Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska

Herbata mandarynkowa częsc dalsza!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Aleksandra Jakubowska
jasne Irenka z Tobą zawsze i z .To bach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewuchy jak wyśta to zgadły że ja się densować uczę??? No ale Mandaryna to świetnie tańczy, będziem miały taki występ w duecie na tym weselichu, ona tańczy a ja śpiewam, bo wiecie Mandaryna to śpiewać nie umi. A włosy to mamy takiej samej długości, jak rozpuścim warkocze i zatańczym to zrobim taką furorę, że Doda będzie mogła nas cmoknąć...hihihi. Irka tej w piwonie to nie ubieraj, toż ona ze stilonu, zapocisz się, przejdź się lepiej o lumpeksu, na pewno dostaniesz tam jakąś fajną kieckę, z gwarancją, że będzie z tego stulecia. Jak się spotkamy to ci parfum dam, bo dostałam od kogoś i zapach mi sie nie podoba. Pamiętaj tylko, że jak kupisz kieckę bez rękawów to se pachy wygol, tylko nie maszynką Andrju, kup se w GSie jednorazówke. Olka jeszcze nawet sprawy w apelacji nie widzieli, to nas na pewno przed jesienią nie zamkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mowisz, ze ta w piwonie juz zla? Dobra, to sie po niedzeli przejde do spolem i GS, kupie jakas kiecke, jak dostali. Ja tam tanczyc umiem, Renka, walniemy na srodku sali kaczuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwasniewska
juhu a ja bylam juz na wieczorku panienskim,alem sie nawalilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeszcze mi we lbie chuczy . Ale daty slubu jeszcze nie moge wam podac bo to priv i cicho szaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ale jedno wam powim byl striptizer,ale mial body,dupcie i pyszczek mniam,mniam. Pani mloda loda mu zrobila,mi nie dali :-( ale normalnie smaczny byl :-) Jeszcze roztanczona Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka czarna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reńka a to może przed tym weselem to się troszkę odchudzimy... i mam pytanie ten warkocz to rozpuścisz... Irka na zakupy zabierz którąś ze swoich dziewczyn to Ci doradzą coś modnego, bo sama nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jestem czarna a czasem pomarańczowa to zależy czy ja z urzędowego kompa nawijam czy z prywatnego :-) Ale nic wyszło na jaw czemu się kaczuchy nie pokazują. Jadzka wstydzi się nowej synowej ,a Maryśka wkurzona ze przyszła bratowa ładniejsza od niej hi,hi,hi,hi. Wiecie co jak by to powiedział mąż naszej Danutki \"O takę Polskę jednojajeczną my walczyly\" Normalnie az mi się smiac chce jednojajeczna Polska niezłe nie. Ciekawe z ilu Kaczych jajec będzie tort weselny i ile pieczonych kaczek podadzą na stół?? Pisklaków to oni się juz nie doczekają bo \"Pan Młody \" :-) koło 60-tki a \"Pani Młoda\" :-) (ona jest z odzysku) koło 50-tki. Szkoda nie wezmą mnie na chrzestną Zrospaczona Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława Dziwiszowa
Pax pax miłe Panie! wy lubicie chlopcow i ja tyłaska lubię głaskać, a Jarkowi ślubu udzielę, mam już nową fajną sutankę na te okzję i kapelusik z czerwonym szameronkim, żeby plebs widział gdzie pany. jak mnie zabierzecie do tego go-go klubu, gdzie są te ptaszynki młode, to załatwię wam wejście do super hurtowni z materiałami - tylko najlepsze gatonki i w specjalnej cenie, bo zzawsze dużo biorę naraz - sutanka nie może być opięta, więc materiału idzie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka no co Ty, pewnie, że nie do Ciebie kochaniutka, tylko do tego cyrku. Cyrk to my dopiero będziemy miały na tym weselu, jak się Szczypa z Maryśką za łby wezmą. a że się wezmą to na bank. Wiesz, mam problem. Muszę wyskoczyć do Mediolanu po to kreacje od Kelvina C. No wiesz com ja sobie na ostatnim pokazie zamówiłam. Nie wiem co zrobić, bo troszku przytyłam. PAni, pani(?!) Stasieńko dziękuję za propozycję ale ja chyba wolę inne materie, nieco lzjsze w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludziska, jaka duchota. Byla ja dzisiaj w miescie, kupila modny kostiumik na wesele. Rozowy zakiecik i rozowa spodniczka. Wlozym do tego jeszcze bluzke z zabotem i sandalki. Fryzjera nawet zamowilam, to znaczy przyjdzie mnie Hela od Jozefow uczesac. Andrju mowi tylko, ze ja za blada i ze powinnismy obie z Renatka isc do tego no...takie zgraniczne slowo...cos z sola ma wspolnego. Nie pamietam...On duzy do nieba i glupi jak trzeba, po co piniadze tracic, my sie z Renatka przy zniwach tak uwiniemy, ze w mig bedziemy brazowiutkie jak Kofan Anan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irka i nie zapomnijcie kupić sobie z Reńką dezodoranta. Na te duchoty to inaczej nie idzie. A jak wody zabraknie to już całkiem kanał. to pamiętajcie DEZODORANT!!!! W GeeSie powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irka co ty uzywasz \"Byc moze...\" ale co moze a co byc nie moze??? Ty se Irka na torg idz i se kup jaki perfumik od handlarzy,oni Ci powiedzą czego to podróbka,będziesz się tym pryskac i powisz ze orginał.Nie rób wiochy dziewczyno !!!!!!!!!!!!!!!! Pokarz zes ty kobita na czasie,a ze żniwami uwazaj bo zamiast się opalic to se skóre zjarasz i na weselu będzie z ciebie złazic to dopiero będzie obciach :-O Olenka to moze my razem do Mediolanu wyskoczymy ja tez bym se coś extra fundła na to weselicho :-) Co tam premie od mężusia dostałam to się zabawię. Stanisławo/wie dzięki za namiary na hurtownie,ale ja chce ciucha gotowego a nie ze po krawcowych mam latac,i materiału gatunkowego a nie takich szmat z jakich robita se sutanny. Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława D.
o, teraz to się uniosłam, jak to szmat? my książęta kościoła mamy najlepsze towary (hehe) i nie oszczędzamy na jakości, niech ci pan buk odpuści twoją pychę, niewiasto i wynoszenie się nad prosty lud - patrzaj na Irenę - kobieta prosta, a jakże mądra życiowo, możecie się od niej uczyć wytwarzania kiszki i samogonu, a pani ,pani Jolu potrafi zrobić kiszkę? i co nam z tego, że pani kształcona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława D.
a dobra kiszka nie jest zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ja nie wiedziałam ze \"ludzie kościoła\" walą takie byki ortograficzne :-O Bóg się pisze a nie buk.Buk to drzewo. Pani/e Stanisławie/Stanisławo po co tyle lat studiowac teologie???? Widac jak się w celibacie zyje to się zapomina jak się pisze!!!!!!!!!! Nazwijmy to celibatem he,he,he ........a swoją drogą to uwazam ze ksiądz nie po to fiutka ma zeby koniobicie uprawiał :-) przecie te odciski na łapach to nie od trzymania kielicha mszalnego ma :-). No a te materiały na sutanny no to sorry ale jak dla mnie poracha :-P Kiszke i kaszanke umiem zrobic,mamunia mnie nauczyła takze w ciemię bity nie jestem :-P Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Stanisławo, a cóż się pani tak Joli uczepiła?! Ona grzecznie podziękowała za materiał. A Irką to niech się pani nie zastawia, ciemnego ludu niech nie wynosi ponad miarę. My swoją wartość znamy i wzajemnie się szanujemy i pani (pani.... cholera ciężko to nawet wymówić, ale niech będzie, że pani, tfu) nie będzie nas tu skłócać. Najlepiej jak się pani (tfuj) pomodli żarliwie o deszcz! O! Jolka ona miała na myśli buk to drzewo, bo sama jest jak pieniek. To kiedy jedziemy po te sukienki??? A Ty a jak było na wieczorze paniejskim? Aleś się zchlała swoją drogą kochaniutka. Czym Cię Jolu częstowali to \"mlode państwo\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mówię Ci dziewczyno te imprezy mnie wykończą :-P Jak byłam pierwszó damó to tak nie łoiłam,a teraz ciągle cóś. Jak nie tajne urodziny Laury Busch(wiesz dla zaprzyjaznionych totalna bimbrówa,alkohol bez ograniczen) To jeszcze Putin kurcze party robił he,he,he po tej bibie to dwa dni hafciłam,dobra wóda ale przegiełam :-P Dobrze ze u Papierza nie kazą pic bo bym wykorkowała. A na wieczorku panienskim u Jolki tez było fajnie ale za mało polewali,zarcie było oki ale wiesz ona taka troszki drętwa. Kurcze gdzie są te Kaczuchy ,synowej i szwagierki chcę pogratulować oficjalnie i na forum :-) /kwiat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu cóś mi się wydaje, że my same musimy ze sobą gadać, bo reszta w ten upał wyjechała gdziesik. Pewnikiem w północne kraje się udali. Na południe to sensu nijakiego by nie miało. jechać do takich samych upałów i jeszcze kase bulić. Jolu ,powiedz kochana jak ta Szczypa wygląda z bliska. Na zdjęciu to ona tak bliżej urodą do naszej Maryśki, tylko blondina tleniona jakaś. Pyszczycho ma pomarszczone troszku albo tak na fotce wyszła. MARYCHAAAAAA!!!!!! chodź tutaj i nadawaj o przyszłej bratowej!!! Jadźka a Ty co???? Nic nam nie zdradzisz kiedy Jaruś się żenić zamierza? My się do uroczystości musimy przgotować Kobieto! aha i powiedz co na prezent by chcieli \"młodzi\" Może niech listę zrobią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wiesz powiem Ci w sekrecie ze ta Jolantka od Jareczka,to moze pikna nie jest ,wredna trochi jest to fakt,zawistne tez no i nie pozwala zeby Jarek inne baby w policzek cmokał :-O tylko po łapach.Ale ja to wolałabym zeby Olek całował babe w policzek bo kto Ci zo wie gdzie ta baba miała łapy?? A moze była WC i nie umyła heeeeeeeeee,albo no wiesz takie intymne rzeczy pod biurkiem robiła nop wiesz .. w dupie se grzebała.....kto wie jak te inne o higiena dbają,a morde to widac czy brudna czy czysta :-P Irka była ty na targu??? Kiecke kupiła od tajwańczyka??? Perfumy od ruskiego??? Buty od turka??? Irka kup jak Ci napisałam a zobaczysz zaszpanujesz i będziesz ty ładniejsza niz \"młoda pani\" Moze i moją Olunie na wysele zaproszą ............ to zatańczyłaby cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Rokita
He,he na wesele się wybierją....a zapowiedzi jeszcze nie było. A ja słyszałam ze Jarek i Leszek nienawiścią do geji i lesbijek pałają. A wiecie czemu??? Bo jak kręcili ten film co to księżyc kradli to ponoc w wersji erotycznej druta obciągali rezyserowi. A po za tym to ten kto nienawiścią pała do geji sam nim jest,tylko się kryje ze wstydu ze swą orientacją. Takze wszystko moze się zdarzyc i kto wie czy Jarek nie poslubi jakiegos partyjnego kolegi. :-) A moze ta jego Jolanta to facio po operacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×