Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nescafe

Rezonans magnetyczny kręgosłupa

Polecane posty

Gość naniuszka
Ja trafiłam na rezonans magentyczny po wypadku samochodowym, trafiłam w Krakowie do EurClinic, bardzo nowoczesna pracownia, z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0909
Witam, mam 14 lat Trenowałam lekką atletyke przez 4 lata w pewnym momencie strasznie zaczął mnie boleć kręgosłup w dolnej partii lędźwiowo krzyżowej, chodziłam po ortopedach i innych lekarzach i wykryto u mnie jedynie nie domknięcie łuku kręgu, bolało mnie tak bardo że nawet nie umiałam się z boku na bok przewrócić a co dopiero mówiąc o schylaniu zmagań się z tym od Kwietnia, nie dawno byłam w szpitalu gdzie miałam wykonany rezonans nic nie boli to badanie jest tylko starsze głośno jak ktoś ma klaustrofobie jest możliwość zmniejszenia tej tuby, minęło 12 dni od badania jutro jadę po wyniki okaże się co mi jest ://// nie bójcie się rezonansu to bezpieczne badanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0909
A i jeszcze chciałam dodać że moj***adanie trwało 15 min. Dużo zależy czy jest starszy sprzęt czy nowszy. Rezonans to najdokładniejsze badanie i jej promienie nie sa tak szkodliwe jak w tomografii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
no w Euroclinic w Krakowie masz bardzo wysokiej jakości sprzęt, nowoczesny, obsługa profesjonalna więc jako miejsce to warto polecić każdemu kto potrzebuje udać się na rezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona551
Faktycznie najpierw warto udać się do neurologa. Trzeba znaleźć przyczynę, żeby podjąć naprawdę skuteczne leczenie. We wspomnianej klinice Psychomedic maja rzeczywiście świetnych specjalistów. Można się tam zarejestrować telefonicznie, dzwoniąc pod nr 22 253 88 88 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekina9
Ja miałam rezonans ręki, bo złamałam ją w dwóch miejsach po wypadku na rowerze... myślałam że już nie wrócę na zawody ale mama zarejestrowała mnie tutaj http://www.rehabilitacje.org/ na wizytę u specjalisty w Krakowie i jakoś po dwóch miesiącach reka była prawie całkowicie sprawna. Wrócę jeszcze w przyszłym sezonie na tor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jak masz coś zrobić pilnie to na nfz nie ma co liczyć, dla nich pilnie nic nie znaczy. Ja też miałam rezonans na cito i co z tego, jak termin zaproponowali za 4 miesiące. Musiałam zrobić prywatnie i z tym problemu nie było. W Centrum Diagnostycznym Luxmedu od ręki na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
czyli w Lux Medzie można bez problemu praktycznie z dnia na dzień dostać się na rezonans? mój chłopak potrzebuje na szybko mieć rezonans i szukam miejsca gdzie zrobię mu to na cito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W RexMedica Sport na rezonans czeka się kilka dni dosłownie. Wystarczy, ze podejdziesz sobie do nich ze skierowaniem albo zadzwonisz. Teraz maja fajną ofertę, ze gratis masz jedną wizytę u ich ortopedy/neurologa lub neurochirurga jeśli robiłaś u nich MR. Jak dla mnie warto tym bardziej, ze mają świetnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się bać zbiegu, w żaden sposób nie jest bolesny, a to że jest się zamkniętym w tej tubie to da się wytrzymać. Ja byłam niedawno na badaniu w bydgoskim http://bonus-diagnosta.pl/ i było ok, trochę stresu było, wiadomo ale w sumie niepotrzebnie. Na pewno warto iść do sprawdzonego miejsca, które ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatnie a także na NFZ mozesz wykonać rezonans magnetyczny w Krakowie w CMP. To jest na Komorowskiego 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma klaustrofobie tak jak ja to polecam wejść na badanie z jakąś bliska osobą ona staje z przodu tam gdzie wjeżdża nam głową i głaszcze nas po głowie i coś do nas mówi pomaga z początku myślałem że serce mi wyskoczy ale po chwili przeszło a badanie bezbolesne i nie tak strasznie głośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkoo
W Rex Medica Sport w Warszawie sport są rewelacyjni lekarze i mają tez rezonans. Terminy w zasadzie mają na już - ja u nich byłam po upadku na stoku od razu przyjęli mnie, wykonali potrzebne badania i zajęli się moja kontuzją. Dzwoniłeś do nich? Na pewno maja terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez musze mieć wykonany rezonans kregoslupa, ale czekałam króciutko- zapisałam się prywatnie do szpitala Medicover. Bo na fundusz to faktycznie można się czasem sporo naczekać….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumputka
w lux medzie nie musisz mieć skierowania na rezonans i szybko można się umówić na badanie, ja u nich bardzo szybko dostałam się na rezonans i sprawdziłam jaki mam problem, w takich sytuacjach czas jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czego wy się boicie. Rezonans to dokładniejszą forma RTG. Badanie absolutnie NIC NIE BOLI !!!! Jedynym minusem jest tylko to iż trwa trochę i nie można się poruszać. Nic poza tym. Wewnątrz urządzenia są wentylatory które zapewniają wam świeże powietrze. Najlepiej jest wjechać zamknąć oczy i to wszystko. Sam jak czytałem Wasze bzdurne wypociny jak to badanie jest straszne miałem lekkie obawy, ale kurcze pomyślałem sobie przecież to nic nie robi itp. Powiem Wam szczerze gdyby nie to że maszyna wydaje dość głośne dźwięki to usnałbym w niej. Nie słuchajcie głupot ludzi twierdzących że takie to straszne. Kuźwa co ma się Wam tam stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat korzystałam w ramach pakietu w LuxMed i tutaj jesli chodzi o diagnostykę nie ma żadnego problemu. Czas oczekiwania jest bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile czasu czekałas na wizytę majac własnei pakiet w LuxMed? I ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeszcze jest w pakiecie LuxMedu? Czy moge liczyc np. na opiekę stomatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to polecam Wam pomyslec o pakiecie w LuxMed. Macie tutaj mozliwość skorzystania chociazby z wizyty u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zawsze mozna tez zapisac sie przez portal pacjenta. Mysle ze jest to zdecydowanie duże ułatwienie dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zdecydować sie na pakiet w LuxMed. Tutaj mozecie miec takie badania diagnostyczne w pakiecie i nie bedzie trzeba na nie czekac i dodatkowo płacic.Do tego ja mam teraz tez stomatologa w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA pewno warto wykupić sobie pakiet w LuxMed i tutaj własnie korzystać z usług stomatologicznych. Mysle ze bedziesz na pewno zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam tylko 350 zł u dr Więcka na Zachodniej 7. Zadzwoniłam tam n 698115115, termin ustalili mi już na dwa dni później. Opis też był szybko, bo na 3 dzień mi go wysłali na maila. Na samo badanie się zdecydowałam tam, bo mają ten otwarty aparat, a ja się boję do tego dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszośc badań diagnostycznych mam w pakiecie w LuxMed i to mi bardzo ułatwia. DO tego zwykle potem chodze na portal pacjenta i sprawdzam sobie wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze własnie mozna zapisać sie przez portal pacjenta. To ułatwienie i na pewno też wygoda. Sprawdzcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migi_fiki
Ja 370zł w Łodzi w Wizji V i taniej nie znalazłam, za to drożej już tak. Było kilka pracowni które chciały ponad 400zł. I czekać też jakoś specjalnie długo nie musiałam, bo następnego dnia mnie wzięli do tuby :p Jest przeżycie, pierwszy raz robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnnka0

A jak własnie tam z dostaniem sie do specjalistów? Długo czekacie na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka32

Korzystam z gabinetów w LuxMed i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z ich kazdej usługi. I nie musze długo czekać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×