Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny. Przeczytałam że polecacie sklep internetowy Puszysta Polka. Ja ostatnio tez na niego trafiłam i zamówiłam tunikę. Trochę sie bałam jak będzie wyglądać, bo zdjęcia faktycznie nie za ciekawe, ale muszę powidzeieć że zostałam miło zaskoczona. jest po prostu super. Kolory ładniejsze niż na zdjęciu. Teraz zamówiłam jeszcze spodnie. mam nadzieję że bedą tak samo fajne jak tunika. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Mam wrażenie że te Panie się połączyły, jednej ewidentnie styl opisu, z drugiej zdjęcia, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nasladownictwo udane ale to inne osoby.....za to taniej niz u tych wyzej wspomnianych niedawno na jakiejs stronie ciuszkiXl weszlam na ich strone internetowa i Pani pisala ze nosi sie z zamiarem a wlasciwie jest w trakcie realizacji tworzenia sklepu internetowego gdzie beda stale ceny do kupna od razu i wchodzac dzis na puszystapolka.pl pomyslalam ze to moze ona (bo tez Pani Monika) ale nazwisko, miejscowosc sie nie zgadza ,chyba ze to ktoras z kolezanek tworzy pod swoim szyldem ,tak czy siak obie wywodza sie z allegro ,wychodzi na to ze niedlugo moze ruszyc sklep internetowy(oprocz allegro) od ciuszki XL dla nas lepiej by bylo bo te ciuszki beda taniej niz w wyniku locytacji,juz teraz mozna zobaczyc ze niektore rzeczy na puszystapolka.pl sa duzo tansze niz po licytacji na allegro,co prawda wybor maja malutki ale to chyba poczatek? nie wiem od kiedy istnieja.....mam nadzieje ze asortyment sie powiekszy. natomiast u ciuszkiXL chcialam dzis zerknac jeszcze raz na zapowiedz tego sklepu intern. ale nie moge tego znalezc a wstepna stronka ktora wtedy widzialam zawierala rozne ciekawostki ,listy czytelniczek...nie moge teraz tego znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) U CIUSZKÓW nie kupuję z prostej przyczyny , zawsze polowałam i ceny były nie przebicia , ale mojej kumpeli udało się taką bluzkę kupiła http://www.allegro.pl/item196851420_nowa_fantastyczna_beige_brown_2w1_zizzi_xxl_48.html a u ciuszków kosztowała http://www.allegro.pl/item199457982_zizzi_rewelacyjna_nowa_bluzka_tunika_na_lato_48.html więc myślę ,że zależy u kogo się kupuje , ale można kupić coś cholernie okazyjnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka8888
wow !!! ja pierdzielę ale różnica !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszysta polka to sklep pani, która kiedyś na allegro sprzedawała pod nickiem XeLka_sklep i PuszystaPolka_pl. . Wiem bo kupowałam u niej parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tez widzialam te sama bluzke na dwoch innych aukcjach i bylam w szoku ze taka roznica w cenia! co do sklepu Puszystapolka to moze kupowalyscie juz cos tam,a dlaczego oni maja taki maly asortyment sa juz kilka miesiecy ale malutko tego maja :( sprzedawcy na allegro maja duzy wybor i cudenka dlaczego oni tego nie maja?jestem troche zdziwiona i ...rozczarowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Witaj ! Właśnie się tak zastanawiałam,że w sumie to ryzyko tak kupić jak się kogoś nie zna, bo na allegro to w razie czego negatyw, a tam? Słaby wybór i co gorsza, strasznie wolno mi się tam strony otwierają :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Wczoraj byłam w nowootwartym ciuchlandzie -choć muszę przyznać , że nie lubię chodzić po sklepach , ze względu na brak czasu w ciągu dnia, i udało mi się kupić 2 letnie topy , dobre gatunkowo , ale zwykłe , ale widziałam też spodnie jeansowe - to cena jak z kosmosu -tyle ,co na allegro nowe z metką !!! Więc jestem zaskoczona-kto to wycenia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj \"to co że gruba\". Nie wiem na jakiej przeglądarce otwierałaś stronę \"Puszysta Polka\". ja korzystam z opery i wszystko działą ok. A co do wiarygodności to jużkupiłam już dwie rzeczy z tego sklepu i wszystko było ok. Przede wszystkim bardzo szybko bo dwa dni po zamówieniu i wszystko tak jak w opisie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
dzięki , spróbuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie boje sie sklepow internetowych ,sporo z nich korzystam i nie narzekam,na allegro tez duzo kupuje ,moim zdaniem a na allegro jest bardziej niebezpiecznie bo handluja przypadkowe osoby(poza firmami) a sklepy internetowe chyba sa pod jakims nadzorem,tzn. zeby go zalozyc trzeba spelnic mase wymogow-tak mysle....... co do puszystejpolki to nie wiem jaki oni interes robia na tych kilku ciuchach i szkoda ze nie ma ich juz na allegro(przynajmniej pod tymi nickami ktore ktos tu podal),powibnien ten ich sklep dzialac rowniez w ramach allegro jak robia to inni mieliby wiecej chetnych,ja tak trafilam na sprzedawce-sklep on-line soczewek przez allegro -kupuje u nich w sklepie internetowym gdzie mam przejrzyste wiadomosci o stanie towaru na magazynie-nie musze prosic o wystawianie np.danej mocy soczewek na allegro bo nie maja wszystkich wystawionych ,tak wiec wyczailam ich na allegro a zakupy robie w sklepie on-line i sobie chwale co do tych cen kosmicznych w ciucholandzie-ja akurat nie bylam w takim drogim choc wiem ze sa ,w moim sa ceny w granicach kilka -kilkanascie zlotych i czesto kupuje prawdziwe cudenka za to zadziwia mnie wciaz allegro gdzie ceny to dopiero dochodza do absurdalnych! szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki sukienke na lato potzrebuje typ gruszka bardzo was prosze jakbyście coś widzialy na allegro rozmiar 42 to dajcie znać błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Hej dziewczyny!Znalazłam ostatnio na Allegro nowych sprzedawców.Nowych - w sensie mojego odkrycia a nie w sensie niedawnego rozpoczęcia działalności.Oto ich namiary : Anna3105 , aneta_moda , modna-xxl , niszencja , net_house .Kupowałyście już może coś u nich?Mogłybyście podzielić się opinią o towarze i sprzedających?Pozdrawiam orzeźwiająco z gorącego Olsztyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatorka
Hej dziewczyny ! Wkrótce zamierzam otworzyć sklep dla nowoczesnych pulchniejszych dziewczyn, mają być niebanalne ciuszki, często w pojedyńczych egzemplarzach, i .... ... poszukuję ładnej nazwy :) A ponieważ czytam Was regularnie, to wiem że możecie mieć jakieś fajne pomysły . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie popelnij gafy jak
ta wznoszona na ołtarze puszysta_polka.... litości! puszysta to może być kołdra, a bab jest po prostu GRUBA :o Moim zdaniem nie musisz koniecznie szukać nazwy związana z nadwagą "CiuchyXXL", zaproponowana "puchatka" (swoja droga nie tlyko infantylne ale najzwyczajniej glupie)...moze coś od nazwiska, może poprzeglądaj słowniki np. łaciny i poszukaj słowa pięknego w znaczeniu (nazwa będzie tajmenicza przy okazji)? nie kombinuj na silę...jesli ma byc to sklep internetowy to rpzede wszytskim KROTKA i latwo wpadajaca w ucho. jesli nazwa bedzie obcojezyczna to bez trudnych pisowni - jesli ktos ki=dys bedzie chcial cie psozukac przez google (bo wie, ze dzwoni ale nie wie w ktorym kosciele) to podwojne i, e czy inne cuda mu w tym nie pomogą (mistrzostwo pisownia=wymowa) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatorka
Witajcie ! Dzięki, naprawdę każdy pomysł się liczy. Sklep ma być tradycyjny, tylko ciuszki niebanalne XXL ;)) Gdyby jeszcze coś Wam wpadło w ucho to piszcie. Może jest jakiś w Waszym mieście. Tak sobie myślę,że dobrze byłoby mieć jeszcze dodatkowo buty też w większej rozmiarówce. Myślicie,że to dobry pomysł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_8803
Heja kobitki :) czy nie wiecie może gdzie można znaleźć, oprócz internetu;), sklep Zizzi ?? Może w Warszawie? Prosze o odpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamata
BERTA może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Witam ! sklepu zizzi nie ma w Polsce Pozdrawiam p. s Moze być EUROMODA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze, odnosnie sklepu, PLUMP? po angielski znaczy to pulchana a slowo samo w sobie niezwykle mi sie podoba, nie wiem czemu :) niestety nie mam czasu poczytac tego, co piszecie bo obecnie mam sesje a 23.06 wyjezdzam pod Belfast. z tego calego sesyjno-wyjazdowego zamieszania, stresu i w ogole chudlam ostatnio 5 kg :) jak tylko bede miala czas to poczyta sobie Wasze posty, a czas pewnie bede miala dopiero w UK. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Trzymam kciuki za sesję. Ja też chcę schudnąć !!! Dzisiaj założyłam spodnie w których dawno nie chodziłam i ciężko mi było się zapiąć. Najbardziej było mi wstyd, jak je sobie wyprasowałam (mąż cierpliwie na mnie czekał) poszłam je założyć do drugiego pokoju, dopinam się , dopinam... i za chwilę przysżłam z drugimi spodniami jak gdyby nigdy nic :P. Jestem ciekawa czy mój mąż nie zauważył że prasowałam czarne i włożyłam beżowe ???!!! A może nie chciał mnie ranić? Tak czy siak , kolejny raz uświadomiłam sobie że jestem gruba.... ... to co że gruba oczywiście. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×