Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość wikii
Fajne ciuchy okrągła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Z tym kapturem to mnie zaintrygowałaś ....kurczę mam już trochę latek , ale czy to oznacza , że muszę chodzić tylko w marynarkach ??!! Teraz poczułam się niepewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Nie przejmuj się okrągła, ta Pani sama sprzedaje, więc chciała poprostu zanegować , wiem to bo nakryłam ją na innym temacie jak sama się nad swoimi spodniami zachwycała :P i tylko ona. Moim zdaniem, firma zizzi ma bardzo fajne ubrania, stale obserwuje je u zanetta3 a nie wiem czy wiesz że ta Pani ma jeszcze inne konto zanetta33 - tam możesz kupić ubranka bez licytacji. Ceny naprawdę w porządku. Pozdrawiam Gruba, to co że gruba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :))) Wiem o drugim koncie ŻANETTY33 , bo tam kupowałam w opcji kup teraz , bo nie lubię czekać długo , jak zobaczę fajny ciuszek :) A ta druga marynareczka też fajna , zresztą lubię firmę ESSENCE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Cześć Dziewczyny!"Okrągła jak balon" - masz dobry gust.Może ja nie ryzykowałabym takiego kapturka ,bo jestem mało odważna,ale nie znaczy to,że mi się nie podoba.Dopiero od niedawna pod wpływem programu na TVN Style "Jak się nie ubierać" spojrzałam krytycznie na swój styl ubierania a raczej jego brak.Nie naśladuję ich bezkrytycznie ale podpatruję i próbuję skorzystać z pomysłów.Wywaliłam prawie wszystkie swoje ciuchy i zaopatruje się stopniowo w nowe.Coś z Allegro (nowe i fajne używane),coś Ulli Popken (zwłaszcza promocje),teraz czekam na Bon Prix.Zdarza mi się jeszcze popełnić jaki błąd,szczególnie w rozmiarach.Jakoś ubranka Ulli Popken w rozmiarze 50/52 są na mnie za duże a nie odważyłam się kupić 46/48.Brakuje mi w ofercie tej firmy 48/50.Będę musiała trochę pozwężać,ale krawcowa ze mnie marna. Mam jeszcze pytanko- gdzie można kupić botki-kozaczki o obwodzie cholewki tak ok.48?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka:))) Dzięku Tubisiu , ja też nie jestem odważna w ubiorze , ale jeśli mi się coś podoba , to koniec - muszę to mieć !! A później w konfrontacji z kumpelkami okazuje się , że mam świetny ciuch , a to poprawia mi humor na cały dzień !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Cześć dziewczyny, ale upał :( To dla XXXL ek średnia wiadomość. Tubisiu jak możesz nawet myśleć o botkach jak na dworze tyle stopni. Toż to w japonkach gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny nie udzielam się na topiku ale podglądam was systematycznie od samego początku. też jestem xxl wiele powodów złożyło się na ten fakt, nie czuję się z tym świetnie co jakiś czas podrywam się do walki gubię rozmiar albo dwa i po kilku miesiącach naprawdę rygorystycznej diety przychodzi mega stresior kryzys i znowu rozmiar 44/46 w ciągu np miesiąca. chudy tego nigdy nie zrozumie powie żryj mniej jak by to było takie proste. ale do rzeczy odwiedziła mnie niedawno przyjaciólka ze szkolnych lat rzadko widywana z powodu odległości. od matury rozmiar 38 tak ma chociaż nic w tym celu nie robi, je tak jak ja albo i więcej i głupiej. i jest szczupła poprostu tak ma. ale poza piękną figurą: odrosty na włosach takie że ja zrobiłabym je 3-4 miesiące temu, zapuszczone czarne pazury na kończynach, włos byle jak w kitkę, dżinsy i powyciągany podkoszulek. ja w swoich naprawdę przemyślanych ciuchach, pasującej biżuterii mytych codziennie włosach, pazurkach robionych na francuza i w ciele co prawda grubym ale wydepilowanym, pilingowanym i balsamowanym systematycznie czułam się jak bogini. myślę że tak trzeba trzymać co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
wszelak - fajnie ,że napisałaś. Dla wielu ludzi , osoby otyłe kojarzą się z zaniedbaluchami, twierdzą że zapuściły się więc są grube, ale to nieprawda. Cieszę się,że napisałaś, że mimo swojej nadwagi dbasz o siebie jak prawdziwa kobieta :) bo w końcu nią jesteś. Wiele z nas chciałoby być szczuplejsze, z różnych przyczyn nam to nie wychodzi, ale ważne jest że dbamy o siebie :) Dla wielu mężczyzn nie ma nic przyjemiejszego niż pachnące, ładne i mięciutkie kobiece ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka:)) Bardzo mądre spostrzeżenie Wszelak , ja wróciłam z weekendu od znajomych i mimo iż mam 2 razy większą wagę od babeczek , to one pytały ,gdzie kupiłam takie fajne wdzianko oraz zachwalały mój lakier do paznokci ,świetnie dobrany kolorystycznie. Tak więc masz rację , można być i czuć się wyjątkową kobietką , niezależnie od ilości kilogramów :) Jak dobrze się czujemy ZADBANE i w fajnych ciuchach ,to wzrasta nasza atrakcyjność - także umysłowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram wszelak! Mnie tez czesto dziwia na ulicy dziewczyny czy kobiety szczuple ktore kompletnie o siebie nie dbaja ,chodza w byle ciuchach porozciaganych ,niemodnych ..... przetluszczone wlosy ,zdrapane paznokcie....nie potrafia docenic jakie maja szczescie ,ze maja swietna figure i nie umieja jej wykorzystac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella-donna -- otóż to nie doceniają tego, że są szczupłe, bo nie wiedzą jak to jest być grubym. Też mnie zawsze zadziwiają takie laski. Przecież szczupła dziewczyna ma więcej możliwości - łatwiej jest jej znaleźć fajne ciuchy i dobrze wyglądać, a niektórym to chyba się wydaje, że jak są szczupłe, to już nic innego nie muszą robić, bo i tak dobrze wyglądają... i tu się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny temat
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjeeejjjejejejej
dziewczynki ratujcie ja nosze rozmiar 46 ale czasami sie niemiszcze i poszukuje czegos na wesele mam wesele kolegi za 3 tygodnie co moge kupic i gdzie? szyja takie rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubbaska
Dziewczyny rozmiar 52 to ile w biodrach i pasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
rozm. 52 Biust 118-123 cm Pas 103-108 cm Biodra 125-129 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , pierwszy raz udzielam się w tym temacie ale od dawna was obserwuję.Sama noszę rozmiar 52 i wiem jak ciężko jest kupić coś fajnego. w mojej okolicy nie ma żadnego sklepu z takimi rozmiarami.Zazwyczaj kupuję na allegro i od czasu do czasu jeżdżę do Niemiec, tam mój rozmiar to standard i nie ma żadnego problemu z kupnem czegokolwiek. W tą sobotę wybieram się do Poznania i może któraś z was wie gdzie można kupić tam fajne ciuszki w dużych rozmiarach. Browary , Kupiec i M1 znam ale może jeszcze gdzieś jest fajny sklepik. Mam 30 lat i nie chcę ubierać się jak stara baba:).Pozdrawiam wszystkie puszyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka:)) witajcie wszystkie obserwatorki !!! A do Niemiec jeździsz na wyprzedaże , czy tak ogólnie .Bo słyszałam , że latem są świetne wyprzedaże w Berlinie - czy macie wiedzę na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
Wiecie,że te ciuchy są ładne,ale troche za drogie,nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Które ciuchy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
Te z allegro,podobają mi się,ale troche drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Często trafiają się prawdziwe perełki za grosze i moim zdaniem zawsze można tam znaleźć coś ciekawego za niewielką cenę. Trzeba tylko poszukać, albo skorzystać z uprzejmości dziewczyn, które wynajduja tu czasem cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Kurcze, mi też wydaje się że nie jest drogo. Mam do porównania sklepy, to poniżej 80 zł nic nie znajdę. Na allegro naprawdę można się obkupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Moim zdaniem ceny są różne , ale ZDECYDOWANIE tańsze niż w sklepie . Zwykłe bawełniane bluzki / topy w sklepie w dużym rozmiarze kupowałam około 40 zł , to na allegro nowe z metką i dużo ciekwasze kupuję około 8-10 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilali11
witam dziewczyny jestem niczego sobie kobitka ale puszysta :) w poszukiwaniu sama nie wiem czego trafiłam na to forum z tym wontkiem :) i jeśli macie ochotę możecie zerknąć na moje aukcję na allegro teraz lato więc jest ich mało ale zawsze staram się mieć ich więcej mam fajne ciuszki dużo dostaje od rodzinki z zagranicy sporo po sobie teraz mam rózne aukcje ale właśnie wystawiłam na sprzedaż fajne spodenki bojówki POLECAM są nowe niestety dla mnie za duże noszę 52 a te są 54 oto link do aukcji :) http://www.allegro.pl/item219373046_dla_puszystej_george_52_54.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie tylko patrzę
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×