Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość adnaw
Alllllllllllllllllllllla ten zestaw odpada jedyne co kusi to lampa,reszta to poażka żele po 5 ml i na ile to wystarczy?Na początku może i dobre do cwiczen ale za jakis czas musisz kupic wieksze opakowania a to dodatkowy koszt szukaj moze czegos lepszego i nie koniecznie droższego oprócz tego zmywacz 100 ml i cleaner to naprawde nie wiele jak za taka cene,jak byś kupiła próbki ,poszukaj czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adnaw
Alllllllllla reszty nie oceniam bo nie warto zestaw jak juz napisałam wczesniej typowo próbkowy ze sie tak wyraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
hej KINGA sluchaj skorzystalam z Twojego sklepu. Skompletowalam sobie taki zestaw i mam prosbe czy mozesz na to spojrzec. Prosze zebys byla obiektywna w tym momencie: bonde prestig, zel jednof. clear prestig, zel kamuflaz prestig, zel silikonowy prestig, cleaner prestig, pedzelki naturalne 4,6 , krem do tipsow i wlasnie jakos mnie nie przekonuje ta reni nails czy to dobry klej??tipsy clear sun flower, tipsy mleczne sun flower, primer sun flower, i znow z reni nails Lampa tunelowa 36 wat , plyn do dezynfekcji narzedzi DESPREJ, DO RAK DERMASTERYL, PODUSZKA POD REKE DERMA, WACIKI BEZPYLOWE, KREM DO RAK GABRIELE, GILOTYNKA:) OLIWKA PIELEGNACYJNA. I TERAZ POSZUKUJE NA TWOJEJ STRONIE NABLYSZCZACZA, PEDZELKA DO USUWANIA PYLU, PATYCZKOW Z DRZEWA ROZANEGO, ZMIEKCZACZA DO SKOREK, ACETONU LUB PLYNU DO USUWANIA TIPSOW, PEDZELKA I TIPSOW DO FRENCZU I ZA CHOLERCIE NIE MOGE ZNALEZC TEGO CHYBA ZE NA STAN OBECNY NIE MASZ TEGO DOSTEPNEGO. I JESZCZE JEDNO PYTANIE ODNOSNIE TYCH PILNIKOW TAM MASZ NAPISANE 10X PILNIK PROSTY, BANAN BLOK CZYLI TEGO WSZYSTKIEGO PO 10??? I JAKIE ONE SA 100/1000 100/180 ITP?? PROSZE TEZ INNYCH O WYPOWIEDZENIE SIE NA TEMAT TEGO ZESTAWU KTORY SAMA DOBRALAM JAK COS PRZEOCZYLAM PISZCIE:) Z GORY DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
NO I OCZYWISCIE BRAKUJE MI TAM OZDOB DO WTAPIANIA TYPU KWIATKI SUSZONE HOLOGRAMY NITKI ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
I NIE OBRAZ SIE ALE STRASZNE SLABIUTKO MASZ OPISANE PRODUKTY. PRAWIE WOGOLE, WIESZ JAK KTOS ZACZYNA ROBIC PAZURKI MUSI WIEDZIEC CO DO CZEGO. JA NIM ZABRALAM SIE DO ROBIENIA ZELKOW DZO CZYATALAM NA TEN TEMAT ALE SA TACY CO IDA NA SKROTY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek, nie obrazam sie w ogóle.lampy mam juz nieco inne nie od reni.duzo lepsze od reni lampy mnie zawiodły.primer polecam z reni nie z sun flower.postaram ci sie odpisac dokladniek pozniej,bo mam akcje porodowa teraz od godziny.moja labradorka rodzi))) prosze o zrozumienie... obiecuje jutro usiasc i napisac ci wszystko.pedzelki mam dobre sama ich uzywam tak jak zeli prestige.tipsy sun flower sa ok tez na nich pracuje.do uslyszenia. RODZĄ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
witam:-) widze ze nie jestem jedyna poczatkujaca.. chcem kupic zestaw do tipsów,, siedze juz ktorys dzien z kolei przegladam fora... i nie wiem.. czy warto kupic zestaw z allegro?? ktory bylby najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
Gość syla2311
KINGA to moj e- mail jezyk.szym@vp.pl jesli mozesz to skompletuj mi zestwik od siebie przeslij na tego maila lacznie z pojemnosciami i sztukami a ja sobie to wszystko zobacze i najwyzej sobie zwieksze ilosci. chodzi mi tez o wszystkie te pierdolki do wtapiania ozdobki i to co pisalam wyzej co brakuje mi do zestwu. Bede naprawde wdzieczna. Chce miec wszystko w jednej paczce, nie ma mnie w kraju. Bede w Polsce na urlopie za dwa tygodnie i chcialabym miec to juz gotowe do zabrania. I mam jeszcze pytanko na przyszlosc czy wysylasz paczki za granice? Z gory dziekuje za fatyge, mysle ze nie zrobisz mnie w konia z tymi produktami:) zart oczywiscie ciesze sie ze jeszcze sa ludzie na tym forum co potrafia pomoc bo juz spotkalam sie z takim pseudo kosmetyczkami co wyzej sr..... jak tylek maja:) czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
Martuska przyjzalam te zestawy i moge tylko powiedziec ze z tych pieciu ten trzeci wyglada na dobrze rozbudowany, ale musisz sie zastanowic na jakich zelach chcesz pracowac czy maja byc to zele 1- fazowe czy 3- fazowe ja osobiscie wole robic na jednofazowych. fakt ze masz tam i takie i takie ale musisz sobie zwiekszyc ilosc chyba ze to tylko dla Twoich potrzeb. Musisz sobie poczytac na forach czy zele z neo- nail to dobre zele itd. Ale wydaje mi sie ze to nie najgorszy zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
wielkie dzieki za odpowiedz... zadam pytanie... moze to dla doswiadczonych oczywiste no ale ja naprawde jestem poczatkujaca,, chcem zestaw narazie dla siebie a jak mi bedzie szlo to pomysle o jakims kursiku moze... naczytalam sie ze tipsy odpadaja rabia sie pecherze powietrz itp... od czego to zalezy od moich umiejetnosci od zeli czy od lampy..heh pewnie od wszytkiego?? no i czy jest roznica czy kupie tansza lame czy drozsza? firmowa czy nie? jezeli bede mialy tyle samo wat?? hehhe milion pytan w jednym..bede wdzieczna jak ktos bedzie mial ochote odpisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
Martuska po pierwsze jesl zaczynasz robic pazurki poczytaj o budowie paznokcia itd. Gdy zabierasz sie do robienia pazurkow musisz dobrze przygotowac plytke paznokcia a tutaj masz wszystko po kolei co i jak robic: 1. zdezynfekowac dlonie(bardzo wazne) 2.odsunać skórki ROZANYM PATYCZKIEM( nie usuwamy skorek gdyz rosna grubsze, twardsze.Lepiej jest uywac plynow naprawczych do skorek 3.matowimy plytke paznokcia(tzn.pozbywamy sie polysku z paznokcia.n alezy pamietac by tylko zmatowic a nie spilowac plytke)i nadajemy polokragly ksztalt paznokciom by pasowaly do ksztaltu tipsa(jesli poaznokiec bedzie dobrze opilowany to idealnie bedzie pasowac do rantu tipsa dzieki czemu unikniemy zapowietrzen pod tipsem) 4.dokladnie usuwamy pylek ktory powstal przy pilowaniu i przemywamy plytke paznokcia cleanerem 5.nakladamy primer (ok.2milimetrow od skorek ) 6.dobrze dobieramy tipsa i skracamy do odpowiedniej dlugosci(TIPS nie moze byc ani zamaly ani za duzy)smarujemy tipsa klejem zachaczamy rantem o paznokcia i mocno dociskmamy 7.pilujemy łaczenie tipsa z naturalnym paznokciem tak by tips byl rowny z naturalna plytka (BY LATWIEJ SIE PILOWALO MOZNA UZYC PLYNU DO ZMIEKCZANIA TIPSA )oraz matowimy delikatnie tipsa(UWAGA!! JESLI NIE ZMATOWIMY TIPSA ZEL BEDZIE SIE ODDZIELAL OD NIEGO) 8.ponownie usuwamy pylek powstaly przy pilowaniu i przemywamy calego paznokcia(naturalnego i tipsa CLEANEREM. ponownie nakladamy primer tylko przy skorkach(czekamy az wsiaknie) 9.nakladamy pierwsza warstwe zelu!!!(ok 1 milimetra od skorek )nie mozna zalac skorek zelem bo zacznie odpryskiwac.UTWARDZAMY OK 3MIN. 10.kolejne warstwy utwardzamy 2 min.(warstw powinno byc ok.3-4)(a jesli chodzi o wtapianie ozdob mozna to robic juz na pierwszej warstwie) 11. po zakonczeniu utwardzania ostatniej warstwy zelu, calosc przemywamy cleanerem by zetrzec "lepka warstwe" 12.jesli powstaly jakies nierownosci podczas nakladania zelu nalezy je wypilowac!!! 13.nakladamy nablyszczacz!!!!! 14.nakladamy oliwke na skorki( oliwka poprawia kondycje skorek) 15.CIESZMY SIE PIEKNYMI PAZURKAMI MATERIALY POTRZEBNE DO WYKONANIA PAZNOKCI ZELOWYCH: -LAMPA UV (NAJLEPIEJ TUNELOWA) -TIPSY -ZELE(JAM UZYWAM ZELI KTORE NIE WYMAGAJA ZELI PODKLADOWYCH) -KLEJ DO TIPSOW -ODTLUSZCZACZ -PRIMER -WACIKI BEZPYLOWE -PEDZELEK NR.4 -GILOWYNKA DO OBCINANIA TIPSOW) -nablysczacz -pedzel do usuwania pylu -patyczki z drzewa rozanego -dobra lampa oswietleniowa -poodlakadka pod dlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
a co myslicie na temat NEO NAILS??? zele tipsy i inne gadzety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
o syla welkie dzieki napewno mi to pomoze... jutro zamawiam zestaw..mam nadzieje ze bedzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
wlasnie siedze i sama robie sobie zestaw z gabriell zele tipsy i inne gazdzety potrzebne do zelkow:) a powiedz mi co myslisz o neo nails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
i patrze na zegarek a tu za 8.45 a ja na 9 do pracy:) a tu leje jak cholercia. Jaka w Polsce pogoda dzisiaj??? Bo Irlandia placze zreszta jak zawsze non stop leje masakra buuuuu. dobra spadam wpadne pozniej piszcie dziewczeta:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie znam firmy...ale gabrielle Ci polecam, bo sama pracuje na tipsach i zelach od nich:)Poza tym sama wspolpraca z firma jest super:)Kupuje od nich juz od roku i nigdy nie było kłopotu.Raz tylko zel biały mi sie nie utwardzał do konca i proszono zebym odesłala...mam dostac nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek wystarczy Ci to co masz w zestawie...zel jednofazowy 15g.A potem z czasem bedziesz dokupować to co Ci potrzebne:))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkująca- z pytaniem
hehe wiem ze zawracam glowe ale naprawde nie chcem kupic czegos co bedzie bezuzyteczne... czy mowisz ze lepiej kupic ta gabryjele niz zestaw z allegro np naeo-nail?? z góry serdecznie Ci dziekuję:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam produktów tej drugiej firmy...za gabrielle recze:)Poza tym w innych zestawach jest duzo niepotrzebnych rzeczy:)po co kase bez sensu wydawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkująca- z pytaniem
oki dzieki,a ty tez z allegro kupujesz produkty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Hej dziewczyny:) Mam taki dylemat,czy powinnam przemywać cleanerem każda warstwę żelu po wyciągnieciu z lampy,czy tylko na koniec??Buziole:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×