Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość witam wszystkich111
a przy okazji serdeczne dzieki za odpowiedz.:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mim skromnym zdaniem samouka masz kłopoty z klejem....widac przejscie bo klej sie wylewa, zastyga i robie\"kreske\", ktora ciezko usunać...no i klej tez moze byc przyczyna tego, ze tipsy sie odklejają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
a jaki klej polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dlugo pracowalam na perfect lady...ale ostatnio jakos sie "zepsuły"...zamawiam u adrew35 czyli firma gabrielle...popytaj inne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
no ja wlasnie mam klej z gabrielle... i zele tez bo ktos polecał... to kupilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
wiec to nie przez klej?? juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...to ja tez juz nie wiem, ...a dlaczego odpadaja? odkleja sie tips czy powietrze podchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
raczej sam tips sie odkleja, bo zel zostaje... moze ja to porostu zle przyklejam... spróbuje to jakos inaczej zrobic, moze bedzie leppiej..a wasze tipsy ile sie trzymaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
a uzywa ktos tipsow french? jak to z nimi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam tipso przezroczystych i mlecznych od gabrielle...miałam raz frencha..i zrobiłam tylko 3razy:)...pierwsze i ostatnie 3 razy:)..szybko poodpadały...nie wiem, moze to ja nie potrafie...a te zwykle trzymaja sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
a jeszcze jedno pytanie... kupilam zel z gabryielle taki jakis nowy bezkwasowy? czym on sie rozni od zwyklego? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tym nowym nie musisz primera uzywac...ale tak w ogole to sie gorzej nakłada...nie jest takie gesty jak normalnie, ...ja go stosuje jako podklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A&P ŻEL UV 30ml *HIT* NOWOŚĆ - 9 KOLORÓW! (numer 430413473) Czy używała któraś z Was tego żelu? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię o tym produkcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany nie wiem nigdy nie mialam probemu z tym zeby bylo widac przejscie miedzy tipsem a paznokciem moze masz juz tepe pilniki a stosujesz tip blender??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
pilik mam nowy , czy z tipblandrem czy bez niego jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich111
skarbek a biały zel do frenchu tez masz z gabrielle?? bo ja mam ten wlasnie i moim zdaniem jest okropny.. chyba ze cos zle robie... odchodzi i jak naloze inny zel to takie grudki sie robia... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, czy kupujecie na allegro żele IBD? jeśli tak to od kogo polecacie, trochę się boję, że kupię jakąś podróbkę w firmowym opakowaniu! A ewentualnie sun flower? od jakiego kupującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z gabrielle...jak kupiłam biały zel to sie okazało, ze sie nie utwardza tzn utwardzał sie czesciowo i robilo mi sie to samo co Tobie...napisałam do gabrielle...przeprosili i wysłali nowy...ten drugi jest ok:)najwidoczniej mieli jakas wadliwa partie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! od prau miesięcy zajmuję się robieniem tipsów nie jestem po kursie i mam problem z nakładaniem brokatu.. tzn nakładam żel na tipsa i p[osypuję brokatem następnie utardzam ale gdy poźniej przecieram cleanerem brokat schodzi!;/ wogole nie przykleja się do żelu;/ nie wiem czy to wina żelu czy jest jakiś inny sposób na nakładanie brokatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanah
ja brokat nakladam tak ze biore troche zelu mieszam z brokatem i nakladam na koncowke tipsa dobrze sie utwardza trzyma no i wyglada. sproboj tak zrobic moze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie! Musze kupic sobie nowe zele i nie mam pojecia jakiej firmy byly by dobre. Szukam zeli jednofazowych w miare szybko utwardzalnych. Doradzcie :) Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
do adell po nałożeniu brokatu i utwardzeniu go w lampie musisz jeszcze raz nałozyć warstwę żelu aby przykruć ten brokat i znów utwardzić a dopiero potem przemyć clinerem i tak sie robi z kazdymi ozdobami pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
sorki tam miało być przykryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkap
Czesc Kupilam niedawno na probe zel IBD slyszalam ze sa bardzo dobre, sama jeszcze na nich nie pracowalam. lanowalam kupic z SF ale oradzono mi. Troche drogie te IBD ale mam nadzieje, ze warto. Czy ktoras z Was moze mi cos wiecej powiedziec na temat IBD? Prosze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, spróbujcie PRESTIGE.sa tansze od sun flower ale 1000 razy lepsze.tylko primer i nic wiecej.zel trzyma sie idealnie a do trudniejszej plytki sa zele silikonowe i bonder.w razie pytan czy uwag piszcie na mojego e-maila.juz jakis czas pracuje na tych zelach przeszlam z SF bo tamte sie zepsuly. prestige sa latwe w obrobce i zadnego problemu nie stwarzaja nawet poczatkujacym stylistkom. pozdrawiam :) oliwiejszyn dopiero pare dni temu zauwazylam,ze znamy sie z tego forum i ciesze się,ze skusiłaś się na zakupy.mam nadzieję,że nie będziesz żałować a Twoja opinia będzie zupełnie zupełnie bezstronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym kupic dziewczynie na prezent kompletny zestaw do robienia tipsów zelowych.Wiem ze na allegro jest tekich zestawów duzo, lecz niepokoi mnie ich jakosc:/ Zalezy mi na tym aby były to produkty dobrej jakosci, nie koniechnie musi byc to allegro, moze jakos hurtownia? Planuje przeznaczyc na to okolo 350 400zł. Prosze o rade jakieś linki do stronek i przedewszystkim co kaniecznie jest potrzebne, mozna pisac do mnie na maila. Ps jestem z krakowa, moge nawet spotkac sie,bez zadnych podtekstow i pogadac o tym osobiscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym kupic dziewczynie na prezent kompletny zestaw do robienia tipsów zelowych.Wiem ze na allegro jest tekich zestawów duzo, lecz niepokoi mnie ich jakosc:/ Zalezy mi na tym aby były to produkty dobrej jakosci, nie koniechnie musi byc to allegro, moze jakos hurtownia? Planuje przeznaczyc na to okolo 350 400zł. Prosze o rade jakieś linki do stronek i przedewszystkim co kaniecznie jest potrzebne, mozna pisac do mnie na maila. Ps jestem z krakowa, moge nawet spotkac sie,bez zadnych podtekstow i pogadac o tym osobiscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam niewiem dlaczego ten tekst pojawil sie tyle razy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje hurtownie sun flower badz perfect lady ewentualnie nail design ale to juz w ostatecznosci ostatnio mialam z nimi powazne problemy ktore sie jeszcze nie zakonczyly otoz bedziesz potrzebowal: tipsy, pilnik 100/180, blok polerski, odtluszczacz, wytrawiacz, klej, zel bialy jednofazowy, zel przezroczysty jednofazowy, lakier ochronny, lampa UV, waciki bezpyłwe, cleaner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×