Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość maggot
jak działa lampa uv na zwykły laker? czy powoduje szybsze zasychanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka1919
hej ja mam pytanko czy oplaca sie mi kupic plyte CD z instrukcja jak zrobić zele???prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma gabrielle ma dobre produkty....polecam:))Sama uzywam od 2lat .Tylko na poczatek proponuje Ci zel jednofazowy:))Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
hej dziwczyny mam takie pytanie jak wykonujecie idealna linię uśmiechu słyszałam że świetnie się to robi za pomoca sondy?? Jak ją stosujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
hej dziwczyny mam takie pytanie jak wykonujecie idealna linię uśmiechu słyszałam że świetnie się to robi za pomoca sondy?? Jak ją stosujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia190
od pewnego czasu robie samodzielnie paznokcie, tylko żel na naturalną płytke, mam pytanie jesli chce malowac pazurki zwyklym lakierem do paznokci czy moge dla lepszego efektu uzyc odtluszczacza i primera, czy dziala on tylko na żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sprobowala primerem ale powiem szczerze ze nie wiem. ale przeciez nie szkodzi sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik-paznokcie
primer pod lakier na żel? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunia
Witam serdecznie! Czy posiada ktos moze śnieżno bialy zel alessandro? Pracowaliśmy wcześniej na tych żelach w anglii ale menagerka zmienila na CIATE-firma ktora wzoruje sie na produktach allesandro. Zamkneli hurtownie ktora prowadzila serie produktow alessandro i nie mam mozliwosci zakupienia tego produktu. W Polsce natomiast bez szkoleń w Katowicach nie mozna dostać tych geli Bardzo prosze o kontakt Soniaa19@interia.pl dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia190
primer a na to zwykły lakier do paznokci, bez żelu, jestem ciekawa czy primer spowoduje to że lekier będzie się lepiej trzymał czy działa on tylko na żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
Witam nazywam się Ewelina i paznokciami zajmuje się od 2 lat kilka miesiecy odbyłam kurs ale bylam zadowolona pozieważ sporo sie nauczyłam. Kurs wprowadza nas do zawodu ale w nim liczy sie 100% praktyki kurs nic nie da jesli się nie bedzie cwiczyc. Wracając do tego zestwau lampa i inne żeczy sa ok ale żele sa słabej jakości najlepiej je kupywac w hurtowni kosmetycznej, ja zrobilam ten bład i zamówiłam żel z allegro i oczywiście wyrzuciłam kase w błoto, jednak jakosc produktów to nie wszystko...jednak to juz dłuższa historia;P. Ja ogólnie tych żeli nie polecam. podaje wam mój blog z paznokciami mam nadzieje że odwiedzicie www.ewelinails.onet.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska231
witam kiedys zagladlam na to forum. I teraz ja mam pytanie mma nadzieje ze ktos mi pomoze otóż zaczelam uzywac zelu jednofazowego clear z IBD jest bardzo dobry fajnie sie trzyma ale zauważylam ze bardzo żółknie na slońcu i w solarium. wiec moje pytanie ejst takie czy zancie jakies dobre zele jednofazowe takie ktore nie żółkna i zeby nie trzeba bylo uzywac sun blockera. Jeżeli któras z was byla by tak mila podzielic sie swoimi wiadomosciami bede bardzo wdzieczna. Zgory dziejue i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
Hej ja równiez używam żeli IBD i są naprawde świetne, ale ja nie mam takiego problemu, może problem jest w nabłyszczaczu którym maluje sie na koniec ja uzywam z seri IBD Intense Seal i jest ok pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska231
a ten nablyszczacz ma wlasciwosci takie ze nie zolknie bo ja nie uzywam nablyszczacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
tak ten nabłyszczacz nie żółknie, a skoro go nie używasz to pewnie dlatego Ci żółknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska231
a znacie jakies inne zele jednofazowe ktore nie zolkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
polecam The Edge, Star Nail, Crystal nails,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
moim zdaniem powinnas miec nablyszczacz wtedy nie bedą zółkły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska231
no sprobuje dzieki ale temat dalej dla innych aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska231
a tak wogole ewelinka nie moge wejsc na twojego bloga podaj adres jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
www.ewelinails.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
jeśli ktos ma jakieś pytania może pisać na gg 13924960 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananeska23
Ja się strasznie na początku sparzyłam na Allegro, żele odchodzące, zapowietrzone, tragedia. Dopiero jak kupiłam sobie markowe z Belarte to było dobrze, z resztą same zobaczcie: www.belarte.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki po fachu :) z moimi tipsami mam pewne problemy, dostaje się pod nie powietrze ze strony skórek i ogólnie krótko się trzymają:/ polecacie używanie primera? jak narazie jestem samoukiem więc sorki za dociekliwość pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinials
primer jest konieczny!!! bez niego możesz się nabawić grzybicy lub coś takiego. Także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×