Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość troche tu niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
heheh chyba ci facet ostatnio nie dogodził i nie masz sie na kim wyzyc,wiec tu zajrzałas.Po co tu w ogole zajzałas ,prosil cie tu ktos?chyba nie .Uwarzaz ze tylko chude potrafia o siebie zadbac??Gdybys miała kogos co m wiecej kg od ciebie to bys tak nie pisała,ale ty zyjesz w swiecie gdzie sa same laleczki barbi i ty chyba tez do nich nalezysz .Nie potrafisz szanowac ludzi ,zal mi jest Ciebie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
do ja sobie tak tylam- no wlasnie takie osoby jak ty szanuje i podziwiam:)bo kazdej z nas moze zdarzyc sie przytycie ale dbanie o siebie i pozbywanie sie kg jest tez dbaniem o swoje zdrowie...a wciskanie sobie ze grube czyt.otyle jest piekne to iluzja...ani to ladne estetyczne ani zdrowe ....wrzucanie w siebie pustych kalorii z kolejnym batonikiem a potem przezywanie gdzie tu kupic cos ladnego i wieeeeelkiego jest glupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie tak tyłam
hehehehe no fajnie że podziwiasz ale prosze nie bądź taka "sroga" dla grubasów każdy ma to na co godzi się! aaaa i nie każdy grubas jest brzydki, uwierz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
myslicie ze jesli ktos dba o siebie jest pusty i koniecznie musi to byc laleczka barbi??rozczaruje was-ja nia nie jestem, jestem normalna kobieta pracuje studiuje ale mam czas na to zeby cwiczyc i zdrowo sie odzywiac i jesli ktos chrzani ze nie ma czasu bo to bo tamto to jest zwykle lenistwo....czas ma sie na to na co chce sie go miec,a jak widze takie oblsene zapuszczone baby szukajace w poplochu ciuchow gdzie sie da to nawet nie jest mi ich zal bo 2/3 z nich sa grube z wlasnej glupoty....mozecie okreslac mnie roznymi epitetami a wszystkie wynikaja z jednego- z tego ze nie umiecie przyjac do wiadomosci smutnej i gorzkiej prawdy ze wygladacie jak szafy....i nic z tym nie umiecie zroci,a jesli nie chcecie to tym bardziej dziwne:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie tak tyłam
hehehehehe masz rację, tyjemy na właśne życzenie ale nie musisz być taka "zajadła" zawsze uważałam że więcej świata "naprawimy" uśmiechem i zgodą niż naskakiwaniem na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
matko ale nakrzyczałyście każdy ma prawo do swojego zdania i życzę największej krzykaczce dużo szczęścia w roz.xxxxxxxxxxll ....życie zweryfikuje kogo trzeba zgnoić,zgnębić za to jakim jest człowiekiem a nie za to jak wygląda pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
ocho !! ...to tu się nieźle powyrabiało ... Topik jest o ubieraniu , więc inteligentne kobiety moga się domyśleć , iż GRUUUBE BABY chcą i mogą ubierać się modnie . A wszystkim szczupłym radzę powstrzymać się od złośliwych komentarzy , urodzicie dzieci i jeszcze na tym topiku poszukacie cennych rad , gdzie ubrać się fajnie i modnie za nie wybujałą kasę ..bo przecież my też nie urodziłyśmy się w rozmiarze XXXL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...sama jestes odrobine niedouczona, owszem nikt sie nie rodzi grubym ale rodzi sie z taka czy inna przemiana materii. Przykre jest to, ze jestes szczupla uwazasz za powod zeby czc sie kims lepszym od nas - jz od tego niedaleko do zamkniecie grubych w odosbnieniu- zeby nie razily twojego zmyslu estetycznego. Mam faceta, ktory kocha mnie do szalenstwa, poznal mnie gruba i taka sobie wybral - nie ma szcvzuplej na boku. Aja ostatnio schudlam 4 kg :) - i zamierzam trwac w postanowieniu. Od przyszlego tygodniea zaczynam chodzi na silownie -dziewczyny, ytrzymajcie kicuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Belleteyn_ tak trzymać !!:) martap1- dzięki za link zaraz wpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszka Okruszka
Czesc ja tez naleze do XXXXXL,pol prawie zycia marzylam by schudnac,ale stwierdzilam,ze nie bede sie tak katowac(juz nie o fizycznosc,a psychike chodzi),postanowilam zaakceptowac siebie jaka jestem. Tylko teraz by tak naprawde dobrze poczuc sie w moim ciele,iczuc sie atrakcyjną puszysta kobitka,chcialabym tezsie ubierac calkiem inaczej. W chwili obecnej moja garderoba jest uboga,skalda sie z wyciagnietych swetrow,dzinsow(glownie spodnie) Zaproponujcie cos,w czym moglabym poczuc sie kobieco i w koncu poczuc sie atrakcyjniejsza Mam bardzo duzy biust,wiem ze niektore z was powiedza ze powinnam sie cieszyc,ale przez niego czuje sie wielka.Cycki mi sie rozchodza troche na boki(haha,serio)wiec optycznie wydaje sie szrsza,a jakzaloze biustonosz ktory przyblizy je do siebie,to znow mam zderzaki,ze nie widze przez nie wlasnych stop. Poradzcie dziewczyny co nosic,moze jakies ciekawe stronki. Potrzebuje propozycji na nowa mnie.Od bielizny,po kurtki i buty. P.S.Lubie ubierac sie na sportowo,na codzien,ale sa sytuacje ze potrzebne mikreacjewyjsciowe(tj.imieninki itp.) A i cos nienajdrozszego,bo mam ograniczony budzet.:-) Wszystkim przychylnym dziekuje z gory za pomoc,pozdrawim. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszka Okruszka
Ach jeszcze ku scislosci,"marzylam"nie oznacza ze nic nie robilam z moja otyloscia.Do 18r.zycia bylam wrecz chuda,po ciazy roztylam sie mocno(30kg nadwagi),potem juz tylko diety,diety itd. Potrafilam zgubic z 23kg,le dopadalo mnie yoyo,mam tez to uwarunkowane genetycznie,oradz dziedziczna cukrzyce(co nie pomaga mi w chudnieciu). Zaakceptowalam juz siebie,bo nie chcetracic zycia na wieczny placz i lament,oraz na wieczne wzloty i upadki. Ale do pelnego szczesciapotrzebna mi.....fajna garderoba :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez z Poznania.:-D 🖐️ Kiedys byl Adler w M1,co prawda drogo(jak dla mnie),ale tam byl jako taki wybor,a teraz...juz nie wiem gdzie. Najlepiej szukac po lumpexach,ale nie znam takich z naprawde fajna odzieza dla puszkow.A moze ty sie orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Witam nowo przybyta kolezanke:).Jesli chodzi o ciuchy to zajzy do sklepu'Duzy rozmiar'tak sie chyba nazywa ten sklep:)moze cos akurat cos znajdziesz dla siebie.Jest on na Głogowska na przeciwko Parku willsona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
22 latka gdzie jest ten sklep vera moda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witaj Puszka Okruszka jak przejżysz pare stron do tyłu to znajdziesz kilka świetnych linków ,mamy tu super dziewczyny ,potrafią wyszukać ciekawe ciuszki od bielizny począwszy, a i doradzą u kogo mozna spokojnie kupić jak zauwazyłaś buszujemy po allegro i zamawiamy z katalogów pewnie też skorzystasz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Czesc Dziewczyny:-) Belletyn powodzenia zycze, ja od czerwca chodze na silownie i waze 18 kg mniej;-) + dieta i .... czuje sie swietnie, mnie sie wydaje ze wciaz tak samo wygladam, ale wszyscy dookola widza wieeelka poprawe:-D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Cześć dziewzyny :) Dawno mne nie było, ale się naraobiło :D Boże jak czt\tałam te kąśliwe uwagi tej kobiety, to aż strach pomysleć że takie potwory chodzą po świecie... i jak widać nie trzeba być GRUBYM aby byc potworem :P Współczuję tej kobiecince tak wąskiego horyzontu... a do puszki okruszki, witam cię serdecznie. Jśli mogę ci poleić to na allegro jest super babeczka, która sprzedaje rewelcyjne ciuszki: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2323858 Kupuję u niej mnóstwo rzeczy i jeszcze nie załowałam zadnego zakupu. A naszej koleżance zaręczonej STO LAT W MIŁOŚCI i ooogromne gratulacje !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bardzo tu milutko,a ze kilkoro zlosliwych sie znajdzie,to normalka,ja juz przywyklam do tego.Jak fajnie tu poprzedniczki napisaly,ze niejedna z tych\"milusinskich\"moze tu po ciazy trafi na testronke.:-) Ja tez 10lat temu bym nie pomyslala ze bede tak gruba... Dzieki za stronke na alegro i de sobie poprzegladac .:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz chociaztak, ze kiedys tam bylas szczpla. Ja nigdy w vcalym zyciu. Zawsze maialam mniejsza lb wieksza nadwage.Najpierw symboliczna, a potem coraz wieksza i wieksza. I niech mi ktos powie ze nadwaga nie jest dziedziczna - cala moja rodxzina ja ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej :) Podobnie jest u mnie , raz mniej , raz wiecej , ale za dużo zawsze...kiedyś się tym zamartwiałam , popadałam w depresję , a teraz pogodziłam się z tym , że tak musi być :) Oczywiście to nie znaczy , że nie dbam o zdrowie , wręcz przeciwnie , nawet pomalutku spadaja mi centymetry , ale nie robię tego na siłę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj musze się pochwalić...kupiłam sobie śliczne spodenki 3/4:) w H&M za 59zł:) troszke dużo, ale to i tak były najtańsze takie spodnie jakie znalazłam w Poznaniu...a poza tym- czasami można zaszaleć:) no i teraz tylk czekam na zime, kiedy założe moje kozaczki i te spodenki:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Gratulacje :) oj ja też ostatnio zaszalalam na allegro :) odrazu mam lepszy nastrój !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba łydka
cześć dziewczyny :) mam do was małe pytanko. mam "troszkę" grubszą łydkę i w związku z tym mam problem z kupieniem kozaków na zimę. do tej pory chodziłam w butkach za kostkę albo w takich mniej więcej do połowy łydki. ale teraz bym chciała takie dłuższe, przed kolano (a jestem wysoka - 182 cm). wiecie może gdzie w Warszawie znajdę ładne kozaki, które będa odpowiednie dla grubej łydki? allegro odpada, bo nie kupuję rzeczy, szczególnie butów, bez mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowe kozaczki
ja mam ten sam problem z łydka :( myslalam nad wciaganymi kozakami takiemi bez zamka ale takie to znow na zime sie nie nadaja tylko na jesien czy wiosne bo sa zrobione z cienkiego materiału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Hej dziewczyny, kozaki na grubsza lydke mozna kupic w sieci sklepów Apia. http://www.apia.pl/nasze_sklepy.htm Zapraszam na stronke tej firmy, mozna zobaczyc co oferuja. Sama mam grubsza lydke i kupilam piekne oficerki czarne wlasnie w tym sklepie, o czym zreszta pisalam juz wczesniej na tym forum. :) Zycze udanych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
Apia- fajny sklepik ale ceny niestety wysokie:( ja kupiłam na Panoramie, skórzane oficerki za 300 zł:) zresztą tez już pisałam o tym na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×