Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaggusia

Ochota na zdradę

Polecane posty

Mąż mnie zaniedbuje, nie chce się ze mną kochać, po prostu mnie olewa. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zdradą. Myślicie, że to mnie usprawiedliwia? Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
to nie jest dobry pomysł. taka decyzja to równia pochyła. jeżeli nie chcesz się z nim rozstać, nie zdradzaj. albo się rozstań i wtedy poszukaj innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fivaz
radze najpierw porozmawiac z mezem i znalezc przyczyne jego ozieblosci. nie boj sie mowic o swoich potrzebach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w topiku Zamiast seksu ... dokładnie opisałam sytuację w naszym małżeństwie. Przeczytajcie jak macie chwilkę i ponownie odpowiedzcie na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem bez celowe jest to pytanie tu na forum trudno jest co kolwiek powiedziec jesli ma sie wyrywek streszczenia sytuacji z calej relacji jaka miedzy wami sie dzieje nie mozna wydawac opinij nie majac wgladu na cala sytuacje po za tym to jest twoja opinia moze on widzi to inaczej a i tak prawda jest zawsze mniej wiecej po srodku nikt nic madrego ci tu nie doradzi a co do zdrady to pewnie tak jest naj prosciej i na poczatku bez bolesnie tylko pozniej zaczynaja sie schody bo wystarczy sobie wyobrazic sytuacje jak to bedzie miedzy wami jak on sie dowie o tej zdradzie nie sadze ze wezmie cie w ramiona i przytuli i przeprosi ze nie chcial sie kochac i ty biedna musialas isc do kogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×