Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość tipserka19999
Kupiłóam ostatnio żele firmy Nail-Cosmetics na stronie www.nailcosmetics.pl są po prostu rewelacyjne. Zakochałam się. Są nawet lepsze od perfect lady których do tej pory używałam! Dziewczyny naprawdę polecam! Kamuflaż jest rewelacyjny! Kryje idealnie i ma fantastyczny kolor! Po prostu SUPER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipserka19999
Kupiłóam ostatnio żele firmy Nail-Cosmetics na stronie www.nailcosmetics.pl są po prostu rewelacyjne. Zakochałam się. Są nawet lepsze od perfect lady których do tej pory używałam! Dziewczyny naprawdę polecam! Kamuflaż jest rewelacyjny! Kryje idealnie i ma fantastyczny kolor! Po prostu SUPER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipserka19999
Kupiłam ostatnio żele firmy Nail-Cosmetics na stronie www.nailcosmetics.pl są po prostu rewelacyjne. Zakochałam się. Są nawet lepsze od perfect lady których do tej pory używałam! Dziewczyny naprawdę polecam! Kamuflaż jest rewelacyjny! Kryje idealnie i ma fantastyczny kolor! Po prostu SUPER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
kochane dziewczyny powiedzcie mi: kiedy ja nakładam np.grube cyrkonie lub duże kwiatki materiałowe to nie potrafie ich dobrze zatopić tz. zatopie ich w żelu ale ten paznokieć jest wtedy gruby i jakiś taki nieforemny i kiedy ja go chcę jakoś spiłować żeby ładnie wyglądał to wtedy spiłowuje te ozdoby powiedzcie jak to robić czy zrezygnować z tych grubych. jak oglądam na blogach wzorki to niektóre paznokcie mają włanie te grube cyrkonie ale widze że paznokieć jest równiutki nie za gruby to ja nie wiem jak to robią przecież nie może ozdoba wystawać nad żel.JEŚLI KTOŚ MOŻE TO NIECH MI DORADZI pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasisisisisia
im grubsze ozdoby tym dawaj je glebiej w zelu. a cyrkonii nie zatapiaj tylko na wierzch :) zapraszam na forum :) http://nailcity.myboard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we.emmi
ale jak te cyrkonie dam na góre to będą wyczuwalne gdy sie palcem przejedzie po paznokciu a te ozdoby to jak dawać grubiej żel ja pokrywam te ozdoby dużą ilością żelu ale podczas formowania paznokcia do zdaża mi sie ich spiłować bo jest za dużo żelu i paznokieć ma dziwny kształt a szczególnie jak da się te ozdoby na bok paznokcia . ja niewiem jak sie zalogować na tą strone co mi podałaś pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we.emmi
ja nie umiem sie zalogowac na to forum co mi podałas apropo tych ozdób przeciez te cyrkonie beda wyczowalne kiedy sie paznokciem przejedzie a te ozdoby ja już pokrywam grubiej zelem ale podczas piłowania kiedy formuje paznokcia to zdarza mi się ich spiłować a szczególnie na bokach paznokcia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
nie umiem się logować na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
sorki że tak dużo wysłane ale coś było nie tak pa pa pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Cześć dziewczyny,mam pytanie dotyczące tipsów i kleju.Mogłybyście podać mi nazwę firmy,która ma dobre tipsy i kleje? Od jakiegos czasu robie paznokcie na dość tanich tipsach i kleju i trzymaja się około 2 tygodni, myślę,że jak zainwestuję większe pieniądze w podstawę to będą się trzymać dłużej,poradzicie mi jakąś firmę?z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Cześć dziewczyny,czy to,że żele trzymaja sie krótko to może być wina tanich tipsów i kleju (z nail design)? Nie widzę innej przyczyny,powietrze nie podchodzi,a trzymaja się około 2 tyg. Może macie jakieś sprawdzone tipsy i klej?Chodzi mi o tipsy clear i żeby cena była ich warta,z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPoczatkujaca
Czy ktoras z pan moglaby podac konkretna firme ktora jest naprawde dobra i nie az taka droga?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, wystarczy poczytac wczesniejsze wypowiedzi...kazdy lubi inna firme..Polecam Ci na allegro firme gabrielle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
witam,wszystkim samouczkom polecam kurs i to koniecznie bo czasem nie wiecie nic o podstawowych rzeczach ,jesli macie jakies pytania chetnie doradze piszcie na mejla chetnie doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
wszystkie panie ze slaskiego ktore chca miec modne paznokcie na sylwestra zapraszam do mnie tarnowskie gory kalety katowice bytom zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
zapraszm do mnie na tipsy tanio slaske tarn gory katowice bytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
spoko mozna kupowac na allegro ja kupilam uzywam juz dlugo i wszystko ok,tylko zanim kupicie uwaznie poczytajcie opinie o sprzedajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-stylistka
pytania ? klopoty ? piszcie na mejla postaram sie odpowiedziec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikezwa
witam! mam pytanie a mianowicie czy do wszystkich warst można używać jednego żelu np. przezroczystego sredniogestegoo ?? i czy na koniec potrzebny jest nabłyszczacz czy też nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikezwa
witam! mam pytanie a mianowicie czy do wszystkich warst można używać jednego żelu np. przezroczystego sredniogestegoo ?? i czy na koniec potrzebny jest nabłyszczacz czy też nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-karolka-x
Czesc wszystkim kobietkom :) Czytam systematycznie wypowiedzi z forum i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy. Ja dopiero zaczynam i stąd moja prośba czy może któraś z Was ma instrukcje jak zakładać akrylki na tipsa? Będę wdzięczna jak któraś mi prześle. Ogromne dzieki . Moj mail : kajagdynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-karolka-x
Czesc wszystkim kobietkom :) Czytam systematycznie wypowiedzi z forum i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy. Ja dopiero zaczynam i stąd moja prośba czy może któraś z Was ma instrukcje jak zakładać akrylki na tipsa? Będę wdzięczna jak któraś mi prześle. Ogromne dzieki . Moj mail : kajagdynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sklep: www.dobrarada.com.pl bardzo duży wybór ozdób, fantastyczne żele, opinie można poczytać na forum: www.dobrarada.com.pl/forum gdzie znajdziecie też wiele cennych porad jak prawidłowo zrobić paznokcie i nikt nie będzie Wam kazał iść na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoczątkującaJutka
mam do was prośbę wy się znacie na tym ja wcale. Czytam na ten temat itd ale i tak nie mam wiedzy. Chce kupić zestaw na allegro (ale nie żeby komuś robić bo nie umiem i nie chce komuś krzywdy zrobić tylko dla użytku wyłacznie własnego) mam do wyboru trzy zestawy: ewmishop http://www.allegro.pl/item506793812_zestaw_starter_6_x_zel_lampa_uv_tipsy_szablony.html neonail http://www.allegro.pl/item501182172_zestaw_lampa_uv_7x_zele_tipsy_klej_cleaner.html oraz http://www.allegro.pl/item509487085_zestaw_lampa_uv_srebrna_zele_tipsy_hit.html lub gabrielle http://www.allegro.pl/item501133885_zestaw_zel_full_gabrielle_pelny_najlepszy.html oraz http://www.allegro.pl/item502776376_zestaw_zel_full_gabrielle_z_czterema_zelami.html proszę pomóżcie wiem że to nawet nie podstawa ale mi chodzi o użytek czysto niezarobkowy a chce choc z tych dobrze wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×