Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blond_girl

JEDWAB DO WŁOSÓW

Polecane posty

Gość eda33333
racja tylko maskuje!!przestancie stosowac po 6 mc a najlepiej po roku bez stosowania innej odzywki i zobaczycie takie siano ze szok ja po ponad pol roku zrobilam przerwe i ooooo masakra okropne wlosy maskowanie nie dzialalo no i teraz trzeba regenerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juza
Mam włosy po trawłej. Czy jedwab je zregeneruje ? Pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaaNY
Ja codziennie prostuje włosy i też mam strasznie rozdwojone końcówki... Zastanawiam się tylko czy jedwab stosuje się przed prostowaniem czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta___
Jak dla mnie jedwab do włosów Biosilk jest bardzo dobry. Włosy są po nim miękkie, miłe w dotyku i lepiej się układają. Fakt ze za małą buteleczkę zapłaciłam 8 zł ale się opłaca. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconazakreconazakrecona
jasne, ze jedwab nie jest w stanie zregenerowac suchych, rozdwojonych koncówek. Nie do konca należy wierzyc zapewnienia producenta - wiadomo, ze reklama czy opis producenta o np. cudownych wlasciwosciach proszku do prania ktory z twoim poszarzalym zaplamionym ubraniom przywroci sniezna biel to kompletyna bzdura i szczyt naiwnosci Chcesz zregenerowac wlosy zainwestuj raczej w olej kokosowy zimnotloczony - dzieki temu ze proteiny w nim zawarte sa podobne do protein w ludzkim wlosie i ze ich waga molekularna jest nmiewielka jest w sanie wniknac w jego wnetrze i rzeczywiscie zregenerowac albo w olej z jojoby - ten chcarakteryzuje sie duzym powinowactwem do warstw kreatynowych wlosa napewno takie zapbiegi beda skuteczniejsze niz jedwab Oczywiscie wizualnie jedwab natychmiast poprawi kondycje wlosow - ale tylko wizualnie i nie na zawsze po jakims czasie uzywania go - gdy wlosy nadbuduja sie juz silikonami zawartymi w jedwabiach do włosów beda szre matowe bez połysku i suche że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
jedwab ci nie zregeneruje włosow...On je nawilzy ale jak jest uszkodzona koncówka to tylko ściecie pomoze...i tutaj uwaga...czesto dziewczyny sie dziwia dlaczego pomimo tego ze obcinaja nie ma efektu... 1)bardzo często podcina im mama albo siostra w domu. Nożyczki - nieprofesjonalne nożyczki (czytaj nawet te pseudo fryzjerskie z rossmana a juz na pewno takie do papieru) tylko szkodzą włosom!!!!!!! 2) Podcinanie za mało. Nie ma sensu podcinac mniej niż jest konieczne bo to nic nie daje. MInimum 1 cm powinno się podciąć a nie tylko sraweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomotywa
biosilk to jeden z badziewnych "jedwabiów":/ nawet na yorka nie pasi:/ Najlepszy jest profisilk. DObrze się zastanówcie zanim kupicie na allegro, bo mieszają je z wodą, alkoholem albo innym dziadostwem - przeczytajcie najpierw komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333333
Ja zawsze używałam ten jedwab z CHI ale ostatnio kupiłam balsam prostujący włosy z Nivea i jestem bardzo zadowolona a do tego jest bardzo wydajny. Na długo jest efekt prostych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś prostowałam włosy i miałam bardzo zniszczone ale potem poszłam do fryzjera i miałam lepsze ale na jakis czas teraz znów mam sianoo i cienkie włosy a wogóle nie prostuje teraz ani nie susze ..?co mam robić pomocyyy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jedwab pomoże mi odbudowac moje zniszczone włosy? czy lepiej podciąć koncówki .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak bardzo są zniszczone. ja mialam zniszczone rozjaśniaczem i używałam jedwabiu dość długo, nie pomogło nic a używałam roznych firm. lepiej kup sobie serum do zniszczonych koncowek np Avon - mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie na jakis czas odstaw suszarke i prostownice. poza tym używaj dobrych szamponów i odżywek, od czasu do czasu maseczke. polecam czerwoną game loreal. najstarsza i najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzoi za rade ..:) ale zastanawiam sie nad kupnem tego jedwabiu tez moze pomoze moimn zniszczonym koncówkom.. a włosow juz nie susze ani nie prostuje i tak ma sianoo i tak;(( a nie chce koncowek podcinac bo zapuszczam włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz tak upierasz sie na ten jedwab to przynajmniej nie kupuj biosilk tak jak juz ktos wyżej napisał i tych tanich firm a juz bron Boże na allegro bo dostaniesz rozrobiony. lepiej troche przepłacic i miec efekt, butelka jest mała a i tak wystarczy nadługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:) na allegro napewno nie kupie.. masz racje lepiej kupić droższy i mieć pewność niż jakies beznadziejne badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie do fryzjera nie bardzo chce isc ..ale moze troche koncowki podetne.. jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podetniesz to nie beda sie tak łamac i szybciej urosną i beda ladniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Jedwab nie zaklei zniszczonych końcówek. On bardziej działa ochronnie...i trzeba go było stosować przed prostowaniem, suszeniem... Teraz to już tylko podciąć można. Nie podcięte będą się rozdwajały coraz dalej... Co do nie suszenia włosów...Ma to tylko sens jak masz niezbyt długie, lub będziesz je lekko podpinać aż nie wyschną. Ocieranie się wilgotnych włosów o plecy, czy co gorsza w poduszkę jest sto razy gorsze niż suszenie średnio ciepłym powietrzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś skusiłam na jeden z tańszych, ale zdecydowanie nie polecam... Mam problem z przetłuszczającymi się włosami, a po użyciu takiego jedwabiu nawet zaraz po umyciu włosów wyglądałam jak "zmokła kura" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comer30
Ja polecam jedwab firmy Joanna, świetny, pieknie pachnie, nie obciążą ani nie przetluszcza włosów i kosztuje ok 13zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
Witam mam zniszczone włosy prostownicą co robic??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikado a
najlepiej zrób prostownicowy odwyk ;) a do tego dobre kosmetyki nawilżające i regenerujące - szampon, odżywka i jakaś maska witaminowa raz na jakiś czas. ja używałam podpatrzonej u fryzjera serii regenerującej Wella Lifetexi, szczególnie ta maska jest świetna http://belisoshop.eu/p,wella_lifetex_regeneracja_maska_intensywnie_regenerujaca,1819,168.html - super nabłyszcza i wygładza włosy. ogólnie lepiej kupić jakieś takie porządniejsze kosmetyki, najlepiej z tych co w salonach fryzjerskich się używa bo efekt bez porównania, wiem bo też długo się naszukałam odpowiednich ;) no a potem, jak już sobie trochę poprawisz włosy to je oszczędzaj i np używaj kosmetyków do prostowania, to może nie będą się aż tak niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabBiosilk
a wczesniej nawilzajacy szmpon syoss. i jeszcze prostownica i efekt jak po wyjsciu od fryzjera:) inna sprawa, ze dobrze sie odzywam i dbam o wlosy, a prostownicy uzywam raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biosilk to silikony
UWAGA! biosilk jest napakowany silikonami. przynajmniej gdzie nie czytalam, ogladalam to mowia to. najlepiej jest kupic czysty jedwab. ja swoj kupilam za 5.90 - 10ml na stronie www.naturalne-piekno.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×