Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blond_girl

JEDWAB DO WŁOSÓW

Polecane posty

Gość blond_girl

czy jedwab do włosow jest bardzo dobry? chociaz podcinam regularnie koncowki to mi sie rozdwajaja i łamią. Przyczyną tego jest napewno to, ze je rozjasniem wiec są troche przesuszone... Jedwab mi pomoze ?? z gory dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoze, ale kup taki prawdziwy, nie zadne podrobki. osobiscie polecam Farouk - do kupienia w salonie fryzjerkim lub na allegro (sporo taniej). Sprzedawany jest w malutkich buteleczkach, ale tego sie naklada kropelke i naprawde starcza na bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam biosilk - też jest fajny. U nasady mam przetłuszczające włosy, ale jedwab ich nie obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniulaaa
a czy wystarczy same stosowanie jedwabiu bez uzywania juz odzywki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tylko tego jedwabiu (wlasnie takiego jak ten w linku), nic wiecej juz nie trzeba, chyba ze dla uroizmaicenia. madzia - cena zalezy od pojemnosci, ale nie trzeba od razu kupowac duzego, maly wystarcza na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniulaaaa
a ten jedwab jest naprawde taki dobry ?? co on tak naprawde powoduje ?? pomoze mi wzmocnic moje wlosy ktore wypadają zniszczone farbowaniem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jedwab
CHI za 10zl,tez mala pojemnosc,a czym sie roznia?ze place za taka sama buteleczke jeszcze raz tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniula - jedwab do włosów idealnie natłuszcza nawilża włos nie pozostawiając tłustej powłoczki (ja mam przetłuszczające sie włosy u nasady, a suche końce). Włosy nie są suche,rozpierzone i poszarpane. Można nałożyć na wilgotne, zaraz po umyciu lub też wysuszone. jeśli masz problem z końcówkami - to wcierasz tylko w końce. Czy na Twoje pomoże? kup najmniejszą pojemność to sama sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniulaaa
dzieki Frostka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
a ja robie tak, że przed umyciem włosów nakładam nafte kosmetyczną, natomiast po umyciu włosów stosuje jedwab ( wystarczą 2 krople na długie włosy) efekt wspaniały, nie kupuje już żadnych innych balsamów ani odżywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białaa DD
Właśnie zakupiłam ten jedwab ale nie wiem jak go używać.:/ Mówicie, że wystarczy 'kropeleczka' .. jak ja kropelkę mam rozprzestrzenić na całe włosy? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA 321
Nalej małom kropeleczke na palec irozetrzyj w dłoniach najlepiej na podsuszone włosy i tylko na koncówki i nie na skure głowy bo dostaniesz łupieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Moja koleżnka, która ma bzika na punkcie włosów doradziła mi polski jedwab PROFISILK. Na peno niedrogi, chociaż ona na włosy nigdy nie żałuje pieniędzy. Podobno rewelacja, ale jeszcze nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomoże ci na rozdwojone końcówki tylko je zamaskuje bo jest tostyling. jedwab nawet ten \"niepodrobiony\" (jak tu twierdzi koleżanka niby) nie pomoże tylko ukryje to.I nie dawajcie takich głupich rad jak sie kompletnie na czymś nie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biosilk, który sprowadza ci twoja fryzjerka jest najtańszy ok 6 zl i to w każdym sklepie fryzjerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Witam, Do Julii jaka kolezanka niby, o co Ci chodzi, kobieto? Wlasnie sprawdzilam no stronie producenta. Oto opis: Jedwabne serum do włosów jest produktem pochodzenia naturalnego o rewelacyjnej skuteczności działania. Specjalnie do serii PROFISILK naturalne proteiny jedwabiu zostały biotechnologicznie przygotowane do łatwego wbudowania się w strukturę ludzkiego włosa. W efekcie stosowania serum włosy są: - gładkie, błyszczące, bardzo dobrze rozczesujące się; - nawilżone, sprężyste i zdrowe; - łatwe do ułożenia; - dzięki lustrzanej powierzchni znacznie wolniej się brudzą; - zanikają rozdwojone końcówki; - w znacznym stopniu zmniejsza się ilość wypadających włosów. Efekty poprawy stanu włosów są trwałe, nawet po zakończeniu stosowania serum. Przeznaczenia: Serum nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do włosów osłabionych, cienkich, po zabiegach trwałej ondulacji, farbowaniu lub rozjaśnianiu. Jak widac jest przeznaczone rowniez do pilegnacji wlosow z rozdwojonymi koncowkami. Nie musze sie znac, zeby widziec efekty dzialania. Jak cos dziala to doradzam. Po to jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Do Jullii piszesz, ze jedwab nie pomaga, a wspominasz o biosilk. ciekawe dlaczego? z tego, co sie zorientowalam to oba preparaty sa prawie identyczne. ps. ja nie mam niby kolezanek i nigdy nie napisalem, ze jest "niepodrabiany", a oskarzenie mnie dawanie glupich rad jest conajmniej niegrzeczne z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na wszystkim są napisane fajne zalety ale ja sie o takich rzeczach uczyłam i wiem więc sie nie sprzeczaj ze mną , bo nie jestes nawet widać z podstawami fryzjerstwa zapoznana.Jeszcze raz mówie to maskuje a nie \"leczy\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Witam, to podziel sie wiedza na temat: CO LECZY ROZDWOJONE KONCOWKI WLOSOW? czekam z niecierpliwoscia, bo chetnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
bo jak na razie to ze znanych mi kosmetykow ten PROFISILK (a pewnie tez inne jedwabie) jest najlepszy i wizualnie dziala na wlosy bardzo dobrze bo tych rozdwojonych koncowek nie widac i wlosy wygladaja bardzo ladnie i zdrowo napisz wiec, prosze, co leczy te koncowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
jeszcze jedno pytanko: piszesz, ze sie z Toba sprzeczam, bo mowie, ze jedwab na wlosy jest bardzo dobry (wizualnie rewelacja i wlosy sa mniej suche i rozdwojonych koncowek juz nie widac) takie bylo pytanie postawione na tym forum, wiec odpowiadam ze swojego doswiadczenia to Twoim zdaniem jedwab jest niedobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, jeśli jedwab sie stosuje nie widać ze końcówki są rozdwojone. Ale powtarzam to jest maskowanie. Jak sie niszczą końcówki jest to skutek suchych włosów i zniszczonych. Końcówki należy podcinać regularnie a do tego stosować preparaty fryzjerskie regenerujące. Np. seria z Lisap\'a , Wella, lub alfaparf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
dzieki, dzieki, ja akurat tak robie. fryzjer co 1,5 miesiaca kosmetyki kerastase i teraz jedwab pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetzmc2
Ja też mam biosilk. Taki jedwab można kupić w prawie każdym sklepie kosmetycznym ja kupiłam za 7,5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×