????????????????????? Ja osobiscie poszlam na kurs za 1200zł, dzien w dzien siedzialam na wykladach po 8 godzin. Wszystko zakonczone było ciężkim egzaminem z teorii i praktyki. W pocie czoła uczylam się do egzaminu. A teraz co? Mam wszystkim wysylać na meila?W imię czego? Ten zawód to moja pasja, uprawiam go od lat i chcialam skonczyc kurs, wiec poszlam na niego-dla siebie, dla klientek... ludzie zacznijcie myslec-czy prace maturalna tez wyslano wam na meila? czy egzaminy zdawaliscie przez meila? Przecież nie!!Troche serca, zamiłowania, pracy...i nie bedziecie pisac głupich pytan na kafeterii. Ja sama uczestniczę w targach-bo tego chcę-nie pytam kolezanek-jak było na targach tylko sama na nie chodzę...Prenumeruję wiele czasopism poświęconych pazurkom-nie pożyczam-bo tego chcę!!i to kocham, inwestuje w siebie i nie czekam, az ktoś mi podstawi pod nos instrukcję obsługi! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa_P.
ana ale masz tupet ----->>> Daj spokój :( to jak walka z wiatrakami :o Szkoda twoich nerwów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam do sklepu internetowego na stronie www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia890620
Podaję ci linka do strony gdzie wszystko jest ładnie i przystępnie napisane. Jest tam też wiele ciekawych filmików np - jak zrobić ładne kwiatki akrylowe. Ktoś się naprawdę postarał, żeby stronka była fajna i ciekawa. http://www.e-paznokcie.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212125
witam .mam pytanko z jakiej firmy sa dobre tipsy mleczne miałam z activ ale są drogie .Może wiecie gdzie można kupić tańsze i dobre.(może macie sprawdzone z allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było i widzę że się troszkę zmieniło . Coraz mniej życzliwych osób. Mi osobiście te forum wiele pomogło kiedy zaczynałam przygodę z pazurkami . ana ale masz tupet *** wiesz nie każdego stać aby iść na kurs za 1000 zł ! Osobiście znam dziewczyny które są\" samoukami\" i są bardzo dobre w tym co robią . Oczywiście kursy dają dodatkowa wiedzę która się przydaje lecz nie wszyscy mogą sobie pozwolić. \"Do czego zmierza ta polska!!\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowy smak malinki
Hej. Dziewczyny zamawiałyście kiedyś coś od użytkownika GROSSHANDEL z allegro? Bo ja zamówiłam ok 4 tyg temu i do tej pory nic!!! Wysyłam maile i tylko raz mi odpisali, że niby nie doszły...Niemożliwe! Możecie mi polecić jakieś nie drogie tipsy? I żele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×