Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

witam serdecznie wszystkie xxl-ki! Niedługo ( prawdopodobnie we wrzesniu) otwieram sklep z odzieżą w dużych rozmiarach, bedzie to sklep w moim mieście ale i sklep internetowy, w związku z tym mam do was pytanie/prośbę. Czy mogłybyście napisać wasze propozycje cen, jakie ceny by was satysfakcjonowały?Chodzi o ceny głownie bluzek, tunik, spodni, spodnic, sukienek, kurtek:) Będę wdzieczna za każdą opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam sklep netowy, na ktory przypadkowo wpadlam:) www.zielono-mi.pl :) moze znajdziecie cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , mam do Was pytanie , czy w Niemczech są sklepy Zizzi?? Z tego co wiem w Polsce ich nie ma ale być może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie tylko patrzę
Witaj! W Niemczech nie ma, jest za to kilka w Belgii , dokładna lokalizacja na stronie www.zizzi.dk W Polsce spotkałam się z OUTLET em ZIZZI i innych większych zachodnich ciuszków w Białej Podlaskiej. Same firmowe ciuszki w dużych rozmiarach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Klaudia___
jak dla mnie okropna i trochę staromodna, za ta cenę mozna poszukac czegos bardziej oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
mi się też nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Hej Kobietki! A co myślicie o takich zestawach ciuszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam sklep bakuni i boshki :) co prawda zauważyłam go dopiero wczoraj, z okien autobusu pomyślałam sobie warto zajrzeć, tylko co będzie jak będą tam chudziutkie zgryźliwe ekspedientki (spotykałam takowe) a dziś czytam o sklepie na forum miła niespodzianka zajrzę do Was na pewno pozdrawiam wszystkie mniej lub bardziej okrągłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkdkulnvx
Hello! Good Site! Thanks you! cxautmdbqfn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietykalna
osobiscie nie nosze tego rozmaru ... ale wiem gdzie sie mozna zaopatrzec w ciuszki w tym rozmiarze :) H&M -ten butk jest mozna znalezc w dobrych centrach handlowych pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakunia
Witajcie ! Dawno tu nie zagladałam. Podaję linka do strony internetowj. http://www.madame.sklep.pl/ Zapraszam , we wrześniu nowa kolekcja. Będą też różne sweterki. Teraz nizsze ceny na letnie rzeczy. Ekspedientka mieści się w naszych dolnych rozmiarach i jest bardzo sympatyczna. Pozdrawiam , też puszysta Bakunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Czarnulka***
Witam serdecznie pluszaczki! Od pewnego czasu Was podgladam :) I dzieki Wam podgladam tez ciuszki na allegro.Przyznam sie ze , nosze ubranka głownie szyte przez krawcowa,ale nie ma to jak "łowy"na allegro :)ANNA SCHOLZ-UROCZA KOPERTOWA BLUZECZKA roz 50/52 (numer 229607315) co myslicie o tej bluzeczce? Jesso zmykam spac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Gość Rebecka
Troche poszukałam i znalazłam,naprawde fajne rzeczy i nawet ne drogo. Ja jestem z tych grubasów,które mają wieki bebech,noszę tylko spodnie.Ze spodniami nie mam problemu,ale góre dobrac to tragedia.Robie sama na drutach i szydełku,bardzo lubie.Może podpowiecie mi w czym mogłabym dobrze wyglądać/może wzór-fason/.Podpba mi się poncho,ale nie mam odwagi sobie zrobić. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionXXL
Witaj Rebecka Po co robić, u mnie może Pani sobie kupić :). Poniżej linki http://allegro.pl/item239620917_czarne_miesiste_ponczo_na_chlodne_dni_extra.html i http://allegro.pl/item242748647_piekne_azurowe_dlugie_ponczo_bezwymiarowe.html Poncza są bezwymiarowe, ale myślę , że czarne do rozmiaru 50, a to niebieskie do 52/54. Są super, maskujące i bardzo na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Naprawdę pożądne jakości, ładne i modne ubrania są na bonprixie. Większość żeczy jest do rozmiaru 56/58. Do tych dużych rozmiarów są kurtki, bluzeczki, topy, spodnice, spodnie, kamizelki. Napradę polacam. Musicie się tam zalogować, i wypełnić formularz. Potem dodawać zeczy do koszyka, czekać około 14 dni na upragnione ubranka i mierzyć, cieszyć się bluzką. Jest tam tabela rozmiarów. Plusem jest to , że towar można odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
A i jeszcze strona www to : www.bonprix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionXXL
To jest plus, że można odesłać ? Wszędzie można odesłać. Z drugiej strony po co kupować żeby odsyłać, wystarczy się dobrze pomierzyć tzn pomierzyć ciuszek który na nas pasuje i porównać z podanymi wymiarami. Co do bonprix, to wiem, że nie są najlepszej jakości ciuszki, znajoma tam kupiła kilka szmatek i się nadziała. Już nie wspomnę ocenach 59 shirt, tunika 49, spodnie 99 ? itd.. Takie ceny na Allegro w tym gatunku ciuszki to już przepłacanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionXXL
Powinno być jeszcze dodane, że zakup ciuszka w większej numeracji równa się większy wydatek niż ciuszek w tym samym sklepie w mniejszej numeracji.. oto przykład.. Spodnie do rozm 42 89 zł.. a powyżej to już cena 109 zł. Toż to podchodzi pod dyskryminację : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Wiadomo, czym większe tym droższe, ale nie wszystko. Ja kupuję tam bardzo dużo i jesztem zadowolona. Tylko raz odesłałam żecz. Była za mała, ale tego się spodziewała. Ponieważ zamowilam o rozmiar mniejsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×