Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Witajcie moje drogie , co tam u Was ciekawego ????? Ja już wróciłam z zagranicznych wojaży , i jestem na miejscu :) Co tam ciekawego w modzie ???Co tam u nas na ulicy ?? Szukam na allegro ciekawych botków w duużym rozmiarku , i przy okazji stałam się posiadaczką tego cudeńka http://www.allegro.pl/item248775204_trendy_zakiet_jeansowy_veto_jeans_xxl_50_52_nowa.html Pozdrawiam SŁONECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllaee
CUDO ŻAKIET ! szkoda,że na mnie za duży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laleczki 👄 Noszę rozmiar 42 i nie moge kupic sobie spodni... W Zielonej Górze w sklepach jets porpostu tragicznie aż się płakać chce. Kupowalam wczesniej w czerwonej dyni.A teraz juz nie maja takiego rozmaru. OStatnio znalzlam ładne sztruksowe rybaczki , kupilam dwie pary takich samych tylko troche inne kolory bo juz nie mialam sily łazić. A dzinsy to jak worki po ziemniakach. A ja przeciez mlodziutka jestem... A wolalabym miec biodrowki. Oczywiscie te są na pas. I nosze je na pasie... Tragedia. Z bluzkami nie mam problemy. znaczy z takimi luźnymi. bo koszule to tez nie mam sil sie wypowiadac. JEstem tak dziwnie zbudowana Piersi mam baardzo duże 80E i o stanikow tez nie moge dostac modnych kobiecych mam zaledwie 4 pary :( i to po kosmicznych cenach. Jak kupuje jakąs koszule to albo mi piersi sciska albo malo co guziki nie odstrzeliwuja na piersiach... Mam bardzo szerokie biodre, brzuch mały, ale biodra i tyle... i uda... tragedia... :( Staram się ubierac modnie, butki zasze kupuje super. Boje sie ze z kurtką na zime bede miala problemy... No i gdzie kupic dlugie spodnie bo mam 2 pary dlugich ale są juz znoszone... i 6 par rybaczek. bluzek mam od cholery ale spodnie.. koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
na allegro popatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, a ja potrzebuje tuniki takiej eleganckiej, jakaś satyna może ... rozmiar duży, żadne tam 42 (bez urazy :) ) jakieś 50 :( podeślijcie linka jakby się Wam coś rzuciło w oczęta :) sprawdzam na allegro, ale nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Zobacz to Zay NOWA brązowa reglanowa bluzka + top_54/56 (248754982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna zajrzyj tu :http://allegro.pl/item247403416_kopertowa_tunika_z_motylem_46_48.html. Z tym, że mają cos tam i wznowią aukcje od 1 X. Kupiłam tuniczkę : http://allegro.pl/item243753420_tunika_kopertowa_dopasowana_seksowna_52_54.html i jestem bardzo zadowolona. Swietna gatunkowo, ładna. Lezy na takim cielsku całkiem, całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_56
hej moze i mi cos poradzicie za dwa tyg ide na wesele i standardowo mam problem w co sie ubrac (nosze rozm 54-56) niestety, wiekszosc ciuchow jest dla tzw starszych pan, a ja pomimo 36 lat chyba sie do takich jeszcze nie zaliczam znalazlam kilka fajnych kiecek, ale niestety sa dosc krotkie, a moje nogi pozostawiaja wieleeee..... do zyczenia bylam w ulli popken no ale tam ceny nie sa dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus911
Mam pytanie jak jest z jakoscią ciszków firmy zizzi i gdzie kupic fajną koszulkę nocną w rozmiarze dużum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus911
Właśnie dzieki wam odkryłam,ze są dla mnie ciuchy dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus911
Aha i szukam kozaczków wysokich takich ze streczem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunika rozmiar 54
seksowna:):):):):) posikałam się ze śmiechu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_56
kaktus- kupilam sobie letnia spdnice zizzi jest swietna mam nadzieje ze inne ciuchy tej firmy sa jakosciowo tak samo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutna_56
Gość Tubiś Po
Witajcie dziewczyny! Do "ostatkiemsil" i "surykatki" - kupiłam kozaczki Zizzi u sprzedawcy "friika". Są fajne,ale było trochę kłopotów.Noszę rozmiar 37 i kupiłam 37,bo mi pasowały wszystkie wymiary.Gdy je założyłam okazało się,że ze względu na moje wysokie podbicie nie dopinają się.Chwila stresu i wpadłam na pomysł,żeby napisać do sprzedawcy maila z prośbą o wymianę butów na rozmiar 38."Friika" zgodziła się bez problemu.Odesłałam "37" i właśnie przymierzyłam wymienione "38" - świetnie.Taka sugestia dla mających chętkę na te kozaczki,ale wahających się : kochana,jeśli masz szeroką stópkę o wysokim podbiciu,to weź rozmiar większe.Na pewno nie spadną z nogi i nie będą klapać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ostatkiemsil-----> wielkie dzięki, podobają mi się ich ubrania, myślę, ze coś wybiorę powiedz mi, czy one nie za bardzo opinają sie na sylwetce nie chciałbym wyglądać jak szyneczka w siatce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXI STYL
www.maxistyl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna polecam rozmiar większy. Ale to wszystko zalezy od figury. Ja mam tyłek i brzuchol + udziska!! w ramionach jak cie moge, wiec mam zawsze w ramionach za duze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×