Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość gość
ja osobiście noszę rozmiar 46 i lubię ubierać się w różnych sklepach ale najczęściej korzystam z vesto24 bo sprawdziłam ten sklepik i wiem że ciuszki mają rewelacyjne na prawdę fajna jakość a cena bombowa :) zawsze kupuję po 2-3 rzeczy bo sobie od razu na przesyłce zaoszczędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym nie ma już takiego problemu jak kiedyś, i dobrze.. większośc ciuszków kupuję w sklepie http://www.gaba-fashion.pl/ ale zdarza się również,ze odwiedzam ciucholandy, w których , jak pewno wiele z was wie, można zawsze wyłowić jakieś perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosze dla XXXLek - polecam Allesa. Mają ok rozmiarówkę. Poza tym staniki są wygodne. Ale umówmy się, że estetyka też jest ważna, a staniki Allesa są wyjątkowe, seksowne kobiece, są delikatne i drapieżne. :) Postarali się, byśmy prezentowały się pięknie w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciałam powiedzieć, że uwielbiam robić zakupy na internecie. Najlepszą częścią mojego dnia jest moment kiedy sobie siadam przed moim fioletowym komputerkiem :) i zaczynam przeglądać oferty sklepów internetowych. Ze względu na to że nie przepadam za chodzeniem po sklepach i poceniu się w przymierzalniach o wiele bardziej podoba mi się kiedy wygodnie na mojej sofce mogę sobie poszukać fajnych ciuszków w moim rozmiarze. Mogę wam polecić fajny sklep z ciuszkami xxl z którego korzystam i ceny są rewelacyjne :) http://www.vesto24.pl . Osobiście dość często tam kupuję bo kocham zmienić ciuszki ale nie lubię wydawać za dużo kaski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu mają fajne ubrania w większych rozmiarach http://sklep.f-fashion.pl/ warto często zaglądać bo są dostawy a ceny mają mocno konkurencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję czasami w Balladine, mają tam fajną markę Metafora, która ma ponadczasowe fasony i wzory i są też naprawdę te większe rozmiary... Mi bardzo podoba się ta sukienka http://www.balladine.com/sukienki,sukienka-z-plecionymi-wstawkami-metafora,5-k-5304-52755-p Co u niej uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerica
Bardzo ładna sukienka w rozmiarze XXXL. Odpowiednia na każdą okazję. Na letniej wyprzedaży 40% taniej oraz darmowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobujcie na fasardi, tam maja czesto duze rozmiary ciuchów. XL sa praktycznie zawsze, a z tego co widzialam to czesto pojawiaja się nawet xxxl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, że ktoś poruszył temat allesa - zgadzam się całkowicie!! mają duże rozmiary i co najważniejsze ich staniki są ładne, więc mając nieco więcej ciałka, albo chociaż po prostu duży biust - wygląda się nadal sexi ;) tylko w tym przypadku polecam tylko staniki usztywniane, wtedy lepiej podtrzymują wszystko na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duże rozmiary znajdziesz tutaj http://arem.pl/ Mają nawet ciuszki w rozmiarze 52 :) Kilka koszul już u nich zamówiłam i są naprawdę dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Jeżeli szukasz kolekcji zagranicznych w niskich cenach to polecam sklep www.ssms.com.pl . Masz w nim do dyspozycji najlepsze marki światowe, pełną selekcję, produkty hand made, sporo promocji. Mam już z tej oferty dwie torebki. Po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja kupuję w H&M seria +, czasem w C&A, W Tesco mają odzież F&F TRUE i czasami uda mi się ustrzelić w outletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zastanawiam się. Ostatnio modne są wymiany ciuchów. Tak się zastanawiałam bo mam sporo takich których nie używam. Może byśmy coś zorganizowały oczywiście jeżeli jesteście zainteresowane. Ja np. jestem z okolic Katowic. Nie wiem jak Wy. Jeżeli znajdą się zainteresowane dziewczyny piszcie na forum. Może uda nam się spotkać - chociaż w mniejszych grupach. Niecierpliwie czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większa
Jeżeli ktoś szuka eleganckich i modnych ubrań w większych rozmiarach polecam sklep www.garderoba2l.pl sprawdzony, szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z klientem i mozna zamowic przez allegro jezeli nie ufa sie sklepom internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1987
Mnie się poszczęściło na stronie www.lejdi.sklep.pl . Powiem, że rzadko jest tak, że mi się jakieś ubranie spodoba od razu, a te kurtki i płaszcze co tutaj znalazłam od razu wpadły mi w oko. Świetne mają rzeczy i co najlepsze wcale nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stylxxl.pl ciekawe stroje różnych firm, końcówki serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam w www.gaba-fashion.pl i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×