Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość alllllegrowiczka
Witam serdecznie ponownie, zaczynam wystawiac ciuszki na allegro jak pisalam wczesniej, ruszyla dzis pierwsza aukcja :) dla przypomnienia sprzedaję ciuchy mamy ktora zeszczuplala 25kg a szkoda zeby ciuszki wisialy dalej w szafie, sa to rzeczy kupione w Niemczech, z czasem pojawia sie nastepne aukcje P.s. sprzedaję tylko prawie nowe rzeczy tzw. wierzchnie i okazyjne, zalozone doslownie kilka razy, bardziej noszone zostaly juz rozdane w rodzinie Pozdrawiam i zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Bella-Dona dzięki za namiary, a kupowałaś może u zanetta3 ? Dla mnie fantastyczna obsługa :))) Do ciuszkiXL też zaglądam, ale ciuchy mają bardzo podobne a ceny dużo droższe więc niestety nie na mój portfel :( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alllllegrowiczka
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka1990
kurcze mam dopiero 17 lat a jestem przy tuszy w czerwcu mam wesele i nie moge kupic sobie jakiejś odpowiedniej sukienki bo wszystko jak jest większe to jest dla starszych pań a wiadomo nie ubiore się jak starsza pani prosze doradzcie mi coś ... co mam robić ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupowalam u Zanety3 a u ciuszki xl moze ze 3 razy bo udalo mi sie taniej upolowac-wlasciwie to tylko kupowalam tam spodnie,u niej faktycznie jest zaj...e drogo bo aukcje sa okupowane i wywindowane ceny ale trzeba przyznac ze towar pierwsza klasa i bardzo mila osoba..... alllegrowiczko zle wkleilas link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
elewinko > mogę polecić Ci zakupy przez allegro ,ale musisz kupować z osobą dorosłą bo tylko taka może zarejestrować się w serwisie. Już mało czasu zostało, więc warto się pośpieszyć. Tam w wyszukiwarce podajesz swój rozmiar i szukasz :))) Możesz kupić coś nowego lub coś używanego. Wszystko zalezy od grubości portfela. Ja szczerze polecam zakupy u zanetta3 . Jest SUPER SPRZEDAWCĄ (więc napewno Cię nie oszuka) ma również z tego co się orientuję rozmiarówkę od 42 aż do 60 więc tak naprawdę nie ma osoby która sobie czegoś nie znajdzie. Bella-dona > właśnie za dobry towar to warto czasami zapłacić. Każdy zresztą musi znaleść też firmę ubraniową w których ubraniach dobrze się czuje. Dla mnie fenomenem są ZIZZI, KIABI, ESSENCE, EAST COAST oraz NEXT. Są to firmy sprawdzone, ubrania po kilku a nawet kilkunastu praniach są jak nowe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam i wklejam dobrego
no i znowu cos nie tak, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka1990
dzięki bardzo .... ale na tym zllegro nie moge znaleść tej jak możes to napisz mi stronke albo link na jej ubrania które ma wystawione z góry dziękuje i wielkie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
boska kurteczka !!!! Zazdroszę Ci okrutnie. Mam do was pytanie dziewczyny odnośnie tego staniczka. Czytałam wcześniej że polecałyście zakupy u dany5555 ale czy nie uwazacie że jak na staniczek używany to jednak cena jest przesadzona ??? podaję link http://www.allegro.pl/item199419791_lejaby_80b_80b_prosto_z_francji_wanilia_.html Pozdrawiam , u mnie też ponuro i zaraz będzie padać :( P.S Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :) w końcu wszystcy nimi jesteśmy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle wklejony link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka1990
to co że gruba .... dzieki bardzo bardzo fajna sukienka tyle że nie ma na mnie rozmiaru jest 46-48 albo wogóle 52-54 i albo jest za mała albo za duża... jak myślisz jak kupie tą 46-48 to sie zmieszcze ???? ja za zwyczaj kupóje rozmiar 48-50 ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Witajcie kochane!Wiele radości życia z okazji Dnia Dziecka, bo każda z nas jest czyimś dzieckiem.Ostatnio znalazłam w Internecie nowy sklep : puszystapolka.pl Może nie mają bardzo dużo,ale są takie rzeczy,jak sprzedaje pani na"CiuszkiXXl".Porównajcie ceny podobnych ubranek.Nie ma licytacji.Kupujesz za tyle,ile wycenione.Ciuszki są nowe.Pozdrawiam moje piękne,a szczególnie Malagę73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Dzięki za życzenia :) Z tą aferą o Tubiściach pewnie nie masz lekko, choć dobrze że jesteś PO :)) Elewinko > napisz do tej Pani przez aukcję która Ci się podoba, podaj swoje wymiary, ta Pani jest tak miła,że napewno Ci doradzi. Mi odradziła dwie rzeczy, jak miałam wątpliwości. Naprawdę szczerza osoba! Dzięki za stronę do puszystej. Zaglądałam. Troszkę słabej jakości zdjęcia. Ale lubię ciuszki zizzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka1990
acha dzięki napewno skorzystam pozdrawiam wszystkich a w szczególności buziaki dla niej :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka1990
naprawde ta firma zizzi jest zaje fajna super ciuszki dziękuje za doradzenie i chyba zamówie tą sukieneczke co mi się tak bardzo podoba pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu super marynara
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=199983538&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E i tu http://www.allegro.pl/item201745067_zizzi_elegancki_nowy_zakiet_rozowy_50.html http://www.allegro.pl/item201877795_hm_b_b_lniany_zakiecik_dla_puszystej_54.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie tylko patrzę
:) dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×