Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmartynkaa

czy to ciaza?

Polecane posty

Gość mmartynkaa

witam ostatni okres mialam 24 kwietnia 2006roku.. przewaznie cylke trwaly kolo 31 dni ale od jakiegos czasu mi sie rozregulowaly. od 3 tyg bola mnie strasznie piersi.. .... czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo
czy masz dużo śluzu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaa
hmmm chyba taj jestem wilgotna a zawsze przed okresem "wysycham".podejrzewamze szyjke tez mam wysoko bo caly paluszek srodkowy wchodzi i tam tez wilgotno.... jestem w tym laikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo
no to niestety, bardzo prawdobodobne.. ja mialam okropne bóle piersi i śluz ze mnie ciekł.. piersi urosly mi 3 razy większe, facet od razu zauważył.. i mialam mdłosci na widok kawy.. to było na długo pprzed okresem, jakies 1,5 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie prościej zrobić test? Nikt tutaj nie udzieli odpowiedzi na Twoje pytanie! Życzę ujrzenia tylu kresek ile Ci się wymarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaa
ale gdzie tam niestety ja sie ciesze.. .. tylko z jednej strony nie chce zbyt szybko robic testu, wole dowiedziec sie pozniej.. mnie zawsze przed okresem bola piersi(okolo 10dni), a traz juz odkad paitam jest 3 tyg moze wiecej ... ale nei pamietam juz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj glos w sprawie
jesli jestes w ciazy to urodzisz w styczniu 2007 roku, dokladnie 14.01.07, gratuluje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli mozesz podaj mi link gdzie to obliczylas ? jak ja obliczalam w jakims kalendarzyku na necie to mi wyszlo w lutym ale jak teraz licze na paluszkach to masz racje wyszlo styczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rondelek
O Matko!Pytac sie na forum czy jest sie w ciazy.Trzeba zrobic test i tyle,przeciez nikt nie jest jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj glos w sprawie
"domowy" sposob obliczania terminu porodu to od daty ostatniej misiaczki odjac 3miesiace (i badaj jeszcze 7 dni, teraz sobie przypomnialam), wtedy obliczysz przyblizona date porodu :) u ciebie 24.04 i 3 msc = ok. 24.01.07 :) aha minus 7 dni, wiec bedzie 17.01 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonaca
Wyliczac termin porodu nie wiedzac czy sie jest w ciazy?Conajmniej smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Nie minus 7 dni tylko plus 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis caly dzien boli mnie brzuch i plecy i mm chyba skurcze badz wzdecia. zawsze tak mam jak mam okres. ale okres nie przyszedl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itosie
czesc kochaniutka, jestes w ciazy powodzenia i zdrowej dzidzi zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis siusialam n a test i wyszly mi II mocne krechy:P takze dzidzia juz rosnie.. ale fajnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼!!!!!! Super, że się zdecydowałaś w końcu na test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itosie
ahaha moglabym powiedziec... anie mowilam... sama w ciazy nie jestem, ale moja kumpelka z pracy wlansie przez to przechodzi i miala takie same dolegliwosci jak ty :) no to powodzenia jezcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×