Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość syrenucha
ale byka zrobiłam ....rozmarzyłam....to wszystko przez ten gorset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Gość mufra
cisza bo od kad kupilam buty na zime i przesliczna bluzeczke w kropeczki w Kapp Ahlu to w koncu jestem usatysfakcjonowana swoja szafa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam pieniązki ekstra \'na rozkosz\' (hurrra) i właśnie przepuszczam - boskie uczucie. Kupilam sobie kozaczki zamsozwe (te z kangura, o ktorych pisalam wczesnie) i oficerki a teraz chce kupic sobie spodenki 3/4 do nich i ladna spodniczke najlpeij tweedowa. To wspaniale uczcuie bez opamietania PRZEPUSZCZAC pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj też bym chciała mieć takie pieniążki do przepuszczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam je zupelnie niespodziewanie, od mojej kochanej babci. Mialam na koncie juz prawie zero absolutne, wiec tymbardfziej sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
a ja jutro moze skocze zaszaleć:) dostałam SMSa z KappAhli, że jest dzien VIPA i mam 25% znizki na całą kolekcję;):):) już sie ciesze na jutrejszy dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
hmm...ogólnie dużo rzeczy, ale jakoś tak nic takiego SUPER...więc czekam na następne dni Vipa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
hej dziewuchy!!!czyżby nasze forum umierało?co to za bezczynność?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez to obserwuje. To moze zeby rozruszac. Wczoraj doszedl pierwszy z moich zakupow, swietne dzisny 7/8 do kozaczkow. Dzis sie w nie ubralam i czuje sie taka dumna z siebie :). Znacie to uczucie, gdy kupicie sobie cos nowego i jestescie z tego zadowoleni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
a mi sie wlasnie robi moja zamowiona torebka :D i z tego powodu jestem bardzo, bardzo zadowolona :] do tego wczoraj dostalam zapomoge finansowa od cioci zebym miala "na nake i inne" :D z tego ciesze sie tym bardziej bo stan mojego konta powolnie zblizal sie ku okraglemu 0 :O a teraz to moge sobie spokojnie pozwolic na taotrebke i snowboard :D w koncu zima sie zbliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
No cześć dziewczyny !! Oj dawno nie byłam , ale juz wracam po długim urlopie .Też mam się czym pochwalić udało mi się trafić fantastyczne buty , identyczne jak te : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=140730860 wiec szczerze polecam - pełna regulacja GRUBYCH ŁYDEK !!! ..tylko ładniejsze są w rzeczywistości -ogromnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
a i jeszcze dla tych , co maja grubszy porfel i cenią wysoką jakość http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=142118236 sa rewelacyjne , takiego brązu pięknego w rzeczywistości to jeszcze nie widziałam . Ja kupiłam je w sklepie , będac na urlopiku , ale cudnie , że są na allergo - bo to cholerna wygoda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
Ładniutkie te buciki:) ja na szczęście też już mam kozaczki, teraz już tylko czekam na te mrozy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka:) A jakie wygodniutkie !!! Pełen komfort !! Więc szczerze polecam , bo bezwzglednie warte są swojej ceny . Chciałam zwrócić uwagę , że te zamszowe kozaczki , są dostępne o nr 41 - a nawet jest to numeracja zawyżona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
mi osobiscie te buciki nie za bardzo sie podobaja bo to nie moj styl. ale jak kto lubi :) ja tak sie speszylam z kupnem kozakow a jak juz kupilam to...caly czas chodze w pantoflach bo mi za cieplo :P a w ogole to kiedy bedzie wiosna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Do wiosny to jeszcze ho..ho..a po drodze to jeszcze "obskoczymy "świeta i sylwestra , więc śnieg musi być , bo bez śniegu to jakoś dziwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ej, nie! śnieg ma być i to w ilości dużej bo ja chce, tradycyjnie, wywinąć orła na chodniku, pojeżdcić na łyżwach. i chce mieć białe świeta i sylwestra. no i jak zimno to można się do kogoś ciepłego przytulić :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja także chcę śnieg , bo mam fajny kożuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
też mam fajny kożuszek ale dzisiejsza pogoda jak najbardziej mi odpowiada :) na dodatek dostałam dziś w ramach prezentów piękne kolczyki (ah to wyszczuplenie twarzy :P ), korale i pierścionek. mała rzecz a cieszy :) a teraz na spacer kochane bo takiej pogody nie można bezkarnie marnować :) jutro ma być jeszcze cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Mi też ta pogoda odpowiada , bo właśnie sprzątałam mieszkanko , a pogoda idealna na sprzątanie , wszystko można przewietrzyć itd. A w ramach prezentów , tzn , że masz jakąś okazję ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
no to WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Witam!Kupiłam dziś fajne kozaki Gabor, pasujące na moją łydkę:) Cena mnie zabiła, ale myślę, że warto było..... Ostatnio sporo schudłam no i cały czas się odchudzam, ale z odchudzeniem łydek mam największy problem....Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×