Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU FOTO

FOTOGRAF

Polecane posty

Gość PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU FOTO

Poszukuję sprawdzonego fotografa na zdjęcia w kościele i zdjęcia plenerowe. Ślub mam 5 sierpnia w Warszawie w kościele św Anny. Czy macie namiary na dobrego fotografa? Wiem że jest już mało czasu ale może kogoś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi
daj znac na maila to przesle oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja19811
Szukam kamerzysty na 9 wrzesnia blisko Włocławka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mloda_80
Obejrzyj sobie te fotki www.darekstawski.com Jak dla mnie piekne.Moze akurat termin bedzie wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Panna młoda, jak jest cena sesji w studio u tego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mloda_80
Hej Dianusia Nie wiem,bo nie pytałam.Ale podobaja mi sie i sie zastanawiam.na razie wszukam roznych propozycji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczna Kasienka
Plener tego fotografa jest extra .Nie wiedziałam,ze w Polsce mozna zrobic takie fotografie slubne.Jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda czerwcowa
A mi się bardzo podobają zdjęcia plenerowe pana Marka Marchewki na stonce www.fotomarek40.pl. Na rózgowym forum i chyba na portalu www.waszslub Fotograf proponuje darmowe sesje plenerowe we wrześniu. Myślę że jest to dobra alternatywa dla osób których nie stać na profesjonalnego fotografa a chcą mieć ładne zdjęcia. Ja już jestem po ślubie i szkoda że sama nie mogłam skorzystać z takiej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka120
Z Warszawy: www.renesfoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, SZUKAM CHĘTNYCH PAR NA SESJE ZDJĘCIOWĄ, CHODZI O ZDJĘCIA ŚLUBNE:) OTO PRÓBKA MOICH PRAC:) http://karolinaimilosz.carbonmade.com/ MAM KILKA POMYSŁÓW, CHCIAŁABYM POSZERZYĆ PORTFOLIO O ZDJĘCIA ŚLUBNE. SZUKAM OSÓB Z POZNANIA I OKOLIC, ZAPEWNIAM WIZAŻ DO SESJI WSPÓŁPRACA NA ZASADZIE "POZOWANIE ZA ZDJĘCIA" TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA PAR KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA SESJE ŚLUBNA, LUB CHCIAŁYBY PRZEŻYĆ JA JESZCZE RAZ :) SERDECZNIE ZAPRASZAM POD NR GG: 8884527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×