Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

tez kupuje na allegro od gabrielle:)Kazdej warstwy sie nie przemywa...bo to co sie nie utwardza jest warstwa łaczacą miedzy jednym a drugim nałozeniem zelu...zmywasz przed piłowaniem:)potem wyrównujesz niedoskonalosci, matowisz i warstwa wykonczeniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasik...jak chcesz sie nauczyc to na zelach jednofazowych...tu jest budujacy i wykonczeniowy, a nie ma podkładowego...poza tym ta karuzela z ozdobami to gó...no;)...te ozdoby robia sie matowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska_Doda
Ej KOCHANE mam pytanko czy moge kupic inny zel budujacy niz te co mam podkladowy i wykanczajacy?? Bo oba mam tylko ten budujacy mi sie skonczyl i nie umiem tego samego znalezc:/ prosze o szybka odp:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska_Doda
AAA i mam jeszcze jedno pytanie:] Bo słyszalam o żelach kolorowych:] Jak sie je stosuje?? czy naklada sie je jak normalny zel co daje efekt jakbysmy mialy pomalowane tipsy na dany kolor?? Co o tym sadzicie?? prosze o jakies info:p a i czy robilyscie zele np na formie?? jak to "dziala":D:D odkleja sie potem ten papierek(forma) od spodu:p Sorka za tyle pytan ale chce sie rozwijac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
wlasnie sama sobie dobieram produkty do mojego zestawu i nie wiem jaka firma bedzie lepsza gabrielle czy perfect lady??? pomozcie plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka,perfekt lady jest na pewno lepszą firma od gabrielle,roznia sie tez znacznie cenami. dostalas mojego maila? szczerze ci mowie ze pod prestige nie potrzeba ani podkladu,poza primerem ani nablyszczacza,a koszta sa przeciez istotne,30 ml perfekta to koszt ponad 100zł pozdrowienia. aha i staram sie poprawiac opisy te,o ktorych ostatnio pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
hej Kinga nie mam nic od Ciebie:( a kiedy wysylalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
nie... jezyk.szym@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
jesli mozesz to przeslij teraz plis:) zalezy mi na tym bo w nastepnym tygodniu jade do Polski i chce juz zlozyc to zamowienie zeby przyszlo nim ja przyjade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysłalam.poczytaj i daj znac o czyms jeszcze myslalam ale jak mi sie przypomni to dam zanc.wysylke masz gratis za zakupienie zestawu albo rabat 5% wybieraj:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
Rybunia kochaniutka jestes. Zabieram sie do zestawienia tego wszystkiego. Jak to bylo z oplatami??? masz mozliwosc przeliczania na euro czy tylko zlotowki??? bo sama wiesz ze jak zwieksze te moje potrzeby to troche za to wyjdzie:) a euro mi policza po najmiejszej lini oporu i wybule do tego jeszcze kosiorki troszke:) chyba ze moge wyslac Ci na maila to zamowienie z adresem dostawy..cholrcia nie wiem jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algellaa
mam pytanie.. jezeli mam w zestawie tylko jeden zel: żel jednofazowy przeżroczysty- to znaczy ze nie bede mogla zrobic frenchu białego?? i w takim zestawie uzywam tylko jednego zelu? bo w innych sa podkladowe budujace wykanczajace w tym przyadku jeden zastepuje te 3 ?? czy musze cos dokupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,nie bardzo zrozumialam sens twojego pytania... skoro masz zel jednofazowy tzn ze spelnia 3 funkcje podkladowego,budujacego i nablyszczajacego,ale tak naprawde wszystko zalezy od firmy. druga sprawa,skoro nie masz zelu french to logiczne jest ze nie dasz rady zrobic french,musisz dokupic zel do french i wowczas spokojnie mozesz tworzyc. sa firmy w ktorych wystarczy tylko zel clear jednofazowy bez podkladu i bez nablyszczacza a sa tez takie ze bez tego nie da rady zrobic trwalych paznokci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myślicie o żelach reni nail i sun flower sprzedawanych na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
dziewczyny prosze was polecicie jakis dobry zel na naturalana plytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żele reni nie sa najgorsze ale musisz miec podkladowy do niego,pęka szybko.sun flower to najwiekszy badziew jaki jest na rynku i to jeszcze za taka cene. kiedys ich zele byly ok sama na nich czyli sun flower sie uczylam,ale teraz to kompletne dno i szkoda wydawac na nie pieniedzy,sa inne firmy,ktore maja w tej samej cenie zele ale o niebo lepsze jakosciowo pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na naturalna plytke sprobuj sobie z prestige cleara lub zelu silikonowego.zalezy czego oczekujesz od zelu.jezeli chcesz je bardzo zdobic to clear,do french wystarczy silikonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednofazowy,ktory uwazam ze jest naj i w rozsadnej cenie to zele z prestige,ja go klade tylko na primer i to wszystko.rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalkaaa
witam;) zawsze po kazdej warstwie zelu przemywalam ale wlasnie tu przeczytalam ze tylko powinno sie przed pilowaniem raz przemyc czy to jest blad jesli sie po kazdej warstwie przemywa i czy to szkodzi jakos trwalosci tipsa potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
niby nie szkodzi, ale rzeczywiście ja przemywam po piłowaniu przed warstwą nabłyszczającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algellaa
powie mi ktos... czekam na zestaw do tipsów..bede sie uczyc sama.. i zastanawiam sie czy french tzn ta biała koncówke robi sie recznie czy uzywa pasków czy jakiegos szablonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiii

×