Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DivaDe

Moja mala nie chce pic

Polecane posty

Gość DivaDe

Dziewczyny,pomocy!moja mala ma 6 miesiecy i nie chce pic niczego poza mlekiem(sztucznym).Podaje jej herbatki,pediatra kazal sprobowac podac przegotowana wode-nic nie dziala.Jak wypije 20ml w ciagu calego dnia to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lalalla
daj jej spirytusik - napewno wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 9 miesięcy i też nie pije ani soczków,herbatek, była też sama woda i nic jeśli wypił to to nie wiecej jak raz w tygodniu i to 10-20 ml.Teraz nic już kompletnie nie chce pić,a jak już to wypoicie 10 ml kończy się wielkim płaczem więc stwierdziłam że nie ma sensu dziecku dawać bo się denerwuje.Kiedy mały miał przez 5 dni bardzo wysoką gorączke(36,6)bałam sie by się nie odwodnił dlatego spytałam sie co mam robić i dlaczego nie chce pić.Pediatra po obejrzeniu dziecka stwierdziła ze nie każde dizecko ma duża potrzebe picia i żeby się nie martwić bo jedno dziecko ma tak a drugie tak. Dodała że może jak zrobi sie prawdziwe lato to będize miał większe potrzebe picia.Tym mnie uspokoiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
a może spróbuj podać jej soczek czy herbatkę np łyżeczką a nie w butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DivaDe
Probowalam i lyzeczka-wszystkie proby koncza sie krzykiem.Dodam,ze mieszkam na poludniu USA-upaly niesamowite,a ona nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam też w kupeczku niekapku-ale kończyło się też płaczem.Moze Tobie się z tym kubeczkiem uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaaaa
a probowalas owoce ktore maja duzo sokow jak naprzyklad arbuz, wiadomo ze nie bedzie go gryzla ale sobie possie soku, no i tez moze odrazu prosto z szklanki dawac. Moj maluch nigdy nie pil soku z butelki czy nawet kubka niekapka, lubil bardzo prosto ze szklanki, wiadomo ze nie sam ale z pomoca. Teraz ma 2 latka i pije sam, nie duzo ale zawsze te pare lyczkow. Mieszkam w Australii i tez goraco ale moj maly nie nalezy do dzieci ktore duzo pija!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×