Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Ja używam produktów Nail-Cosmetics. Mają szeroką ofertę i świetne akryle i żele. Żel jest twardy jak akryl a akryl z kolei trzyma się nawet do 6 tygodni. Naprawdę szczerze poleca wszystkim. To link do ich aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=8857959 ale lepiej kupować w ich sklepie internetowym na www.sklep.nailcosmetics.pl bo dają rabaty i mają tam różne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoma gg377138
Mam pytanie do wszystkich profesjonalistek. Jeśli nie wiecie, nie doradzajcie. Mianowicie, zakupiłam sobie ostatnio szablony, natomiast nie wiem w jaki sposób robi się tipsy na szablonie. Czy mogłybyście mi pomóc w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny poradźcie
mi zestaw ale już profesjonalny, taki jak używają w salonach do robienia paznokci żelowych. Możecie podać linka na allegro? Nie chce zestawu za 150zł bo już taki mam ale wiadomo że do najlepszych nie należy a że teraz więcej czasu poświęcam na zakładaniu tipsów to chciałabym jakiś lepszy a nie znam dobrych firm. Czy zestaw firmy Active za ok 400zł będzie doby? Jest w nim lampa, żele i inne akcesoria. Słyszałam że żele active są dobre ale jak jest np z lampą i innymi akcesoriami? a może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny poradźcie
mi zestaw ale już profesjonalny, taki jak używają w salonach do robienia paznokci żelowych. Możecie podać linka na allegro? Nie chce zestawu za 150zł bo już taki mam ale wiadomo że do najlepszych nie należy a że teraz więcej czasu poświęcam na zakładaniu tipsów to chciałabym jakiś lepszy a nie znam dobrych firm. Czy zestaw firmy Active za ok 400zł będzie doby? Jest w nim lampa, żele i inne akcesoria. Słyszałam że żele active są dobre ale jak jest np z lampą i innymi akcesoriami? a może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4525
Mam pytanie, w jaki sposób robi się "motyw panterkowy" czy sa jakieś gotowe szablony do tego? bardzo mi sie podobają, ale nie umiem ich zrobić. pomóżcie prosze bede wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
tu chyba nikt nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleeeta
czesc dziewczyny. mam takie pytanie, jakis czas temau zakupilam na allegro zestaw za 190 zł lampa plus zele plus pilniki waciki, cleaner, tipsy, klei itp. od pewnego czasu tipsy robie u pewnej dziewczyny. jej zel trzyma sie nawet miesiac i wogole nie odpryskujem moje bardzo odpryskują. Cleaner jest dobry nie powiem, ale z kleju tez nie jestem zadowolona. powiedzcie , gdzie mozna kupic dobre zele i klej. ps. dziewczyna ktora robils mi zele ostatnio (french) nakladala mi biały zel z takiego pojemnika jak sa lakiery do paznokci, bardzo cienka warstwa, ale za to bardzo ładna biala i swietnie sie nakladała, ja mam zel bialy w małej tubce i fatalnie sie rozprowadza, robią sie z niego takie kluchy i trzeba duzo go nalozyc zeby koncówka była biala. pozatym gdy mi ta dziewczyna nakladala te zele to musialam po nalozeniu reke odwrócic do góry tak aby sie specjanie uformował zel po czym do lampy, zel ten był bardzo zadkiej konsystencji. inna dziewczyna gdy mi kiedys robila pazury to za kazdym razem po wyciagnieciu z lapmy przemywa aje cleanerem a ta ostatnio dopiero na koncu. powiedzcie co o tym sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1808
krwawa mery czy ja tez mogłabym prosic o meila z akrylkami z góry dziekuje malgosia18081@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toksyczna narzeczona
Paznokcie po zrobieniu zawsze robiły mi się matowe, między dwie ostatnie warstwy żelu kładę jeszcze primer- kolor jest bardziej soczysty, paznokcie nie tracą blasku. Czy to w czymś szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranc17
kupilam zestaw do robienia tipsow i sa w nim tylko dwa zele budujacy i cos takiego jak gloos ale to niemieckie produkty i teraz nie wiem czy ten pierwszy moge uzyc jaka ta pierwsza warstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
pytajcie na mejla sprobuje pomoz lub telefon 609830583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miqotka
hej mam dylemat ..... czy ktoś może mi pomóc i podać wszystkie pilniki jakie istnieją? prócz polerujących ........ oczywiście posiadam jakieś informacje na ten temat, ale chciałabym sie dowiedzieć ile ich jest od najsłabszych do najmocniejszych.......... z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miqotka
toksyczna narzeczona .... jeżeli nie odwarstwiają ci się pazurki i nic z nimi się nie dzieje to jest ok nawet bardzo ok ..... nigdy tego jeszcze nie próbowałam ......... może czas spróbować .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
nie potrzebujesz wszystkich pilników. 100/180 jak robisz paznokcie zelowe np. i gradacje(ziarnistosc pilnika) 240 do naturalnych paznokci i piłujemy tlyko w jedna stone buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
nie potrzebujesz wszystkich pilników. 100/180 jak robisz paznokcie zelowe np. i gradacje(ziarnistosc pilnika) 240 do naturalnych paznokci i piłujemy tlyko w jedna stone buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak_
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnka
dziewczyny proszę napiszcie czy znacie zele od SLAYDI?czy są dobre i jaka jest ogólnie opinia o nich ?? z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
sory ,nie wchodziło ,a jak wlazło to 3 razy .szooook!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak z pomorza
sory ,nie wchodziło ,a jak wlazło to 3 razy .szooook!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×