Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Dziewczyny które żele lepsze- ENS czy Gabrielle?, czy żele ENS można mieszać z Emmi Nail? to znaczy czy na wierzch można dać jakiś kolorowy z emmi nail? Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które żele lepsze- ENS czy Gabrielle?, czy żele ENS można mieszać z Emmi Nail? to znaczy czy na wierzch można dać jakiś kolorowy z emmi nail? Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które żele lepsze- ENS czy Gabrielle?, czy żele ENS można mieszać z Emmi Nail? to znaczy czy na wierzch można dać jakiś kolorowy z emmi nail? Z góry dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
hej, mam pytanie czy aceton rozpusci calkowicie zel na tipsie? Jaki inaczej pozbyc sie zelu niz przez pilowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie usunie żelu z paznokcia poza pilnikiem,aceton usunie akryl i samego tipsa. jedyny zel ,ktory jesj usuwalny acetonem to żel silikonowy,ale zawsze sie go nakłada TYLKO I WYŁĄCZNIE na naturalną płytkę NIGDY na tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Oki dzieki:) to zabieram sie za piłowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
lepiej jak gotowe juz tipsy sa cienkie czy lepiejjak sa grubsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civic
hej dziewczynki, polećcie mi jakis dobry, sprawdzony biały żel do frencha, bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinee
z gabrielle sa dobre zele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinee
wszystko co trzeba masz juz w tym zestawie.. :-) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Dziekuje za odp, a znacie ta firme neonail??? czy jest dobra czy zele sa dobrej jakosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Ja też kupiłam sobie zestaw z tej firmy,wszystko jest niby ok,ale ostatnio zaczęłam zauważać,albo mi się wydaje,ale żel matowieje;( Tylko,że ja mam inne żele,nie te z serii exclusive,więc może te okażą się już ulepszone:) Ja wiem,że na pewno teraz spróbuję innej firmy i będzie to prawdopodobnie polecany przez skarbka 75 gabrielle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
a jakie masz zele??? zebym w przyszlosci ich nie kupila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
takie białe z różowymi napisami. Patrzyłam na ceny zeli sprzedawanych oddzielnie, nie w zestawach i są równe z cenami żeli gabrielle,czy prestige,więc dla mnie wybór jest prosty,jeśli mam się zastanawiać,czy kupić kolejny żel firmy neo nail;/ Ale ciekawa jestem jak ta seria exclusive?Może coś się poprawiło:D Napisz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivejszyn
Skarbku 75,mam pytanie:) Jaki żel gabrielle miałaś i czy nadaje się on też do naturalnej płytki?? I nakładałaś go bez podkładu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Jeśli chodzi o te żele w moim zestawie to możliwe ze sa lepsze bo na stronie neonail.pl 15ml 1 kosztuje 59zl. Ale teraz kupie te gabrielle bo w zesstawie brakuje mi zeli rozowych. No i wezme sie za nauke robienia bo jescze nigdy nie robilam zawsze kolezanka mi robila pazurki, a widze z forum ze to wcale nie jest takie proste. Zyczcie mi powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civic
hej, wiecie moze gdzie kupic uzupełnienie tipsow z krotka kieszonka?:( miałam pudelko 500szt i 2 rozmiary mi sie koncza a reszty jest jeszcze sporo wiec nie ma sensu znów kupowac pudełeczka z wszystkimi rozmiarami. Na allegro sa uzupełnienia ale tylko z głeboka kieszonka:( bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktos mogłby mi doradzic jaki jest dobry klej do tipsów? i kiniecznie trzeba przemywac płutke paznokcia cleanerem? czy mozna czyms innym bo własnie mi sie skonczył? prosze o kilka słow..podaje meila sloneczko123@gmail.com..pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam małe pytanko macie kurs typsy metodom zel i akryl jesli tak to fajnie by była jak by któraś z waz mi przesłała na adres purciol@o2.pl z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeee
co za teksty!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Civic.. adrew35 czyli firma gabrielle ma uzupełnienia z krótką kieszonką...Blanca...u nich tez kupisz dobry klej i ich firmowy i z perfect lady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi__jj
witam mam takie pytanie co sadzicie o produktach z hurtowni naildesign?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogoś kto robi paznokcie profesjonalnie,ich produkty są słabe,ale jak robisz sama sobie i nie mozesz sobie pozwolic na droższe produkty to wówczas w ostateczności mogą być.jestem ich dystrybutorem i znam bardzo dobrze tą firmę.oczywiście jak będzie sz od nich robiła zamówirnie to koniecznie sprawdz przy doreczycielu zawartosc paczki.czesto sa braki albo wrzuca zupelnie co innego niz zawialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM FORUM: www.dobrarada.com.pl/forum znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie pytania i nikt nie napisze- idź na kurs, albo na kursie na pewno o tym było! Jeste też sklepik internetowy: www.dobrarada.com.pl bardzo duży wybór i niskie ceny (akcesoia i ozdoby dla stylitek) Na forum trzeba się zalogować, żeby mieć dostęp do całej zawartości. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o klej perfect lady nie polecam dlugo trzeba trzymac zeby tips sie nie zapowietrzyl moim zdaniem najlepszy klej jest z nailcare rendezvous szybko lapie ale nie na tyle zeby nie moc poprawic w razie czego tipsa ja uzywam zelu naildesign future (bo jest wiele rodzajow zeli z tej firmy) profesjonalnie i moje klientki sa zadowolone z moich uslug bynajmniej zawsze wracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak nie zgodze sie z opinia wyzej pracowalam na PL rok czasu i nigdy nie lapal szybko a co do naciapania wiem ile sie daje kleju nie jestem z pierwszej lepszej lapanki mam za soba pare ladnych lat nauki w tej i innych podobnych dziedzinach i dryg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo goraco! :) mam pytanko i zarazem prosbe. otoz od niedawna zajelam sie robieniem paznokci akrylowych i nie mam pojecia dlazego juz praktycznie po pierwszym dniu paznokcie zaczynaja sie zapowietrzac. moze zle nakladam? niewiem... bardzo prosze o jakas rade co powinnam robic? z gory dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×