Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość E-lina
Witam. Wie ktos gdzie mozna znalesc bielizne damska sexi w duzych rozmiarach takich jak 58-60? Prosze o odp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się przejsć na Wita Stwosza (na przeciwko Cepelii, wejście w bramę). Tam jest sklep-komis z odzieżą używaną i nową. Dziewczyny mają super styl i mozesz znaleźć coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estilo
Widzieliście ten nowy sklep typu outlet na widzewie???? Byłam tam dzisiaj jest super akurat tam mieszkam ciuchy fajne nowe przede wszystkim mają ZARĘ i MEXXA fajne polecam Bartoka 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojowy
Witam Poleca sklep z super dużą odzieżą (rozmiary do 180cm), bardzo dobrej jakośći - www.wygodnie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuupupuppupuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuupupuppupuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na www.halens.pl- tam jest sporo bardzo stylowych ubrań, również w większych rozmiarach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
So Fabulous- to marka, która też ma większą rozmiarówkę i bardzo fajne ciuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate fat people
jesteście grubymi pasztetami, nic wam nie pomogą zadne ciuchy dopóki nie zrzucicie sadła!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parissky
SPROWADZAM i sprzedaje Dresy JUICY COUTURE jak i innych amerykanskich firm bardzo ladne i modne w rozmiarze Xl i XXl czasami tez kurtki skory w fajnych fasonach CHETNE OSOBY PROSZE O KONTAKT MOGE PRZESLAC OFERTE PARISSKYSTYLE@GMAIL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja największy problem mam z bielizną i rajstopami. Co do bielizny to nie znalazłam jeszcze takiej, która mnie by zadowoliła w stu procentach. Jeśli chodzi jednak o rajstopy to znalazłam świetne marki Knittex. Na opakowaniu jest napisane XXXL i faktycznie mieszczą moją sporą pupę, dodatkową ją modelując. Jest sporo kolorów do wyboru, więc każda znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja największy problem mam z bielizną i rajstopami. Co do bielizny to nie znalazłam jeszcze takiej, która mnie by zadowoliła w stu procentach. Jeśli chodzi jednak o rajstopy to znalazłam świetne marki Knittex. Na opakowaniu jest napisane XXXL i faktycznie mieszczą moją sporą pupę, dodatkową ją modelując. Jest sporo kolorów do wyboru, więc każda znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diotorka
Kochani mam taki sam problem...noszę różne rozmiary,w zasadzie trudno ocenić 46/48/50 mam 19lat...Na rynku nic nie mogę sobie znaleźć bo wszystko ma rozmiar ,. Uniwersalny ,. A jak znajdę coś szerszego to tragedia wszystko jak na stara babke.:-( bardzo chciała bym otworzyć sklep dla puszystych kobiet ,bo znam ten ból...Jestem w trakcie poszukiwania sukienki na studiówke..TRAGEDIA proponują mi jakieś komplety,lub sukienki z materiału nawet nie umiem powiedzieć jakiego i takies na tym przylepiane niby koleczka.przy szyta jest metka 48 a nie mogę wejść :/ potem zamawian 50 jeszcze gorzej...:/ irytujące :/ byłam dziś u krawcowej i coś będziemy dumac.. DORADZAM rozejrzeć się po tanich ciuchach,ale np sieci tani armani,są tam super ciuchy,za grosze,albo sieć ,.szafa,, Pewnego dnia zrobiło się strasznie smutno bo mój chłopak stwierdził że ubieran się jak stara baba,nie umiem mu wytłumaczyć że większość rzeczy jakie mam do z ciucha i to też większość noszę bo muszę a nie chce,mam kilka rzeczy ładnych z ciucha nie powiem:)Bo on zobaczył jak przyjaciółka się ubiera w takim młodzieżowym sklepie frog i sobie na życzył żebym ja takie miała a koleżanka rozm 30/40....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie na amerykanskim e-Bay. Maja oryginalne ubrania i przyzwoite ceny. Amerykanki kupuja bardzo duzo niepotrzebnych rzeczy na wyprzedazach, sukienke czy dzinsy zakladaja tylko 1 raz, potem sprzedaja taniej o 80-90 %. Mam znajoma, ktora mi wysyla wszystkie moje zamowienia, place za zakupy przez Paypal, na przesylke sie czeka przewaznie 10-14 dni. (mam rozmiar 42-44, Xl-1x z metki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Bardzo dużo fajnych rzeczy można znaleźć na portalach aukcyjnych. Poza tym warto szukać w sklepach internetowych,gdzie mamy największy wybór rozmiarów. Począwszy od S a kończąc na XXXL-chociaż czasem muszą być szyte na specjalne zamówienie. Każdy z ans ma na pewno swoje sprawdzone sklepy w których na co dzień robi zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia60
ja mieszkam na granicy z niemcami i tam kupuje ą super ciuch i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia60
ja mieszkam na granicy z niemcami i tam kupuje są fajne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×