Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość do mimi
ale ty durna jestes mniej zdolne chodza na kursy buchachacha chcialas pewnie napisac te normalne odpowiedzialne to i owszem sie zgodze! Robcie sobie w zaciszu domowym na mamach, siostrach ,kolezankach zniszcie im plytke w nosie to mam a zal beda mialy do was a wtedy sobie przypomnicie ze was OSTRZEGANO :classic_cool: Jestescie slepe i gluche na argumenty tych co wam mowia prawde wasza sprawa tylko zauwazcie ze pod tymi tekstami kryje sie troska o innych a nie zaslepione robieniem byle jak byle komu ale 30zl mozna zarobic bo pewnie niektore AZ tyle biora za swoja ciezka nieumiejetna prace :) Ale co tam bez paznokci tez mozna zyc tylko nie bedzie juz co naklejac :)) Pozdrawiam ciekawe jak teraz mnie sie oberwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
mam prosbe mozecie mi podac instrukcje do akryli?? robilam sobie juz chyba 3 razy mam komplet a 5 z allegro od grosh cos tam nie pametam:)firmy naildesign. balam sie jak wyjdzie mi french bilaym akrylem ale musze powiedziec ze wyszedl mi slicznie:) ale nie wiem czy robie wszystko tak jak powinnam bo odpadl mi jeden tips ale to mi sie wydaje ze bylo spowodowane tym ze zle dokleilam tipsa bo byl chuba pecherzyk.i mam jeszcze jeden problem bo wczesniej zamowilam w sklepie kosmetycznym komplet firmy kiss i kiedy pomalowalam tipsa to po 2 dniach zżókł:((fakt to byl akryl kiss i moze to dlatego.te mam zalozone juz chyba 3 dni i poza tym ze mi odpadl jeden jest wszystko ok nie zolknie:) to wygladało masakrycznie i nie mam poje cia dlaczego:(( czy moglo to byc spowodowane przez lakier bezbarwny?? mam studniowke w ta sobote i robie pazurki kolezanke chce jednynie french z mala ozdobka na serdecznym wiec z tym nie bede miala raczej roblemu ale ja chce sobie zrobic bardziej wystrzalowe i barwme pazurki,i boje sie ze kiedy zatopie jakies ozdobki i pomaluje bezbarwnym lakierem to mi zzolkna :(( a moze macie jakis pomysl na moje pazurki co o ozdob?mam czarno-rozowa sukienke:) a pazurki robie tak: matuje plytke,doklejam tipsa i spilowywuje roznice potemna calego paznokcia primer,biala koncowka i juz na calegopaznokcia rozowy akryl.potem nadaje ksztalt i na to musowo jakis lakier bo tips jest matowy... czym moge pomalowac tipsa eby sie blyszczal??chyba jest cos specjnego bokolezanka robila w salonjie fakt ze miala ochydne grube i szerokie pazury ale kiedy ich sama pomalowala i potem zmyla lakier one nadal sie blyszczaly.czym one byly pomalowane?? ojejku ale sie rozpislam przepraszam ale mam tak wiele pytan...mam nadzieje ze ktoras z was mi odpowie jestescie swietne dziewczyny ze pomagacie ,dziekuje z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
jejku i jeszcze jedno kiedy zatopie ozdoby w akryl to czym pomalowac paznokcia zeby ozdoby nie stracily blasku??? dziekuje jeszcze raz:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stylistki
paznokci sie wybrac nalezy a nie zbabrac sobie paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny aż płakać się chce jak to się czyta!! pojedyncze osoby zachowują się gorzej jak dzieci jak można tak pisać i obrażać ludzi?! dziewczyny chcą się dowiedzieć to i owo bo na kursie wszystkiego niestety się nie można dowiedzieć taka jest prawda a te niby doradzanie to bez senesu po to jest ten portal żeby dziewczyny sobie doradzały i pytania zadawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia dobrze,ze mamy to samo zadnie.Tak samo myle.Po kursach tez mozna zniszczyc komus plytke bo na kursie nie da sie nauczyc tak zeby robic wszystko idealnie,do tego potrzebne sa cwiczenie,cwieczenie....no tak,ale wtedy nikt do nas nie bedzie mial pretensji,ze zniszczymy plytke bo w koncu mamy KURS. Dziewczyny pomyslcie,a nie gadajcie wkólko,ze do tipsow potrzebny jest kurs. Koncze temat bo to forum nie jest do klotni tylko do pomocy i do dowiadywania sie ciekawych rzeczy.Kazdy ma swoje zdanie i racje,ale przy wyglaszaniu ich nie nalezy obrazac innych.Chcesz cos napisac pisz kulturalnie i tak jak Ty bys chciala,zeby do Ciebie sie odnosili inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magan-
Witam Was dziewczyny. Mam taki dylemat, zrobiłam sobie żele na Sylwestra u kosmetyczki, byłam z nich bardzo zadowolona, naprawdę były piękne.Ale co z tego jak wytrzymały tylko 10 dni i zaczęły się sypać jeden po drugim.Po dwóch tygodniach miałam iść na uzupełnienie a tu nie było z czym.Teraz mam zamiar zrobić ponownie i nie wiem czy mogę iść do tej samej osoby która mi robiła wcześniej czy to nie była jej wina.Może zrobiła coś źle.Czy jednak wybrać się do kogoś innego.Z tego co wiem to takie paznokcie powinny wytrzymać przynajmniej miesiąc.Proszę Was o wypowiedź za co z góry dziękuje i pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do magan--->troche,krotko Ci wytrzymały te pazurki,paznokcie,ktore sa dobrze zalozone nie powinny odpasc..Ja bym Ci proponowala isc do innej osoby.TAkie jest moje zdanie,poczekaj na wypowiedzi innych dziewczyn. Przyklad magan jest dobry do podania dla dziewczyny,ktore uwazaja ze po kursach umie sie wszystko.A tu prosze pani kosmetyczke tak zrobiła tipsy,ze dosc szybko odpadły i pewnie miala kurs:-)Jaki z tego morał......niech kazdy wyciagnie sam:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi05 całkowicie sie z tobą zgadzam.. magan a tobie radzę iśc do innej po co masz znowu wydawać pieniadze jeśli znowu ci odpadną po 10 dniach... a powiedz mi jeszcze jak one sie \"sypał\"?? odklejały ci się pekały czy może żel ci odpryskiwał?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Magan. Moim zdaniem piowinnas udac sie do innej kosmetyczki...i zobaczyc roznice....a moze podobiestwo do obu pan,ktore robily panokcie.Musisz miec porownanie...u kogo lepiej robic...dlatego powinnac udac sie do innej.Ale to tylko moje osobiste odczucia....a decyzje musisz podjac sama:-)A tak na marginesie to pazurki niepowinny odpasc same....(no chyba ze gdzies mocniej uderzysz)Albo wina tkwi w tym momencie u Pani kosmetyczki...czyli ze cos nie tak zrobil(moze za cienka warstwa zelu,albo zle przyklejenie i spilowanie tipsa)albo wina tkwi w zelach ktorych uzywa...(slaba firma) albo zle polaczne zele....np inych firm.Duzo by tu wyszukiwac bledow.Ale po prostu moze lepiej sprawidzic inna pania kosmetyczke i zobaczyc jaka jest roznica.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie.Czy znacie moze strone z cennikniem zeli,ktore znajduja sie w USA,chodzi mi o firmy alessandro,ibd itp.U nas w Polsce zele te sa dojsc drogie,a w stanach jednak tansze,tylko nie wiem czy jest to dosc duza roznica w cenach czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny do 21 - z tego co ja wiem to jesli przemywasz cleanerem po kazdej warstwie to po przemyciu MUSISZ zmatowic !!!! dlatego pewnie wszysto sie odklejalo AnecioX - nie wiem jaki ty masz primer, ale ja mojego moge uzywac tylko na naturalna plytke bron boze nie na tipsa magan- wszystkie doradzaja ci zmiane stylistki wszystko spoko ale jaki byl powod tego ze tipsy ci odpadly bo nie napisalas zbyt wiele moze masz taki rodzaj paznokci ze potrzebujez szybciej korekte czy zel ci odchodzil czy moze nie jestes przyzwyczajona do dlugich paznokci i wszystkie zlamalas?? napisz cos wiecej bo to niekoniecznie wina stylistki moglas isc do niej i pokazac jej to co ci zostalo albo spytac dlaczego tak sie stalo :) a co do kursow i nie kursow - laski ja jestem zdania ze szkola jest potrzebna jak rowniez i praktyka i cwiczenia wiem zae nie kazda na to stac ale warto i warto znalezc dobry kurs ja bylam na kursie mialam zajebista babke ktora mnie nauczyla prawie wszystkiego co potrzebowalam bo wiadomo wiekszosc wychodzi w praniu, nauczylam sie jak powinien wygladac ladny tips czyli cienki a nie gruby jak patyk, egzamin mialam bardzo szczegolowym, musialam wykuc wszystkie choroby i uwazam ze to jest wazne oczywsicie nie mozna od razu obrazac kogos za to ze nie idzie ale to juz wasza sprawa a jesli chodzi o scislosc to w 90% topik jest nie na temat bo powinien dotyczyc allegro a tak naprawde dotyczy nauki jak robic tipsy co gorsze wiekszosc pytan wlasnie na temat jesli chodzi o pomoc w wyborze starteru czy czegos nie otrzymuje odpowiedzi :o a tak apropo kupilam tipsy u andrew :) zobaczymy jak przyjda to napisze jak kieszonka i wogole pozdrawiam i nie klocmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magan-
Do sephi Co do długości paznokci to może masz racje, bo nie jestem za bardzo przyzwyczajona do noszenia długich, ale sama ich nie połamałam, najpierw były strasznie spękane coś tak jak rozbita szyba, a następnie zaczęły się kruszyć i tak po 10 dniach zostały mi cztery nie złamane (ale popękane) więc nie było co ratować tylko się ich pozbyłam.Myślę że zrobiłam błąd nie pokazując jej tych paznokci po 10 dniach, bo może ona sama by stwierdziła gdzie tkwi przyczyna, ale jest już za późno.Co prawda zadzwoniłam do niej z reklamacją ale nic konkretnego mi nie powiedziała tylko mnie zbyła.Chyba jednak skorzystam z usług innej kosmetyczki i zobaczę różnicę.Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam na sprzedaz lampe uv chcetnie zapraszam do kupna wszelkie zapytania prosze na maila karolcia1107@autogtraf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magan - w taki razie to na pewno jej wina gdy tips peka w pajeczynke lub podobnie to albo byl zle dobrany do paznkcia albo zle zrobiony lepiej zmien stylistke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny! Jeżeli macie jakieś pytania to możecie pisać na mojego maila. Ponieważ przez cały dzień nie mam dostępu do internetu i czytam, a także odpisuję mniej więcej w tych godzinach - sama zauważyłam, że zaniedbuję mojego przyszłego męża, ponieważ zanim przeczytam wszystkie odp. (a jest ich troszkę) i zacznę odpisywać to zajmuje razem pare godzin. Więc jeśli chcecie proszę pisać na maila, który podany jest przy moim loginie. Będę odwiedzać tę stronkę, ale nie codziennie. Pozdrawiam Was mile i serdecznie. amr Dzisiaj jednak postaram się odpisać na Wasze pytania. DO: MIMI05 PROSZE CIĘ - NIE PISZ, ŻE NA KURS IDĄ MNIEJ ZDOLNE OSOBY, BO TO NIEPRAWDA. POZDRO :) DO: TEJ OBOBY, KTÓRA NAPISAŁA \"DO MIMI\" NIE OBERWIE CI SIĘ Z MOJEJ STRONY, PO CO MAM CIĘ KRYTYKOWAĆ - PO PROSTU TAKIE JEST TWOJE PRZEKONANIE - W TYM WYPADKU DLA OGÓŁU NIETRAFNE. PO, CO SIĘ CZEPIASZ WYZYWAJĄC OD DURNYCH I DOGRYZAJĄC - W NICZYM CI TO NIE POMOŻE - PRZEPRASZAM POMOŻE TYLKO W TYM, ŻE BĘDZIESZ MIAŁA SATYSFAKCJĘ, ALE, CZY TO MA SENS??? POZDRO :) DO: ANECIOX JEŻELI NIKT NIE ODP. NA ZADANE PRZEZ CIEBIE PYTANIE, TO NAPISZ NA: amr5@o2.pl POZDRO :) DO: MAGAN JEŻELI NIKT CI NIE ODPISAŁ NA PYTANIE TO NAPISZ NA: amr5@o2.pl P.S. KTO NAOPOWIADAŁ CI TAKICH BZDETÓW, ŻE PAZNOKCIE POWINNY WYTRZYMAĆ MIESIĄC - CZY TA OSOBA WIE JAKIE MASZ PAZNOKCIE NATURALNE I JAK SIĘ BĘDĄ ZACHOWYWAĆ PO PRZEDŁUŻENIU??????????? POZDRO :) TRZYMAJCIE SIĘ :) JAK COŚ TO: amr5@o2.pl Fajnie się z Wami klikało.... Życzę zdrówka i mniej tych małych i dużych, błachych i poważnych problemów!!! NO TO PA I MOŻE DO USŁYSZENIA P.S. NIE SKACZCIE SOBIE DO GARDEŁEK, BO TO NIC NIE POMOŻE - POMAGAJCIE SOBIE WZAJEMNIE TO DO CZEGOŚ DOJDZIECIE. PAMIĘTAJCIE!!! KAŻDA Z WAS ZAWSZE WYJDZIE Z TEGO FORUM Z DODATKOWĄ WIEDZĄ!!! BUZIAKI..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak
jestem zdania ze dobrze zrobione paznokcie musza wytrzymac 3tyg potem sie je dopelnia a nie ciagle sciaga na okraglo. Moje klientki od dawna maja swoje naturalne pazurki a na nich zel tips dawno zostal spilowany bo rosly razem z nim.Naprawde rzadko sie zdarza zebym miala reklamacje bo pazurek sie zlamal .robie cienkie naturalne ale wzmacniam w miejscach najbardziej narazonych na zlamania. Co do kursu popieram trzeba go miec ale i praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.A co do tego jak ktoras napisala ze na kursy chodza mniej zdolne osoby jest w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak
Bez kursu mozecie sie bawic ale tak jak ja mam pare dyplomow i to nie takich jak ktos tu pisal od niekompetentnych osob bardzo mi pomogly takie szkolenia i doskonalenia sie.Do tej pory a robie juz 4lata jesli tylko jakies szkolenie ,ktore mnie akurat interesuje ide na nie bo czlowiek cale zycie sie uczy.Pracuje tylko na bardzo dobrych i drogich zelach dlatego daje gwarancje na 2-3 tyg(potem trzeba je dopelnic) bo na nich polegam. Dzieki temu w moim salonie klientki placa ok120zl dopelnienie 80zl i maja to co sobie zamarza.Czytalam o frezarce osoba ktora pisala ze stylistka moze nauczyc powiedzmy moja frezarka ma pare tys obrotow naprawde kupe czasu uczylam sie jej obslugiwac bo niestety mialam nieprzyjemnosc widziec dlonie zrobione przez osobe ktora uczyla sie na klientkach najgorszemu wrogowi tego nie zycze :( Pozdrawiam . Bede tu czasami zagladac moze w czym pomoge ale na odleglosc to marnie to widze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enniss
A mi nie wychodzi to wogole :( robie wszystko zgodnie z instrukcja staram sie jak nie wiem i wychodza mi jakies dziwne :/ bialy sie rozmazuje i wogole do kitu :( dlaczego bialy lakier sie rozmazuje jak juz jest "niby" utwardzony czasamio nawet 4 minuty :/ paznokcie nie maja blasku robia sie plamki pod zelem :/ robilam 2 razy dopiero i nie wiem co sie dzieje :( pood tipsem nie ma pecherzy a pod zelem sa :( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enis
1 warstwa przezroczystego zelu do lampy na 3min nie przemywasz na koncowke nakladasz cienko bialy zel pedzelkiem robisz linie usmiechu do lampy 3mi nie przemywasz nakladasz 2 warstwe bialego zelu tez cienko na 3min do lampy nie przemywasz na to 2warstwe przezroczystego zelu na caly pazurek do lampy na 3min nie przemywasz i ostatnia przezrocz zelu na 3 min przemywasz pilniczkiem wyrownujesz nadajesz ksztalt blokiem polerujesz i gotowe. Musza wyjsc.Nie pacaj pedzelkiem w zelu nakladaj zel delikatnie i nie mieszaj zelu bo wtedy robia sie babelki. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Amr i innych dziewczyn.Sorry dziewczyny,za moja poprzednia wypowiedz gdzie napisalam,ze na kurs ida osoby mniej zdolne,glupio wyszlo ale nie do konca mi o to chodzilo.To odnosilo sie do wypowiedzi dziewczyny ktora uwazala,ze bez kursu nic nie izdie i nie mozna zrobic.Jest wiele zdolnych osob ktore ucza sie same i dobrze im to izdie.Jesli kogos urazilam to przepraszam nie mialam tego w zamiarze.To miała byc taka przenosnia..to na tyle takie male sprostowanie. Pozdrawiam i dziewczyny nie klocmy sie tylko sobie pomagajmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enis
bialy ci sie rozmazuje bo pewnie robisz 1warstwe gruba i to dlatego pewnie rob zawsze 2 warstwy i bedzie ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
_____________ _ ____________ # _ _ #### ___________________ #### __ ##### ________________ ##### __ ###### ______________ ###### ___ ####### ____________ ###### _____ ######## ________ ####### ______ ######### _____ ####### ________ ######## ____ ####### _________ ######### __ ####### _____________ ###### _ ##### _______________ ######## __________ ############# ________ ################# _______ ### ___ ############ ______ ##### __ ############# _____ ##################### ______ ################### _______ ################# ___________ ########## __________ ############# ________ #################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l< br /> .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@ @ @@.........................@@@@......................... .........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
*............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........'''#................ ... ....# .............''#......#...............# .......... .......''##;........#.....#, ......................#....... ."##"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^######^^^^^^######^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^######^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^^######^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^ "Lubię seks jak koń owies." ostatnie na poprawe humorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
________________________________________s3 _______________________________________s3´ _____________________________________`sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$ $$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$ $333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$ ´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$ s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s $$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$ $$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$__ _______3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____ ________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______ ________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________ ________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________ ________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´____________ ______s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´______________ _______$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´_________________ _______´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$, ___________33§§3$$s _______________$$$s OSTATNIE troche zasmiecilam ale mile dla oka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie czy ktoras z was kupowala zele w usa?Chcialabym sie dowiedziec jakie sa tam ceny i czy mozna kupic tak jak u nas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×