Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami27

NAJLEPSZE ODŻYWKI I MASKI DO BARDZO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Polecane posty

Gość boczarka44
Ja używam maski do włosów perfect.me natural oils repair i warto ją wybrać, w składzie olejki: arganowy, kokosowy, jojoba, ze słodkich migdałów i orzechów makadamia, które dają poczucie nawilżenia, intensywnie regenerują i wzmacniają włosy. W dobrej promocji można ją dostać na https://kontigo.com.pl/marki/perfect-me.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka89
Sama stosuje maski od Pervoe Reshenie, po pierwsze cena nie odstrasza, a po drugie ma naturalne składniki, uzywałam maski jajecznej i drożdzowej. Super sprawa, bo włosy szybciej rosną i są zdrowe, ja zamawiam na ichemia.pl w sieciówkach raczej ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellkka
Ja uważam, ze najlepsza jest robiona ręcznie odżywka z oleju rycynowego, albo generalnie mieszanki z olejkiem. świetnie działają na zniszczone włosy i dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinnelka
Ze swojej strony mogę polecić węglową maskę do włosów CARBO DETOX od Bielendy, włosy sa po niej lśniące, gładkie i elastyczne, zapobiega też rozdwajaniu się końcówek i elektryzowaniu włosów. Znajoma też jej używa i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninkaaat
Ja polecam Ci tę odzywkę https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/-TianDe-Kremowa-odzywka-do-wlosow-zniszczonych-/54 jest świetna , dzięki niej moje włosy są mocniejsze lśniące , nie łamią się tak jak wcześniej . Odzywka ta jest w pełni naturalna dlatego nie ma obaw przed używaniem jej, odbudowuje ona strukturę zniszczonych włosów, nasyca je komponentami i witaminami. Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanapouszy90
Ja kocham, uwielbiam, ubustwiam serię biokosmetyków od Great Lengths! Miałam siano na głowie, a teraz wyglądam każdego dnia jakbym od fryzjera wyszła. Kocham kocham kocham<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR 2018 JUŻ TRWA! Zapytaj o szczegóły oferty w sekretariacie szkoły! NOVA Centrum Edukacyjne - prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych – DUŻO KIERUNKÓW DARMOWYCH! Zajęcia odbywają się w samym centrum Szczecina i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która przygotowuje naszych Słuchaczy do zdania egzaminów. PROMOCJA! ZAPISZ SIĘ– a otrzymasz gwarantowane nagrody! Znajdź nas w Internecie: www.nova.edu.pl Zadzwoń: 796 400 439, 91 307 09 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena321zns
Tylko BIOVAX !!! A dokładnie Intensywnie regerenująca maseczka do włosów osłabionych . Stosowałam wiele innych ale tylko od biovaxu czyni cuda i odbudowuje włosy na nowo. Jestem mega zadowolona ,że przypadkowo odkryłam ją robiąc zakupy na ekobanka.pl ,zachęciła mnie przede wszystkim bardzo okazyjna cena , a działa genialnie. POLECAM BARDZO !!! https://eko-banka.pl/pl/p/BIOVAX-Maska-do-wlosow-latte-ODBUDOWA-OSLABIONYCH-WLOSOW-20ml/2628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja fryzjerka poleciła mi ostatnio maskę Coco & Eve (sama używa). Zamówiłam więc (są już dostępne w Polsce od ręki) i rzeczywiście widzę pierwsze efekty. Podobno po kilku aplikacjach będzie jeszcze lepiej. :-) No i ten zapach....! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinko32
Jeśli szukacie masek wszelkiego rodzaju dobrych firm to polecam wam zajrzeć na stronę ichemia.pl mają szeroki wybór i naprawdę dobre produkty. Stosuje i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam maski z matrixa, mi osobiscie bardzo pomogła, ja zamawiam na stronie hedoni.pl bo maja najlepsza cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuszone włosy były jednym z moich największych problemów, dlatego rozumiem dlaczego zależy ci na skuteczności. Na zniszczone, suche włosy bardzo serdecznie polecam maskę z jedwabiem od Silcare.😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garnier bananowy, Kallos blueberry, alterra z czerwoną nakrętką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Dobre maski https://e-naturalne.pl/pl/p/Maska-algowa-peel-off-w-zelu-z-witamina-C/1025, dorwałam przez koleżankę kosmetyczkę. Nie robi się twarz czerwona, można normalnie z domu wyjść po aplikacji, a jednak efekt oczyszczający ogromny. To jest jednak duża różnica z kosmetykami naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikson

z takich bardziej intensywnych maseczek to mogę polecić absolut daymoist crl z inoar. rewelacyjna ;) przede wszystkim szybko dziala, wlosy ekspresowo nabieraja zdrowego wygladu, sa miekkie, nawilzone. teraz uzywam jej juz nieco rzadziej, bo wlosy zdazyly sie nasycic odżywczymi skladnikami, ale chce podtrzymac te efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Najlepsza regenerację zawsze uzyskiwałam po kosmetykach Wax Pilomax. I to właśnie je stawiam na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nakładaj masek i odżywek na skórę głowy żeby dodatkowo jej nie "zaklejać", tylko od ucha w dół i walnij sobie peeling. No i standardowo polecam olejek na włosy, najlepiej na noc. Ja teraz stosuje olej łopianowy (bo ratuje włosy po rozjaśnianiu i zajebiście daje radę)

Od siebie polecam maski linii profesjonalnej Schwarzkopf

https://bellita.pl/schwarzkopf-professional

Mają świetne działanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×