Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynaa

usnęłam z nudow w pracy nad biurkiem

Polecane posty

Gość justynaa

j.w.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
...io chyba mnie ktoś zabolcował bo dupa piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpiada biurowa czyli jak walczyć z nudą... Zadania za 1 punkt: 1. Przebiec z pełną prędkoscią wokół wszystkich stołów w pokoju 2. Głośno stękać i jęczeć w WC w obecności przynajmniej jednej osoby nie uczestniczącej w grze 3. Całkowicie zignorować pierwszych 5 kolegów mówiacych \"dzień dobry\" 4. Zadzwonić do kogoś, nieznanego osobiście, powiedzieć \"niestety - nie mogę teraz rozmawiać\" i odłożyć słuchawkę 5. Sygnalizować zakończenie rozmowy przez zakrycie uszu rękami 6. Dokładnie \"wymacać\" dostarczaną właśnie przesyłkę i mruczeć \"no....no...to jest naprawdę FANTASTYCZNE w dotyku\" 7. Co najmniej 1 godzinę chodzić z rozpiętym rozporkiem 8. ... i każdemu kto na to zwróci uwagę mówić \"ale ja tak lubię!!!\" 9. Wracając od kserokopiarki iść tyłem 10. W windzie za każdym razem, kiedy ktos otwiera drzwi głośno wciagać powietrze Zadania za 3 punkty: 1. Powiedzieć do szefa \" jestes COOOOL\" jednocześnie \"mierząc\" do niego palcami ułożonymi w pistolet 2. Mamrotać niezrozumiale do pracownika, następnie powiedzieć: \"zrozumiał pan? Nie cierpię się powtarzać...\" 3. Wywoływać samego siebie przez interkom 4. Uklęknąc przed kranem z wodą i pić - w zasięgu wzroku musi się znajdować przynajmniej jeden nie-gracz 5. Wykrzykiwać przypadkowe liczby, kiedy jeden z kolegów coś liczy Zadania za 5 punktów: 1. Na zakończenie zebrania zaproponować żeby wszyscy się wzięli za ręce i odmówili \"Ojcze nasz\", dodatkowy punkt, jeśli samemu zacznie się modlitwę... 2. Wieczorem wejsć do biura, jakiegos pracoholika i w jego obecnosci, 10 razy właczyć i wyłaczyć swiatło 3. Każdego, z kim rozmawiamy, w przeciagu przynajmniej 1 godziny, nazywać Herbert 4. Podczas najbliższego zebrania głosno zakomunikować ze się musi wyjsć do toalety \"z grubszą sprawą\" 5. Każde zdanie kończyć słowem \"starrry\" 6. Pod nieobecność któregoś z kolegów, przeciagnać jego stół do windy 7. Podczas zebrania, co chwila walić się pięścią w głowę i powtarzać \"bądzcie wreszcie cicho!!!! Skupić się nie można...\" 8. Podczas obiadu uklęknać przed jedzeniem i głośno powiedzieć \"zaprawdę powiadam wam: Pan dał mi pożywienie i nigdy już nie będę cierpiał głodu!!!\" 9. W kalendarzu kolegi napisać \"podobam ci się w pończochach?\" 10. Zaniesć własną klawiaturę do kolegi i zapytać \"zamienisz się?\" 11. 10 razy przeprowadzić z kolega \"konwersacje\": - \"Słyszałes?\" - \"Co?\" - \"Juz nic...\" 12. Przyjsć do pracy w mundurze i na pytania odpowiadać \"nie wolno mi o tym mówić\" 13. Udając szefa eleganckiej restauracji zadzwonić do kolegi i przekazać mu ze podczas ostatniego losowania wizytówek wygrał darmową kolacje dla dwóch osób. 14. Podczas ważnej telekonferencji mówić z wyraźnym akcentem 15. Znaleźć odkurzacz i przez dłuższy czas \"sprzatąć\" wokół biurka 16. Włożyć w spodnie kawałek papieru toaletowego tak, aby wystawał i udawać zdziwionego, kiedy ktoś zwróci uwagę 17. Przed każdym uczestnikiem zebrania położyć filiżankę kawy i ciastko, następnie wszystkie ciastka rozgniesć ręka 18. Podczas zebrania powoli, z hałasem, \"podciagać\" krzesło do stołu 19. Podczas zebrania, ułożyć na stole plastikowe figurki (wg. uczestników zebrania) i kiedy ktoś zabierze glos - \"animować\" odpowiednią figurkę POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×