Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość ASIULKA NOWA
WITAM ;) JESTM NOWA I MAM PARE PYTANEK ;) ZAMOWILAM NA ALLEGRO ZESTAWIK NAIL DESIGN I CHCE PROBOWAC ROBIC PAZNOKCIE ZELOWE.DOSTALM TAKIE ZELE JAK :ROSE MILK,ROSE KLAR,SUPER BUILD,BASE ORAZ WHITE SUPER BIEL.WIEM,ZE TEN SUPER BUILD JEST JEDNOFAZOWY WIEC Z NIM NIE MA PROBLEMU ALE MAM KLOPOT Z POZOSTALUMI W JAKIEJ KOLEJNOSCI JE NAKLADAC,JAKO PIERWSZY BASE?BYLABYM WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ;) JESTM NOWA I MAM PARE PYTANEK ;) ZAMOWILAM NA ALLEGRO ZESTAWIK NAIL DESIGN I CHCE PROBOWAC ROBIC PAZNOKCIE ZELOWE.DOSTALM TAKIE ZELE JAK :ROSE MILK,ROSE KLAR,SUPER BUILD,BASE ORAZ WHITE SUPER BIEL.WIEM,ZE TEN SUPER BUILD JEST JEDNOFAZOWY WIEC Z NIM NIE MA PROBLEMU ALE MAM KLOPOT Z POZOSTALUMI W JAKIEJ KOLEJNOSCI JE NAKLADAC,JAKO PIERWSZY BASE?BYLABYM WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki annabel83 ja już zamówiłam jednak od andrew ale normalny przezroczysty ale jak przyjdzie Twoj to napisz jak wypadły pazurki i jak masz możliwośc to prześlij mi zdjęcie gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tispy
a co myslicie o neo nail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia0312
witam wszystkich, dopiero dziś znalazłam tą stronkę i żałuję, że wcześniej mi się to nie udało. Potrzebuje POMOCY :( kupiłam wszystko co potrzebne do robienia tipsów, nie był to zestaw tylko od poszczególnych sprzedawców większość ze świata paznokci. Dziś po raz pierwszy trenowałam na mojej mamie. Mój problem był taki, że pomimo utwardzeniu żelu w lampie-żel spływał z paznokcia, nie cały ale z poszczególnych miejsc :/ starałam się idealnie wszystko zmatowić więc nie wiem już w czym tkwi problem. A jeszcze chciałam spytać czy po każdej warstwie nałożonego i utwardonego w lampie żelu trzeba przemywać go cleanerem czy dopiero na koniec?? Błagam pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z neo nail lampę i cleaner i nie narzekam.Jak na razie jest ok. Tunia-->może za grube warstwy kładłaś i nie utwardzały się..?Spróbuj ciensze a np 3 lub nawet 4.Może sz tez próbować wkładać każdy paznokieć na parę sekund zaraz po nałożeniu żelu.Może to coś da... :) A jeśli chodzi o przemywanie cleanerem to tylko po ostatniej warstwie przed nadawaniem kształtu pilnikiem!Jeśli robisz to po każdej warstwie to musisz potem matowić(żel nie może być położony na świecącą i gładką powierzchnię) a to dodaje roboty. W razie czego pytaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
Ja mam z neo nail lampę i cleaner i nie narzekam.Jak na razie jest ok. a może ktos sie wypowiedziec o żelach?? są dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia0312
annabel bardzo mi pomogłaś, już wiem chyba w czym tkwił problem, j po każdym utwardzeniu w lampie przemywałam cleanerem i nie matowiłam ich przed nałożeniem kolejnej warstwy żelu :/ ach... człowiek całe życie się uczy :) dziękuje bardzo. A jeszcze mam pytanko czy możliwe jest żeby było coś z lampą i dlatego nie utwardzało? Tak pytam chociaż przy zakupie lampy raczej nie oszczędzałam, ale widzę że Ty się dość dobrze na tym znasz. Pozdrawiam i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,ja nie wiem.Moja lampa kosztowała 119zł z neo nail 36W na 4 żarówki po 9Wat.Ale różne są doświadczenia z lampami.Niektóre dziewczyny naprawdę felernie trafiają :/ ... Może też problem tkwi w żelu?Jakiś do kitu albo za rzadki?Z jakiej firmy go masz?I może za grube warstwy nakładasz?Spróbuj cieniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
Bardzo mnie cieszy fakt , że powstało takie forum na którym mozna się wiele dowiedziec , bardzo mi sie prydaje ;) Mam pytanko , poniewaz zakupilam sobie zestaw do tipsów chcialam zapytac czy może ktoraś z was wie albo uzywala żelu z firmy EM-Nail-Design ?? Prosze o odpowiedź :) I pozdrawiam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femmmfatalll
Hej Wikus.Nigdy nie slyszalam zlej opinii na temat tej firmy.Pozdrawiam(tylko nie mozna nakladac zbyt grubej warstwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
dziekuje za odpowiedz ... zobaczymy jak sie sprawdzi :) jak cos to dam znac :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś86
Witam dziewczyny!! Czytałam sporo waszych postów i powiem wam ze to forum najbardziej przypadło mi do gustu:) Ja mam pytanie odnośnie łączenia różnych produktów z różnych firm. Mam zamiar sama skompletować sobie zestaw do żelu i chciałam poznać wasze zdanie. Planuję zakupić żele firmy IBD 14gram, no i nie wiem czy reszta produktów też musi być z tej firmy??? np. primer, cleaner?? Czy to nie ma znaczenia?? Bardzo was prosze o pomoc!!! I z góry dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły nie powinno się mieszać żeli różnych firm ale nie widzę powodu żeby primer a już na pewno cleaner musiały być tej samej firmy!Poza tym nie wszystkie żele wymagają primera(niektóre mają go już w swoim składzie)więc zorientuj się czy jest Ci on potrzebny.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduś86
Dzięki wielkie za odpowiedź:) Tak zgadzam sie ze nie wszystkie żele wymagają użycia primera ale zauważyłam że jeśli mimo wszystko się go zastosuje tipsy się lepiej trzymają:) A waszym zdaniem lepiej samemu skompletować zestaw czy zamówić gotowy na allegro?? (szkoda tylko że nie można zamówić zestawy bez żeli) Pozdro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, prosze was nie zamawiajcie zestawów na allegro.... ja tak zrobiłam i kupiłam reni nails bo byłas skapa i chciałm miec duzo a tanio.... i po 3 dniach same odpadały... po za tym w zestaw pakują zawsze sam badziew. Lepiej pkupować samemu i najlepiej na stronach jakiś fajnych firm, np. spn, sun flower czy active. Nie ma sie co szczypać :) :) www.sanderek-nails.blog.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, sorki nie doczytałam ze cchesz żel z ibd. :P ale zawsze gilotyna czy blok polerski z zestawów są beznadiejne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
sandrin1989 : Nie odradzaj innym zestawów, moze po prostu trafiłaś na zła firmę , wiele osob znam i chwala sobie zestawy , chociaz zele moga byc słabe to przeważnie reszta jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skompletowałam sobie wszystko oddzielnie z firmy reni nail oraz neo nail(lampa i cleaner).Nic mi nie odpada i jestem zadowolona.Znam wiele osób które pracują na żelach reni nail i sobie je chwalą.Nie kupowałam zestawu bo nie chciałam wtopić zarówno z żelami jak (przede wszystkim!)z lampą.Fakt że w przyszłości będę chciała przejść na lepsze żele ale póki się uczę reni czy inne (np sun flower) mi wystarczy. A primer mimo wszystko sama nakładam(może nie za każdym razem np przy korekcie) więc rozumiem Cie Magduś86 ;) . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
Witam was dziewczynki mam pytanko robiłam poraz pierwszy soie tipsy wyszły mi nawet jak na pierwszy raz dobrze tylko mam jeden problem podeszło mi powietrze pod żel i niewiem czym to jest spowodowane:( i odprysnoł mi zel po jakis 3 dniach :(:( nie całkiem ale w niektórych miejscach:I( zel kupiłam na allegro z firmy em-nail-desing. prosze was powiedzcie mi czy to jest spowodowane pozdrawiam buziaki dla was:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
no mi odpryskiwał jak nakładałam zbyt cieńko tzn np tylko 2 cieńkie warstwy, lub jak miałam lampe za słabą to też mi się tak działo. teraz używam firmy elarto(jest droga)ale warto, chociaż nie ukrywam że gdybym znalazła coś tańszego ale wypróbowanego (poleconego przez kogoś) to pewnie bym się skusiła i zmieniłabym firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
dzięki wielkie spróbuje dać nastepnym razem więcej zelu i zobacze ja uzywam firmy em-nail-desing i nie słyszałam złych opini na temat tych zeli??? a powiesz mi czemu mi podchodzi powietrze pod zel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kura
Mi też się tak właśnie dzieje że odpryskuje żel w sumie to kłade 4 warstwy ale ogólnie całe pazurki wychodzą cienkie. Jaka może być jeszcze tego przyczyna?Naprawde może chodzić o lampe?Angelikus_1987 czy na Twoich żelach pisze neo nail?czy to jest inna firma?bo ja kupiłam cały zestaw z neo nail lampe też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiia
witam,powietrze podchodzi gdy jest żle zmatowiony paznokiec lub żle dtłuszczony,lub moze byc pilnik tłusty.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
witaj ja kupiłam zestaw cały http://allegro.pl/item345221324_5x_zel_mega_zestaw_19_zele_pilnik_lampa_tipsy_pup.html ale zele zmieniłam na EM-nail-desind http://allegro.pl/item343337231_promocja_miesiaca_zel_uv_1_fazowy_15ml_hit_.html ja kłade 3 warstwy moze to za mało poprostu?? zele które dostałam w zestawie dla mnie były niezbyt dobre nawet lampa nie utwardzała tak dobrze ale za to te wydaje mi się ze są w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikus_1987
paznokiec za kazdym razem odtuszczałam ale moze zle zmatowiłam paznokiec słyszałam tez taką opinię ze podobno moze podejść powietrze jak primer zle wyschnie czy coś w tym stylu ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiia
primer szybko schnie-tu trudno popełnic bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiia
3warstwy-to okreslenie ogólne,zalezy jakie efekt jest koncowy.a jesli w trakcie jakas warstwa jest gruba to lepiej potrzymac troszke dłuzej w lampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSANA J
jeszcze używam LAYDYS-NAILS i jak miałam biały to też mi podchodziło powietrze???? teraz tak sobie coś kojaże!!! i ktoś mi kiedyś powiedział że ten żel jest już chyba stary-chociaż nie jestem pewna czy tak to jest naprawdę??? i zależy co dla kogo to jest stary żel tzn ile on ma? bo faktem jest że ten mój miał jakieś 6 miesięcy??? używam też Future nails-jest też niezłą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×