Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nescafe

Rezonans magnetyczny kręgosłupa

Polecane posty

Gość zerdo

ja byłam na rezonansie w gabinecie na Zachodniej w Krakowie, mają najtańszy w mieścvie rezonans i nie czeka się w kolejce. Potrzebowałam na już rezoannsu kolana, udało się i opis dostałam bardzo szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generresa

Tydzień temu byłam na rezonansie w Ostrowi Mazowieckiej w pracowni Wizja V, pierwsze moje spotkanie z tym badaniem ale jak najbardziej pozytywne. Czekać nie musiałam bo dzień po telefonie już miałam badanie, do tego bardzo sympatyczny personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helko

ja miałam rezonans w G&R na Zachodniej, bardzo szybko, co do ceny to mają najtaniej w Krakowie. Opis badania dostałam w ciągu kilku dni. Ja miałam rezonans stopy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenna92912

Najlepiej takie badania robić prywatnie, bo na NFZ kolejki są naprawdę straszne, czeka się dłużej niż pół roku. W Warszawie w Rex Medica Sport możecie od ręki w zasadzie takie badanie wykonać. Mają nowoczesny sprzęt i szybko robią opisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greria

JA się orientowałam w Krakowie, bo potrzebowałam na już rezonansu kolana i najtaniej było na Zachodniej w G&R. I  do tego szybko otrzymałam opis badania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresa

ja miałam kilka dni temu rezonans na Zachodniej w Krakowie w G&R i rzeczywiście nie ma problemów z umówieniem się, są terminy. I cenowo naprawdę są chyba najtańsi w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lera

ja teraz szukałam rezonansu w Krakowie i ceny w niektóych gabinetach to jakaś masakra. Poszłam ostatecznie do G&R i rzeczywiście cenowo wychodzi najtaniej, w dodatku kilka dni i jest opis, ja zamówiłąm sobie jeszcze, że zaszyfrowaną wiadomość przesłali mi na maila szybko po badaniu, więc już w ogole wygoda i dobra cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

w G&R na zAchodniej mają naprawdę najtaniej. Wiem, bo mąż szukał rezonansu magnetycznego i ceny w niektórych gainetach to masakra.Na ZAchodniej mieli najtaniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzeczowy temat z liczną ilością informacji. Będę śledził ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master

ja robiłam rezonans w G&R w Krakowie, porównywałam z innymi gaibnetami i tam mają najtaniej w calym Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perros

wczoraj byłam na rezonansie w G&R na Zachodniej. I cenowo naprawdę mają najtaniej w Krakowie, więć dobrze że tam poszłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idda

rzeczywiście dobrze, że pisaliście o G&R bo z ciekawości porównałam sobie ceny z innymi gabinetami i jest duża różnica. Jutro idę na rezonans na Zachodnią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anttek

Jak szybko to NFZ nie ma szans. Podzwonić możesz, popytać ale będzie ciężko. Wiem, bo sam to przerabiałem.
W Rex Medica Sport na ul. Prostej w Warszawie szybko zrobić badanie rezonansem. Cennik mają na stronie, zobacz sobie od razu ile jaki odcinek kosztuje, będziesz wszystko wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×