Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość szokkkk
Wybierzcie sie na kurs nawet jednodniowy a nie wypisujecie tu takie banały ze rece opadaja!!! Jak tępe istoty mantra o przeslanie krok po kroku jak zrobic, czy przemywa sie kazda warstwe,jak zrobic frencha jak sie ma TYLKO zel jednofazowy itp.Ludzie osmieszacie sie ! Powinno wam sie zyczyc grzybicy paznokci, uszkodzenia macierzy to moze by niektore otrzezwiło masakra jak sie to czyta. Najmadrzejsze sa te co robia cudne paznokcie po miesiacu(hehe)z plyt cd za 9,99zł z allegro.Oj glupie wy glupie. To po co sa kursy na np.spawacza, zeby zrobic prawo jazdy i miliony innych tamci sa frajerami bo wydali pieniadzei teraz sa FACHOWCAMI a wy nigdy nimi nie bedziecie! Trafcie na takie osoby w swoim zyciu dentyste po kursie z allegro,pediatre,psychologa,psychiatre,gazownika,hydraulika bedziecie mialy piekne zycie samą PROWIZORKE za 9,99zł w promocji buchcahacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram to
co napisane przez szokkk prowizorka jest najgorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli nie chcecie udzielac
tu jakich kolwiek wskazówek to nie udzielajce... nie wiecie jak jest naprawde a oskarzacie... jezeli zestawy do tipsow sa ogolno dostepne i ktos chce sie w taki zaopatrzyc i uzywac dla siebie to co jest zlego w tym ze uczy sie z plyty albo n wlasnych bledach - moje paznokcie moj problem... nie widze nic zlego w tym ze ktos najpierw kupuje zwykly tani zestw pozniej wybiera sie na kurs,,albo idzie mu to dobrze i robi tipsy bez kursu!!,nie widze w tym nic zlego.osoba bezz kursu i tak nie moe byc nigdzie zatrudniona wiec o co tyle halasu//.. a was chyba zrzera zazdrosc ze niektore dziewcczyny bez kursow robia to lepiej jak wy..!! niektore wykfalfikowane tipserki jakos chetniej udzielają rad... dla amatorow tez musi byc gdzies miejsce a wy odrazu zyczycie najgorszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczęło się..... nawet tutaj musicie tyrać te laski,co robią same sobie paznokcie? czy jak w domu farbujesz włosy to najpierw idziesz na kurs fryzjerski???? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Farbowac mozesz zawsze moze Ci sie nawet udac ale w wiekszosci nie ten kolorek wychodzi hehe nawet trwała mozesz zrobic wyjdzie ci pewnie siano hehe i na koniec mozesz nawet sie obciac wkladasz garnek na łeb i tniesz hehe.Jasne bez kursu tez mozna buchachacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
teraz bede ciocia dobra rada DLA POCZATKUJACYCH; kupcie sobie super frezarke za 500zł pare tys.obrotow na min.fakt duzo ale macie zaoszczedzone pieniazki z kursu i przejedzcie sobie paznokietki i.....odechce wam sie robienia na własna reke :) na wlasna reke mozna robic np.babki z piasku :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
kinga a ty skonczylas kurs czy tylko handelkiem sie zajmujesz bo widze ze z ciebie tez ciocia dobra rada i rabaciki dajesz :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja pracuje 4 lata i jestem instruktorem.a rabaty są dla moich klientek i nie potrafię i nie odczuwam potrzeby zachowywania sie w taki sposób jak ty. i dla ciebie PANI KINGA!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo matkooo
to jest poprostu smieszne, co was to obchodzi czy ja sobie zrobie sama szkaradne tipsy czy wyjdzie mi siano jak zrobie trwale w domu... czy wyjdzie mi nie ten kolor co trzeba?? to jest tylko i wylacznie moja sprawa!!!! a jak zadaje pytanie to do trakiej osoby która ma ochote na nie odpowiedziec a nie do kogos kto ma ochote mnie obrazic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo matkooo
gratuluje wykfalfikowanym i doswiadczonym... ciekawe czy pamietją jak same zaczynały:-) ?? RESPECT:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloo tu miloo
byly zyczliwe osoby ktore nie mialy na celu ublizania,, i popieram wpis wyzej... zepsulyscie tym cwaniakowaniem atmosfere tego forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie się znajdą takie osoby,które psują klimaty. faktycznie było miło)) ale z dobrym wychowaniem i kulturą osobistą człowiek się nie rodzi-to jest nabyte. ewentualnie można być bardziej lub mniej inteligentnym i szybciej lub wolniej przyswajać choć podstawy dobrego wychowania.i to już będzie uwarunkowane genetycznie. niestety jak widać nie każdy miał to szczęście pozdrawiam wszystkie początkujące manikiurzystki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloo tu miloo
a tak przy okazji-kinga w jakim miescie jestes instruktorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa1223
Oki to mam pytanie do tych wykfalfikowanych... gdzie we wroclawiu mozna zrobi kurs stylizacji paznokci tak najtaniej??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swój salon z hurtownią w szczecinie.tu pracuję i uczę,a co do cen szkoleń we wrocławiu to nie mam zielonego pojęcia. i faktucznie nie zdarza się,żeby jakaś pracująca w zawodzie manikiurzystka udzielała rad początkującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdybfwehty
jestem początkująca w tej dziedzinie i mam pytanko( bardzo proszę o wyrozumiałość) Czy mógł by mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak połozyć tipsa, żel instrukcję prosiłabym przesłać na maila atunia3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
kobietki jezeli mozna Was tak nazwac, te ktore tak jada po poczatkujacych dajcie sobie na wstrzymanie. Czy Wy jak zaczynalyscie bylyscie od poczatku bezblednne? zastanowcie sie troche nad swoim zachowaniem. Ja jako klijentka nie odwazylabym sie przyjsc do Was na zrobienie pazurkow, Wasz sam stosunek do ludzi jest odrazajacy, stan bycia co to wogole jest. Do tych normalnych KOBIET KTORE NIE BOJA SIE SAMOKRYTYKI PISZCIE I PYTAJCIE BO KTO PYTA NIE BLADZI A TE KTORE TAK SIE OBURZAJA TO NIE MOGA SOBIE WYDAROWAC TEGO ZE WYDALY KASE NA KURS BO ICH BYLO NP STAC I TERAZ ROBIA PAZURY MAJA DUZA KONKURENCJE U TAKICH JAK MY BEZ KURSU. WIDZA PO BLOGACH ZE NASZE PAZURKI NIE ROZNIA SIE OD ICH NAWET W NIEKTORYCH WYPADKACH SA LADNIEJSZE I PLUJA SOBIE W BRODE JAK TO MOZE BYC. JESLI MOZECIE TO PRZESTANCIE PSUC TEGO TAK FAJNEGO BEZ WAS FORUM... ZADUFANYM W SOBIE MOWIMY SIE!!! ZROBCIE SOBIE SWOJE FORUM NAWET PODRZUCE WAM NAZWE "" NARCYZM" ( KTORY DAWNO WYSZEDL Z MODY) POZDRAWIAM. Z POSZANOWANIEM SYLWIA:) KINIA BRAWOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloo tu miloo
wczesniej na forum juz ktos o tym pisał jak polozyc tipsa krok po kroku..... kinga a jakie sa ceny kursów tak mniej wiecej?? jak wogole takich kursów szukac? bo na necie lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopiowane i wklejone
po pierwsze jesl zaczynasz robic pazurki poczytaj o budowie paznokcia itd. Gdy zabierasz sie do robienia pazurkow musisz dobrze przygotowac plytke paznokcia a tutaj masz wszystko po kolei co i jak robic: 1. zdezynfekowac dlonie(bardzo wazne) 2.odsunać skórki ROZANYM PATYCZKIEM( nie usuwamy skorek gdyz rosna grubsze, twardsze.Lepiej jest uywac plynow naprawczych do skorek 3.matowimy plytke paznokcia(tzn.pozbywamy sie polysku z paznokcia.n alezy pamietac by tylko zmatowic a nie spilowac plytke)i nadajemy polokragly ksztalt paznokciom by pasowaly do ksztaltu tipsa(jesli poaznokiec bedzie dobrze opilowany to idealnie bedzie pasowac do rantu tipsa dzieki czemu unikniemy zapowietrzen pod tipsem) 4.dokladnie usuwamy pylek ktory powstal przy pilowaniu i przemywamy plytke paznokcia cleanerem 5.nakladamy primer (ok.2milimetrow od skorek ) 6.dobrze dobieramy tipsa i skracamy do odpowiedniej dlugosci(TIPS nie moze byc ani zamaly ani za duzy)smarujemy tipsa klejem zachaczamy rantem o paznokcia i mocno dociskmamy 7.pilujemy łaczenie tipsa z naturalnym paznokciem tak by tips byl rowny z naturalna plytka (BY LATWIEJ SIE PILOWALO MOZNA UZYC PLYNU DO ZMIEKCZANIA TIPSA )oraz matowimy delikatnie tipsa(UWAGA!! JESLI NIE ZMATOWIMY TIPSA ZEL BEDZIE SIE ODDZIELAL OD NIEGO) 8.ponownie usuwamy pylek powstaly przy pilowaniu i przemywamy calego paznokcia(naturalnego i tipsa CLEANEREM. ponownie nakladamy primer tylko przy skorkach(czekamy az wsiaknie) 9.nakladamy pierwsza warstwe zelu!!!(ok 1 milimetra od skorek )nie mozna zalac skorek zelem bo zacznie odpryskiwac.UTWARDZAMY OK 3MIN. 10.kolejne warstwy utwardzamy 2 min.(warstw powinno byc ok.3-4)(a jesli chodzi o wtapianie ozdob mozna to robic juz na pierwszej warstwie) 11. po zakonczeniu utwardzania ostatniej warstwy zelu, calosc przemywamy cleanerem by zetrzec "lepka warstwe" 12.jesli powstaly jakies nierownosci podczas nakladania zelu nalezy je wypilowac!!! 13.nakladamy nablyszczacz!!!!! 14.nakladamy oliwke na skorki( oliwka poprawia kondycje skorek) 15.CIESZMY SIE PIEKNYMI PAZURKAMI MATERIALY POTRZEBNE DO WYKONANIA PAZNOKCI ZELOWYCH: -LAMPA UV (NAJLEPIEJ TUNELOWA) -TIPSY -ZELE(JAM UZYWAM ZELI KTORE NIE WYMAGAJA ZELI PODKLADOWYCH) -KLEJ DO TIPSOW -ODTLUSZCZACZ -PRIMER -WACIKI BEZPYLOWE -PEDZELEK NR.4 -GILOWYNKA DO OBCINANIA TIPSOW) -nablysczacz -pedzel do usuwania pylu -patyczki z drzewa rozanego -dobra lampa oswietleniowa -poodlakadka pod dlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopiowane i wklejone
bez urazy do pierwszej autorki tego tekstu... poprostu ktos sie pytal to wkleilam na bierząco:-))):PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
HEJ SZOKKKKKKK. NIEKTORE BEZ KURSU WIEDZA WIECEJ O BUDOWIE PAZNOKCIA I RZECZY POTRZEBNYCH DO TEGO BO SIE TYM INTERESUJA OD DLUZSZEGO CZASU, DUZO CZYTAJA A NIE WYKUJA NA PAMIEC TAK JAK TE PO KURSIE ( NIE OBRAZAJAC WSZYSTKICH OCZYWISCIE) BO MYSLA ZE JAK MAJA PAPIEREK TO MOGA WSZYSTKO:) SKAD MOGE WIEDZIEC ZE TY MASZ ORYGINALNY PAPIER?? PRZECIEZ TERAZ SA ROZNE SPOSOBY NA PODROBIENIE CZY KUPIENIE WSZYSTKIEGO:):) WIEC SIEDZ CICHO I SIE NIE ODZYWAJ BO RECE OPADAJA:) A JESLI ZLORZECZYSZ KOMUS TO PAMIETAJ ZE TO SAMO MOZE STAC SIE TOBIE(CZEGO CI NIE ZYCZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
syla milo ze sa tu jeszce takie osoby jak Ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy krok po kroku
bardzo przydatny ktos dodal ten opisik tipsy krok po kroku ... a czy byla by mozliwosc napisnia w ktorym momencie jest czas na wtapianie ozdób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkk
Pani kinga hehe dobre sobie i kto tu jest narcyzem?! Co do pamieci jak zaczynaly te "prawdziwe manikiurzystki" nie od kursow i topikow internetowych. Glupie przyklejenie tipsa pokazane przez kobiete na kursie spilowanie tipsa tak zeby bylo ładnie i naturalnie a przede wszystkim bez zrobienia sobie i innym krzywdy.Ogladanie zdjec z roznymi dziwnymi chorobami paznokci itd. Kinga mowisz o kulturze i inteligencji o genach chcialabys byc taka skoro na mnie naskkujesz nie znajac mnie ty radzisz dziewczynom,ktore w wiekszosci nie maja zielonego pojecia o co w tym biega a prawda jest tak ze one ci zaufaja a ty zarazbiasz pozniej na nich wiec kto jest bardziej cyniczny??!! Bez obawy nie boje sie pseudo stylistek nie musze bo naprawde widzialam nie jedna ludzka krzywde po takich zabawach za 30zł mam swoje klientki .ktore szanuja moja prace, wyksztalcenie i ten glupi dla was nie jeden papierek skonczenia roznych kursow doszkalajacych. Co do blogow pseudo profesjonal.fakt niektore sa ok ale co z tego skoro 1 na 1000 blogow jest NORMALNYM. Syla masz typet dziecino najezdzalabym na pseudo z kursem z alllegro za 9.99zł jak bym sama nie miala lub posiadala lewizne puknij sie w glowke farbowana w domku, siano z trwałej ci przeszkadza w mysleniu lub moze podcinalas sama sobie wlosy i ukulas sie w mozg?! kto wie...lub skonczylas kurs dentystyczny z allegro i wyrwallas sobie zeby madrosci wszystkie ok wybaczam ci :) pozdrawiam was tylko e NORMALNE poza tym tytul topiku nie jest jak robic tylko opinie o produktach wy pseudo macie inny topik jak robic paznokcie zelowe wiec kto tu w tym topiku przeszkadza i wypisuje bzdury?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
a wy zamiast pisac o czyms pozytecznym to soebie ublizacie!! jak dzieci!! kto teraz bardziej dowali!!!!! jest remis jak narazie:??? zaaalll!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dzieci....
powie mi ktos kto ma ochote odpowiedziec a nie dowalic... w którym momencie jest miejsce na wtapianie ozdób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naa
na kursie ci by dokładnie wytłumaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla2311
szokkk pozdrawiam:) nie znize sie do Twojego poziomu:) nie licz na to Skarbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkk
syla nie znizysz sie do mojego poziomu bo jestes 10 pietro nizej Skarbie ode mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×