Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość majkamarzycielka@gmail.com
diotorka napisz do mnie emaila pogadamy odnośnie otwarcia tego typu sklepu Powodzenia Mayka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
Lumpeks a właściwie sklepy z używana odzieżą będą coraz modniejsze. Bo jest coraz mniej pieniędzy na rynku. Właśnie rozważam otwarcie takich sklepów ale TYLKO z markową odzieżą Co myślicie to dobry pomyśl? To lepsze niż ALLEGRO i mniej kłopotu. A może któraś z Was jest zainteresowana takim biznesem? To napiszcie do mnie. Pozdrawiam Mayka. majkamarzycielka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timka2010
ja mam trochę dużych ciuchów choć w większośći to małe rozmiary ale bywają duże i sliczne zapraszam na stronkę z a p a r a w a n e m . p l lub na rynek dębnicki (w krakowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymiarowa
Zapraszam wszystkie niskie, wysokie, puszyste i szczupłe osoby do odwiedzenia nowego portalu www.nasz-wymiar.pl Jest to miejsce stworzone dla ludzi wyjątkowych i nieprzeciętnych. Mamy dla Was wiele ciekawych artykułów, listę sklepów z odzieżą w nietypowych rozmiarach, forum dyskusyjne, przestrzeń randkową gdzie dobierać się możemy według wymiarów(każdy znajdzie kogoś dla siebie:D). A w styczniu dla wszystkich zalogowanych darmowa impreza integracyjna. Zapraszam www.nasz-wymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymiarowa
Zapraszam wszystkie niskie, wysokie, puszyste i szczupłe osoby do odwiedzenia nowego portalu www.nasz-wymiar.pl Jest to miejsce stworzone dla ludzi wyjątkowych i nieprzeciętnych. Mamy dla Was wiele ciekawych artykułów, listę sklepów z odzieżą w nietypowych rozmiarach, forum dyskusyjne, przestrzeń randkową gdzie dobierać się możemy według wymiarów(każdy znajdzie kogoś dla siebie:D). A w styczniu dla wszystkich zalogowanych darmowa impreza integracyjna. Zapraszam www.nasz-wymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petit paris
w Poznaniu polecam lumpeks Petit Paris, jest tam caly regal dla wiekszych Pan z bardzo modntymi i duzymi ubraniami, w ogole nie zniszczone, kazda znajdzie cos dla siebie, do tego ladny sprzedawca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petit paris
zapomnialem napisac gdzie to jest, ja trafilam tam od znajomej, ktora mieszka obok. jest to na rogu Dlugiej i strzałowej, mozna na google maps znalezc. pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki,ja mam swój ulubiony sklep w Słupsku na Targowisku na ulicy Wolności na 1 piętrze nazywa się MODA XXL ... noszę rozmiar 54 a tam zawsze coś ładnego mi panie dobiorą zresztą pracuję w biurze to muszę się dobrze prezentować :) Ostatnio kupiłam tam śliczną sukienkę i bolerko bo szłam na party karnawałowe i jestem bardzo zadowolona , pozdrawiam wszystkie puszyste, aha i odradzam chodzenie po lumpeksach dziewczyny bo same szmaty tam sprzedają aż wstyd nosić , my kobiety musimy o siebie dbać niezależnie od rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balownica:)
w C&A wiem bo kiedys tez tam kupowałam(ale juz nie musze :D ) i tam mozna znalezc cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewenement338
Zapraszam do mnie, ciuszki w dużym rozmiarze i dobre gatunkowo. Są czyste i pachnące, niektóre nowe, zapraszam serdecznie. Jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą ciuszków to chętnie obgadam sprawę: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2794684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatifffffffffff
Takie staniki mozna zalozyc na glowe, bardzo ladnie i efektownie sie prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2011
Wstąpcie do butiku bodajże Hypnose w Kluczborku mają rozmiary dla Nas do 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehihi
IDZICIE DO FABRYKI SPADOCHRONOW, GRUBE LOCHY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline_886
Co do ciuchów to raczej nie ma problemu. W H&M mają cały dział dla rozmiaru powyżej 44 więc zawsze coś dla siebie znajdę :) Gorzej jest z bielizną bo tej nie można tak łatwo dostać. Mam miseczkę H a w sklepach niestety max D. Na szczęście znalazłam bardzo dobry sklep w necie - krisline.com . Nie dość, że mają bardzo dużą rozmiarówkę to jeszcze piękne modele :) nawet pokusiłam się na gorset :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×