Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość liselotka

co na ten problem?

Polecane posty

Gość liselotka

Hej. Mam ostatnio problem w wlosami, wlasciwie ze skora glowy. Tworza sie na mojej glowie po kazdym myciu, ze tak brzydko powiem, skorupy ze skory, ktore przy najmniejszym podraznieniu, np. grzebieniem, odrywaja sie i tworza potem strupki, z krwia. Oczywiscie, po kazdym czesaniu wygladam, jakbym miala lupiez. Bylam juz z tym u lekarza, polecil mi stosowanie szamponow przeciwlupiezowych, ale po nich bylo jeszcze gorzej. Mam fajne krecone wlosy, a ten problem mnie juz dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarata
mam ten sam problem. A po przeciwłupieżowym jest jeszcze gorzej. mam niewielki trądzik na twarzy i stosuje taki plyn z apteki i dermatolozka polecila mi go także na glowę tylko jak smarować wacikiem glowę - włosy nie pozwalają :-) a okropne strupy są a ja do tego je drapię a dermatolozka mi zabronila i chyba na własne życzenie sobie pogarszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komare
macie silnie wysuszona skóre głowy.........musicie koniecznie stosowac ptreparaty nawilzające skóre głowy i lagodne szampony .........bron boze nie przeciwupiezowe bo te pogarszaja sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde/
to może być łuszczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselotka
Jakie szampony polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionettka
O kurcze, mialam to samo! Wlasnie takie platy lupiezu, ale zdzierajace sie do krwi! Wiem co czujesz, to koszmar! Mi pomogl Nizoral, probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie fryzjer sprzedał taki specjalny szampon chyba kerastase/to chyba profesjonalna linia loreala tylko do nabycia w dobrych salonach/Ten szampon miał za zadanie nawilżać skórę głowy,nie tłuszcząc włosów. Produkt moim zdaniem doskonały. Po jednym opakowaniu mi przeszło.Ponieważ to było pare lat temu to nie pamietam ani ceny szamponu,ani dokładnej nazwy,ale z zakładzie ,który posiada tę marke na pewno doradzą. a jakie włosy cudne po nim i co za niesamowity zapach.Pamietam ten zapach tak elegancki,że ludzie pytali co za wspaniałe perfumy,a to była leczona główka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramta
Spróbuj tego Nizorala najpierw. Uważaj tylko na podróby. Stosuj go te 2 tygodnie do miesiąca i zobacz, życzę żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizoral albo selsun blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle że Nizoral straszliwie
wysusza skóre głowy i włosy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to lek a nie odżywka
oczywiście można się nie leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale jak ktoś ma wysuszoną
skórę głowy, to może tylko nasilić łupież. Ja mam łupież i jak tylko użyję tego badziewia, to wszystko swędzi mnie tak, że umieram i łupież jest 3 razy gorszy niż wcześniej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łupież to grzybica
a Nizoral to antybiotyk. to tak jakbyś odstawiała tabletki po wzięciu jednej, bo choroba się nie wyleczyła od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się tacy ludzie biorą
?????:o Co ty wygadujesz????:o Jaki antybiotyk?!:o I odkąd to antybiotyki pomagają przy grzybicy??? Gratuluję pomysłowości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płukanki z pokrzywy mogą też
pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok ale nizoral to
nie antybiotyk bo grzyby nie są bakteriami!! Nie błźnijcie sie wszyscy :) Same mądre glowy tu siedzą :) Ja najmądrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystko ok
zajrzyj w te linki wyrzej zanim zabierzesz głos w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok ale nizoral to
Nie ucz księdza pacierza a ojca dzieci robić gówniaro. Taaak internet to najlepsze źródło wiedzy i pomocy w odrabianiu lekcji!! Poewodzenia niedouku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystko ok
właśnie zaprezentowałaś swój poziom i swoją wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DmGeANfGRyYLZ2s6GO1xtySB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na walkę z wszelkim problemami włosowymi polecam kosmetyki od wax Pilomax. Rewelacyjny szampon Olamin pozwoli usunąć łupież  a np. na podrażnioną skórę polecam serum z serii  MED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×